0

@KibicBarcy84 na kilka lat jest skład.Bardzo mocno młodzi walczą o skład jest jeszcze Richie kupili z palmas zawodnika są na wypozyczeniu także w rezerwie.Jak odejdzie Messi Griezman wejdzie na jego pozycje.Jeśli ściągną Neya to razem z griezmanem pociągną zespoł.Potem skład uzupełnią pewnie któś się pokaże nie widzę aby był to jakiś ogromny problem.

0

@xavi890 zgadzam się. Na dziś cenię bardziej Neya, ale nie wiadomo też gdzie byłby Dembele gdyby nie kontuzje co nie oznacza że byłby lepszym od Neya .Talentu mu nie brakuję na dobrego grajka ma też przewagę wieku nad Neyem.

0

@Piotrowsky ten facet się myli w kwesti przyszłosci Barcy w obecnym składzie jest de jong ,lenglet.Alenia ,Roberto,Arthur,wchodzi Perez grywa fati, nie wiadomo co z Dembele jak kariera się jego potoczy na pewno można go wymienić jesli byłby inny dobry i dostepny zawodnik na rynku.Do tego sporo kontraktów z młodymi w szkółce przedłużylismy i wypożyczylismy kilku zawodników aby sie ogrywali.Podpisaliśmy umowy o współprace z innymi klubami i właśnie oddaliśmy nowy stadion aby młodzi mieli gdzie grać.Wyciagnelismy tez tanio perełke z palmas.Do tego jest w średnim wieku griezman, semedo jesli przyszedlby Neymar to razem z Griezmanem pociągneli zespół kiedy odejdzie messi i Suarez.Jeśli Messi skończy karierę taki Fati będzie miał około 19-20 lat .Neymar ma świetną i technikę i wizję gry młodzi mieli by od kogo uczyc po odejsciu Messiego.Nie podoba mi się to że facet mówi o przyszłości a nie jest istotna teraźniejszość zwłaszcza kiedy jest Messi i może odejść w każdej chwili.Ma swoje wymagania też co do składu.Real Madryt ma zawodników na przyszłość generalnie wśŕod kibiców jest stypa.Trzeba myśleć i o na już i na przyszłość.Nie zgodzę się też z zażutem wymiany Z Dembele wymiana to nie utrata Dembele tylko zespół miałby po roku młodego Dembele i doświadczonego Neya.Nie wiadomo gdzie dziś bylby Dembele gdyby nie kontuzje.Wysłanie do psg to tez ukaranie za niepoważne zachowanie co jest słuszne.Dembele wciąż może być swietnym zawodnikiem.

0

@Fake69 nie do końca może grać za messiego jak odejdzie, obecnie kiedy Messi będzie przemęczony a wiek robi swoje albo jak będzie miał kontuzje..Na miejscu Suareza jeden mecz mu wyszsedł jeden nie .Ma klasę jako piłkarz i ma zdrowię do gry kupiony po promocyjnej cenie.Mozna go też wymienić na zawodnika który byłby z czasem dostepny a byłby lepsza opcją niz Griezman.Nie sa to zle wydane pueniadze.Jego przydatność bedzie można ocenić jak wyłoni się pierwsza 11 bo na razie częśc zawodników jest kontuzjowanych cześć jest nowych.Zespół wraca też do gry wysokim presingiem raz im to wychodzi raz nie.Raz graja super raz beznadziejnie musza to ulożyć a czeka nas jeszcze powrót kontuzjowanych.Czyli zespół potrzebuje czasu aby się ppukładać.

0

@DoctorSleep nie bo Dembele miałbyć wypożyczony a nie sprzedany .Przy tej wymianieBarca miała by i Dembele i Neymara za rok .Dembele po kontuzji mógłby się ogrywać wrócić.Mielibyśmy w swietnych graczy na tej pozycji.

