Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekaw jestem czy zmiana stylu na bardziej ofensywny mu pomoże.Może być różnie.Bo może być tak że będziemy sporo tracić bramek ale więcej strzelać.Zobaczymy jak wróci Messi jak Valdek drużynę ustawi.
1
@denis9401 realu nie stać na niego za Pogbę zaproponowali jakieś drobne.Szejq chcę kasę na Dymale i bramkarza.
0
@kwm nie definijuje ale wystarczy sobie poogladać mecze Realu z Bayernen czy liverpoolem w lidze mistrzów aby zobaczyc że coś jest nie tak .Dali Ramosowi jeszcze nagrodę za najlepszego obrońcy sporo to mówi.Gdyby w sporcie było cacy nie wprowadzono by varu a i tak są błedy w lidze hiszpańskiej jest sprawa o przekupstwo meczu.Nawet ostatnio w sparingu Realu kiedy Marcelo leżał na kolanach podszedł gość i nogą kopnoł go w głowę mecz o pietruszkę.Takie małe chamskie zagrywki w meczach to norma i są po prostu elementem tej gry.Czasem prowokacji.Jeśli Mourinho mówi dlaczego Real przegrywa oprócz odejścia Ronaldo to kiedy drużynie nie idzie piłkarsko trzeba przyostrzyć.Jest to taktyka.Tak jak symulki Barcy z czasów Guardioli choć wzieły się z chamskiej taktyki Realu .Poza samą grą też tak jest daleko nie szukać jak trafił Malcom do Barcy.Już miał leciec do Romy jak wylądował w Barcelonie.Takich historii czy na boisku czy poza jest sporo.Ważne aby mieć dystans.
1
@mesi8191 nie wiesz tego może szejk powiedział mu dobra sprzedam cię.Masz wyjechać na czas negocjacji nie wtrącać się.Muszę z tego wyciagnać kasę.Real jest mi do tego potrzebny.Jesli się odezwiesz będziesz ogladał mecze na trybunach.Biorąc pod uwagę że szejk każe swoim zawodnikom dokumenty podpisywać jak maja się zachowywać to może wpływać na niego.
0
@Krystek9318 może nie może bo mu szejk powiedział że jak coś chlapnie to bedzie grzał trybuny.No i może nie jest to aby Bartek gadał o tym z szejkiem jak się nie lubią.
0
@kwm w piłce nie ma czystej rywalizacji wystarczy zobaczyć na Ramosa
0
@kwm to jak na boisku walczysz a po meczu przybijasz 5.Ney pokłucił sie z Bartkiem a teraz namy fazę po meczu i przybija 5
0
@Boberson ja go rozumiem lubię go i cenię ale rozumiem też Barcę.Kwestia też podejscia valverde jeśli postawi na młodych to Rakitic będzie trenował i zagra 2 razy w miesiącu też go szkoda by tak było.Także Aleni,Robero ,Arthura każdy z nich obok de Jonga powinien grać też zaczyna byc problematyczna sytuacja Busiego którego trudno nie lubić.Ale przy wyjściach z własnej połowy mogą być straty przy ultra ofensywnym ustawieniu jeśli Ney wróci siła i wybieganie Vidala byłaby lepsza.Uczciwie to Pomoc powinna wygladać bez Rakitica który wcale nie gra źle i bez Busiego który powinien powoli bardziej uczyć Arthura ,Roberto czy de Jonga i Alenie a raczej mniej grać w meczach.
2
@Cobra303 jesli ktoś piszę że nie będzie nagle ogladał meczów z powodu jednego grajka że przyjdzie. To nie szanuje całej reszty, która walczyła o skład.To powinien obok swojego imienia napisać lat 5 bo to dziecinada.Raczej wiaderko łopatka i do piaskownicy.
