0

@Bartek22 ja piszę o Griezmanie że jest lepszy:)

0

@amanter niekoniecznie jest szybszy,wszechstroniejszy,broni i gra piłą.

0

@masq No ale na dziś wszyscy kontuzjowani a Messi od połowy.Może sobie wybrać;)nie widzę szans aby dembele Suarez i Messi byli w 1 momencie zdrowi chyba że na wakacjach;)no i z formą Dembele;)

1

@Cwaniak4 nie było. Siedziałby głównie na ławie cena by za niego spadła.Jest za wolny nie jest kreatywny słabo broni jak na wymagania Barcelony.Męczyłby się kolejny sezon.A tak przynajmniej więcej szans będzie mieć szkółka.Odejdzie płacenie mu pęnsji.Zaoszczędzimy bkasę może na inny trsnsfer.A może w bundeslidze zostanie gwiazdą.Czego mu życzę bo skromny fajny człowiek, ale nie na Barcę

1

Dobrze ze Barca kupiła Griezmana, bo ney raczej nie przyjdzie a z naszymi invalidami to nie było by komu grać z przodu.

1

@bananbarca szykuj się na kupno koszulki Club w potrzebie;)

0

@grizzy10 Messi z Neyem i Suarezem mają grupę na komunikatorze.Tam pewnie gadają.

0

@msmsms no ja miałem u niej zajęcia z logopedi pracowałem nad dykcją a nie nad jąkaniem.Mógłbym czytać reklamy czy w radio pracować ,choć pracy samemu też włożyłem.Ale jest specjalistką od jąkania więc poleciłem ją mojemu koledze, który się jąkał i jest zachwycony z tym co z nim zrobiła.Obecnie on robi szkolenia i wykłady co w tym wypadku jąkanie masakruje szkolenie.Dlatego jeśli ktoś ma z tym problem to podałem nazwisko osoby sprawdzonej,która się w jąkaniu specjalizuje.Ona prowadzi gabinet i się publicznie ogłasza.Wystarczy znalęźć w googlach i tyle.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@msmsms fenomenalna specjalistka od jąkania jest logopedka Szerszeńska

1

Ciekaw jestem ,jaki jest stan rzeczywisty tych negocjacji;)

0

@Fake69 też prawda

0

@Remi70 akurat teraz z przodu jest lipa.Suarez wróci za miesiąc, Dembele też Rafinha byłby potrzebny ktoś powinien go zastąpić a jest w formie.Jak ma przyjść Ney to jest ich za dużo jak będą zdrowi.A teraz być może liczą że najbliższy miesiąc pociągnie Ney Messi Griezman.Jak Rafinha odejdzie zawsze jakaś kasa jest i pensja odchodzi.

0

@ViscaBarca123 jak go sprzedają to raczej kupią Neya

0

Jak Rafinhie chcą sprzedać to raczej Neya kupią

0

Nie ma co się podniecać , trzeba zaczekać na oficjalne wieści i wtedy to oceniać.

0

@mielniczas czemu, przeż wiadome było od początku że ten transfer będzie trwał do końca ¹okna z uwagi na miłość pomiędzy Psg a Barcą;)

0

@Skila_nie_kupisz ale patrząć na zmiany w szkółce zatrudnienie kluiverta czy valdesa.Patrząc na mecz Napoli i ostatni z tego co mówił Valdek że zespół za daleko był od przeciwnika w kwestii pressingu myśle że w tą stronę idą zmiany problem to kontuzje.Klopp to inna bajka.

0

@ogor4000 Klopp jest wspaniałym trenerem ale nie lubi tiki taki, jak mówi nudzi go.To nie jest trener dla Barcy.Wybiera szybkich zawodników a niekoniecznie technicznych jak mówi o nim Piszczek.Jakby przyszedł to można by szķółkę zamknąć.

0

@Ramek myśle że jest tak że celem głównym Neya jest odejść z Psg nastepnym celem jest odejść do Barcy.Problem w tym że Barca nie ma kasy.Tu się zaczynają kłopoty.Barca gra na czas aby psg nie podbijało ceny i inni nie weszli do gry dlatego daje propozycje za małe i o tym wie.Ney nie powie wchodzę w to bo psg mu powie to nie poważne i zostanie.Będzie miał do następnego okna przerombane .Neymar naciska aby Barca podniosła cenę aby transfer był możliwy.Nie mam wątpliwości ze z Messim sobie gadają i dziennikarze mają jakieś kontakty z otoczeniem szatni czy tel do zawodników i mogą coś wiedzieć.Też Messi trzyma sie na dystans z Griezmanem jakby nie patrzeć to za Griezmana poszła kasa, która mogłaby być włączona za Neya.To może być nacisk Messiego na Bartka.Aby się przyłożył bardziej do tego transferu.Tak naprawdę jak jest nie wiemy więc podchodzę do tego z dystansem i czekam co się wydaży.

0

@Jakchcesz w zasadzie nie widziałem ani zdjęcia ani filmu gdzie miło jakoś sobie rozmawiają jak z de jongiem

0

0

@Drzakubs jeśli coś miedzy nimi jest nie tak to niedobrze. Za chwilę mają grać na boisku jak się nie dogadają nic z tego nie będzię.

0

Celem pierwszym Neymara jest odejść z psg.Celem drugim najlepiej do Barcy.
Czy Barca ma na to kasę nie co jest w tym temacie istotne.
Zostaje kombinowanie nie wiadomo czy psg na to pójdzie.Neymar mniej wiecej wie ile psg chcę i widzi że ta propozycja dla psg jest za niska .Co z tego że on powoe że tylko Barca jak wie że psg to odrzuci a wiadomo ze szejk jest wstanie go posadzić nawet na trybunach.Cel 1 jest dla niego głównym celem.Barca musi mu na to dać szanse.

0

@Ramek przecież Ney ma grupę z Suarezem i Messim.Sami o tym nie raz mówili.Na pewno się komunikuja.

0

@DaXt3r jak ma być Ney to i Dembele oni obaj są ze szkła a kontuzje są kilku miesięczne ktoś musi grać;)

1

@kuffs de ligta pewnie będzie można kupić.Stoperów mamy świetnych.

0

@neolodznie dla niego kasy tylko dla psg

0

@LionelM95 racja :)

0

Swoją drogą Messi + Ronaldo w ataku ciekawe;)kto wykonuje wolne ? kto wykonuje karne? Znaczy jak Ronaldo sobie z tym poradzi;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?