0

@KibicBarcy84 akurat teraz sporo gra młodych zawodników jak Perez ,Fati Lenglet de jong czy Drmbele którego zawsze można wymienić są inni na wypożyczeniu.Kilku obiecujących na rezerwie choćby w obronie.Są też w średnim wieku jsk Griezmangenetalnie noe przesadzałbym.Jeszcze jest trochę czasu aby kupic zawodników czy znaleźć perełki jedną nie dawno kupili.Samymi młodymi nie można grać musi być kilku doświadczonych wymieszanych z młodymi.

0

@xBarteZx Wszyscy zawodnicy których wymieniłeś są zasłuzeni dla drużyny i powinni mieć szanse sie pokazać taki vidal nie miał szansy z powodu copa brać udział w presezonie.Powinien mieć czas na przygotowanie się i szanse pokazania się w meczu zwłaszcza że to zawodnik specyficzny od zadań specjalnych.

0

@cyron1 Przez lata z Messim rywalizowali .Nawet Messiemu szkoda było że odszedł do Włoch bo wzajemnie rywalizowali i motywowali.Nie ulega też watpliwości że po jego odejściu Real się posypał że ten ich wózek ciągnoł.Można mu zarzucać że za dużo stoi przed lustrem.Ale nie w kwestiach sportowych.

0

@Lucas Moura_FAN no i już;)

1

@xBarteZx jak ma się spokuj a tego nie ma o czym mówił lenglet.Wypadało by wpierw każdemu dać szanse w meczu aby się pokazać i wybrać najlepsze ustawienie.Jest jeszcze czas aby straty odrobić.

0

@Litman tylko przyjdzie dembele messi suarez ktorzy z griezmanem w meczu nie grali razem też będa potrzebować czasu.Nie wiadomo w jakiej formie będzie suarez z Dembele.Jong Arthur Busi byłoby optymalnie.Rakitic może odejść zimą trzeba inwrstować w ta 3.

0

@kamyk_23 przyszli nowi stabilnie z nimi przepracował i grają .U nas nie ma spokoju i nie będzie. Bo przyjdzie Dembele Messi Suarez i jak coś już się poukłada znowu bedzie trzeba Griezmana spasować z Messim bo oni nie grali ani razu z sobą w meczu .Także Dembele z Suarezem i griezmanem razem to też nowość.Zobaczymy w jakiej formie jest Suarez ,Dembele o Messiego się bym tu się nie martwił.Co do stylu umówmy styl grania Barcelony jest jednym z najtrudniejszych do gry z uwagi na granie w gąszczu i nie dla wszystkich drużyn i zawodników chocby dla takiego Coutinho co zwyczajnie sobie nie poradził.Aby grać jak Barca trzeba być w formie i grać na wysokim poziomie mieć technikę i byc odpornym psychicznie.Łatwiej jest grać jak ustawisz 2 linie przed bramką wychodzisz szybko z piłką.

4

@busquets5 drużyna przechodzi etap zmian.Wyjasniła się kwestia neya i Rakitica .Jest za dużo w środku ludzi tu każdy trener miałby problem tutaj.Obecnie valverde próbuje róznych wariantów pierwszy raz grał Arthur .Busi pewnie z rok czy dwa na swojej pozycji pogra. Ma tu konflikt z de jongiem .3 podstawowych zawodników ma kontuzje doszedł jeszcze i Griezman.Były 2 wyjazdy do japoni i usa-strefy czasowe i kopa america.Pojawili się nowi zawodnicy ze szķólki. Tu jeszcze bałaganu będzie na miesiąc aż druzyna się ułoży

0

Na razie to jest czas gdzie środek się wyłania,wszyscy muszą grać jest za dużo pomocników.Przed chwilą skończyło się okienko i wiadomo że Ney nie przyjdzie a Rakitic zostaje.Wiadomo było że Rakitic z Busim będą blokować młodzież to nie jest konfortowa sytuacja dla Valverde czy każdego trenera na swiecie który prowadziłby Barce.Do składu nie wrócili też Messi Suarez i Dembele.Przynajmniej miesiąc czasu nie będzie to wygladało optymalnie.Obyśmy nie stracili punktów i awansowali w LM.

1

@cyron1 nie ma co obrażać przeciwników jest to nie potrzebne.Można go nie lubić bo grał też w Realu ale to profesjonalny gracz i świetny piłkarz.Drugi po Messim.