0
@Vxb93 jeśli będziemy grać w ultra ofensywnym ustawieniu to będą 2 miejsca w środku , jedno na 100%dla de jonga,dla reszty będzie to wyglądać słabo,oczywiście nie zawsze tak zagrają.Pewnie do ultraofensywnego ustawienia bardziej będzie pasował Vidal, który bardzo dużo biega i gra za 2 w obronie.Pewnie po 70 min ktoś go zmieni. Jest jeszcze Arthur,Alenia Roberto,Busi bo Rafinhie to sprzedamy.Jeśli przyjdzie Neymar i prawdą jest z tą kontuzją i bedzie musiał przejść operacje to zagra dopiero pewnie w styczniu.Może wcześniej.To dobrze dla Griezmana i Dembele którzy się ograją.Wracajac do Rakiety to nie wiem czy trener bardziej nie będzie stawiał na przyszłość jeśli Rakitic nie odejdzie.Będzie zwyczajnie grzał ławę.
0
@Boberson w dziejszych czasach ludzie często zmieniają miejsca zamieszkania.Rakitic zarabia spore pieniadze z których jego dzieci korzystaja. Przeprowadzki są wliczone w jego zawód wiedział na co się w życiu decyduje. Paryż to miasto rozwoju pod każdym względem.Szkołe z hiszpańskim na pewno znajdziesz a po 3 latach kontraktu możesz wrócić do Barcelony czy Sevilli,gdzie mu bliżej na pewno Paryz to nie jest krzywda;)
0
@bananbarca może szejk mu powiedział że jak coś taką deklaracje rzuci że chcę do Barcy to następny rok posiedzi na ławie.Ma nie przeszkadzać a pozwoli mu odejść z pzg
0
@Deraxium Paryż jak ma się kasę, to świetne miasto
0
@Pustelnik ma dzień wolny ,myślę że specjalnie tam poleciał aby nie wzbudzać wściekłości u Szejka że się kontaktuje się z Abidalem.Aby spokojnie rozmawiali.
0
@KaroLOCO to jak Neymar będzie mieszkał w Barcelonie to Arthur nie poleci do Paryża nie bedzie problemu;)
1
@Fenriss a oni się na lunch umówili i tyle;)
0
@neolodz tylko jak widać czasy są takie że jezeli przechodzi crack z klubu do klubu mówimy tu o topie to i tak jest to cyrk.Choćby Griezman ,Coutinho Dembele,Bayle ,Pogba.Zbyt dużo panuje tu emocji.Prawda jest taka że po strzelonych bramkach i fajnych akcjach kibice przestają się na zawodnika gniewać np.Griezman.Wiekszość go teraz lubi.Jeśli ten sportowy projekt wyjdzie i będzie LM za rok mało kto bedzie mógł do tego wracać.Jak poziom widowiska wzrośnie będzie to samo.Jak widać po Griezmanie układa się to dobrze i jest to pozytywne.Co do odejścia Neya walce z klubem często jak ścierasz się z zawodnikiem to idziesz z nim na noże ,tylko po meczu przybijasz piatkę idziesz z nim na piwo.Jest to element gry.Myślę że coś takiego stało sie pomiedzy Barkiem a Neymarem poszli na noże.Minoł pewien okres idą na piwo.Dziś Bartek walczy o powrót Neya.Po pewnym okresie kiedy emocje opadają widać ludzie są skłonni do rozmowy.Zwłaszcza jeśli współpraca była dobra a taka była.