0

@misiek112 zdaje sobie z tego sprawy chodziło mi tu ogólnie.Jedyna szansa była by taka że Ronaldo sam po prostu chciałby zagrać z Messim i zgodziłby sie na niską gaże.Na zakończenie kariery bo coś wspominał.Tyle.

0

@KichuBlaugrana zdaje sobie sprawę że o ten transfer było by bardzo trudno .Chyba że Ronaldo dogadalby się tu z Messim przy obiedzie.Nie grywam w gry z zasady generalnie za dużo czasu zabierają.Jak ktoś lubi ,nie mam nic przeciwko.

0

@DamianPSVmożę i trochę;) rozumiem że Ronaldo był w Realu no i ma te opinie lalusia itp.i wielu go może z tej racji nie lubić.To nie jest gracz jednego klubu tylko wielu.Nie przyszedłby z Realu tylko z juve.No i to jeden z najbardziej profesjonalnie podchodzących do zawodu graczy.Bez dwóch zdań te bramki by jeszcze przez 2 lata spokojnie mógł zdobywać w dużych ilościach. Trio Messi ronaldo neymar plus mocna nasz rezerwa magia i LM zapewniona.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ronaldo na 2 lata mógłby przyjść na 9.Było by to fajnym ukoronowaniem walki Messi -Ronaldo LM gwarantowana do tego Ney

0

@zibiku czas nie działa na naszą korzyść Suarez i Messi raczej skończą kariery.fati ma 16 i powinien od kogoś się uczyć i od Neya wizji i techniki móglby się uczyć.Poza tym w drużynie powinni byc z przodu doświadczeni ludzie a zostałby tylko Griezman.Za rok jak by przyszedł dla mnie byłoby ok . Bo to czas dla Dembele Pereza i Fatiego i Griezmana.Do momentu kiedy go nie kupią obawiam się telenowaeli co okienko.

4

Przeznaczenie;)

0

@goforit ale nie można też wstrzymywać szkółki tym zawodnikom trzeba dać szanse .Inaczej to bezsensu jest jeszcze Arthur o którym xavi mówi że trzeba mu dać czas aby grał odważniej, bo sam odrazu tak nie grał to był proces.De jong też uczy się bardziej ofensywnej gry co go rozwinie potrzebuje czasu.Ja się wstrzymuje jeszcze od oceny bo ta ekipa dopiero się układa i mówie tu o środku i ataku.Tu jest walka o skład wyjściowy.Po odejściu Busiego de jong zajmie jego miejsce ale będzie więcej umiał.Busi ma status gwiazdy i odejdzie kiedy będzie chciał.Od wślizgów jest vidal.Co do Roberto potrafi dograć świetną piłke jak Griezmanowi i w waznych meczach być decydujacy.Alenia ma momenty.Pamiętam jak Guardiola wyrzucił Ronaldinho pomyślałem gość zwariował a potem powstała świetna drużyna.Dlatego należy tym ludziom dać świety spokuj.Ivan ma swoje lata potrzeba młodych aby dać tej drużynie wybieganie bo trochę tego brakuje.Też publika potrzebuje już innych aktorów co mecz to są dramatycznie skrajne oceny.Tu trzeba spokoju i cierpliwości.Trener stawia na szkółkę chcę grać wysokim presingiem.Drużyna stara się to realizować raz to wychodzi raz nie.Trzeba to ustabilizować.Potrzeba tu agresji i walki.Zachwilę dojdzie Messi Suarez i Dembele zobaczymy jak wtedy to trener ułozy i tez ekipa będzie potrzebowała czasu.Teraz jest czas kiedy muszą to wszystko ułozyć.2 wyjazdy kontuzje i copa im nie pomogły jeszcze zamieszanie z neyem.Im teraz potrzebny jest spokuj a nie oceny na dziś bo jak dla mnie to nie ten etap aby ich ocenaniać tylko czas aby się w tej sytuacji mogli odnaleźć.Tak naprawdę decydowac będzie okres od stycznia do końca rundy.Teraz to musza zdobywac pkt w lidze i wyjśc z grupy.Messi im w tym pomoże.W miedzy czasie mają się układać.

0

@Skaramuczi moze być taniej o 20 baniek jak Neymar dołoży 20 mln

0

@sebasek99 borussi sprzedaliśmy swietnego napastnika źli na nas nie są.Dembele się należało.Rakitic to już od roku wiedział że klub raczej nie stawia bo nie przedlużono kontraktu tak samo podwyżki.Na pierwszej konferencji valdka w japoni też zostało mu przekazane że klub na niego niestawia. Klub dawał mu do zrozumienia w rózny sposób wcześnisj że chcę się generalnie rozstać i miał prawo przedstawić mu propozycje z innych klubów.Zwłaszcza że ma małe szanse na grę przy tylu pomocnikach.

0

@Misanthrope kiedy przyjdzie xavi to tkzw.jego kolesie skończą kariery

0

@maciej7852 według mnie dysktetne sugestie dostał już rok temu.Brak przedłuzenia kontraktu i podwyżki.Bronił go Valverde ale nie władze klubu.Po roku w Japoni na pierwszej konfercji valverde stwierdził ze musi walczyć o skład a widział ilu jest pomocników. Ma doswiadczenie widział że za dużo może nie pograć a kasę na pensje trzeba płacic.Barca wiedziała że psg go już rok temu go chciało więc nie trudno się domyśleć że temat z Rakiticem w rozmowach będzie podejmowany choćby ze strony Psg.Zasadnicze pytanie jest takie czy jeśli zawodnik ma kontrakt z klubem to czy klub jeśli drużyna nie spełnila oczekiwań ma prawo do zmian i czy może przedstawić propozycje odejscia z klubu do innego zespołu przedstawienia oferty innego klubu.Na wymiane poszli w tym roku bramkarze i nikt nie był tutaj obrażony.Barca nie zmusza tutaj Rakitica do zmiany klubu bo chroni go kontrakt i to do niego należy decyzja.Załużmy że klub traci płynność finansowa i co nie ma prawa szukać możliwości rozstania się z zawodnikiem i przedstawienia jemu oferty.Jeśli ktoś zostaje piłkarzem to musi na pewne rzeczy się zgodzić.Otrzymuje też konkretne za to pieniądze.Co do szacunku do rakitica to powiem że to świetny pilkarz jest w porządku.

0

@maciej7852 tylko problem w tym ze on nie chcę generalnie odejść rok temu już wiedział że Barca nie przedłuży z nim kontraktu i nie dostanie podwyżki.Gdyby valverde go nie chciał to pewnie doszłoby do tego transferu Psg.Już w Japoni valverde powiedział mu że nie będzie na noego stawiał.Doskonale wie że klub chciałby aby odszedł.Gdyby spytali się go o psg uciołby temat.Barca musiała z czymś pojechać do psg aby Ney i zawodnicy Barcy widzieli że temat traktowany jest poważnie.Klub ma prawo szukać ofert zawodnikowi.Zawodnika chroni kontrakt i ma prawo odmówić przejścia.Nić bez jego zgody w kontekście przejścia do innego klubu nie nastąpi.Tak naprawdę to system transferów stwarza podobne sytuacje i to w obie strony mówię tak generalnie.Bo Ney też nie może odejść jak Psg sie nie zgodzi chyba że po 3latach.

0

Za miesiąc jak się zgrają nikt nie będzie o tym pamiętał.Akurat Dembele wyjdzie to na dobre.
Rakieta od roku wie że Barca z nim kontraktu nie przedluży ,Vidal też wię że zbliża się raczej do końca kariery.

0

@maciej7852 w środku jest tłum chcą postawić na zawodników ze szkółki jak Richi czy Alenia tak to ani jeden ani drugi nie mają szansy na powołania. W obecnym składzie Rakitic będzie mało grał.To nie jest też dobry układ dla niego.Na dodatek trzeba płacić jemu i Aleni pensji nie dziwne że chcą się z nim rozstać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?