0
@neolodz no nie do końca jest tak, na artykułach się opierać t mocno ryzykowne.Co gazeta to co innego.Turaj tak panna która oskarzyła Neya sama została oskarzona że kłamała.Kibic,który został tkzw.pobity przez Ney;)sam obrażał zawodników psg którzy byli wściekli po przegranym meczu i Ney został sprowokowany przez niego.Bronił siebie i kumpli tak naprawdę.Dalej afery podatkowe mieli Messi,Ronaldo,Modric ,Pique i inni.Co do zmiany klubu Ronaldo zmienia co 5 lat.Co do zmiany decyzji mógł jednego dnia chcieć przejść do psg a drugiego nie, czyli wachać się.Wcale nie musiał znał dobrze wtedy szejka, tylko miał roztoczony świetnie przedstawiony projekt sportowy.Mógł się zastanawiać i powodów mógł mieć kilka wcale nie tylko pieniądze.Jego odejscia nie chcę tak naprawde Mbappe ,Veratti i trener a szejk jest zmuszony.Główni gracze Barcy w tym Messi chcą aby wrócił i Messi z Suarezem się z tą tkzw. Gnida itp.przyjaźnią się nie trzyma się to kupy.Co do procesu roszczeń Neya.Ta sytuacja z dnia na dzień szła w zła stronę była duża presja społeczna i doszło ze jeden postawił się drugiemu.Ale dzis Bartek, który wie dokładnie jak to było sam chcę go ściagnąć.Co do zmiany klubu wszystko zależy od interesu.Jesli taki Denis Suarez odchodzi nikt go nie nazywa sprzedawczykiem jak odchodził ney to zdrajca itp.Teraz jest konflikt Rakitic a klub.Klub chcę go sprzedac Rakitic wypełnić kontrakt.Także niezręczna sytuacja wszystko zależy od pubktu siedzenia czyli interesu.
0
@Midast ale ja napisałem że Ney też może mieć kontuzje.Niewątpliwie kontrakt Neya do Realu to raczej kontrakt do końca.Jeśli Suarez i Messi skończą kariery grę bedzie prowadził Dembele Neymar i Griezman.Co do sprzdaży zgadzam sie Coutinho za dużo holuje zamiast żeby grać piłą zwalnia tą gre.Widać było to w ostatnim meczu.Przy ultra ustawieniu to w środku będzie jeszcze mniej miejsca.
1
@oZinho masz rację ,po to jest Griezman aby był w sytuacji kiedy bedą kontuzje.A tak może być w sytuacji Neya jak przyjdzie,Suareza czy Dembele.W presezonie pracuje bardzo dobrze.W ostatnich 2 meczach wróciła mu szybkość.Po kontuzji skrócił wakacje aby pracować nad formą.Widać ze pracuje nad soba i przyjscie Griezmana mu pomogło i mu zależy.Przy takiej sile w ofensywie nie ma takiej presji na niego.Zobaczymy.Dla mnie podania musi poprawić ,bo wciąż ma tu straty.Bo przy dryblingu to i Messi zalicza sporo strat.Jeśli to poprawi to będzie dużo.Zobaczymy jak w tym roku będzie pod kontem kontuzji i formy.Na szczęście barca na dziś już od tego nie jest uzależniona.Jeśli poprawi styl życia może liczna kontuzji się zmniejszy mówie tu choćby o odżywianiu itp.dlatego cieszę się bo widzę motywacje.
0
Dobrze się pokazał w presezonie.Oby szybko wrócił.Plus że Inaki trochę otrze się o pierwszy zespół.
0
@marcinkidon To wszystko nie jest jednoznaczne.Messi i zespół go chce włacznie z Bartkiem z który miał z nim konflikt.Psg na czelę z Mbappe i trenerem i verattim chcą aby został.Czyli ludzie którzy go wprost znają i z nim grają.Kilka rzeczy o których się o nim mówi się też nie zgadza laska z tym gwałtem oskarżona jest o krzywoprzysiestwo.Kibic którego umówmy się nie pobił obrażał wcześniej piłkarzy psg i jego włacznie i był prowodyrem i sprowokował go po przegranym meczu Neymara .Kłopoty z fiskusem miał Messi, Ronaldo Modric,Pique i wielu innych.Jest to demonizowanie.Ronaldo zmienia kluby średnio co 5 lat i każdy pracownik ma prawo pracować gdzie chcę.Wcale decyzja mogła nie nastąpić odrazu tylko z czasem wraz z napięciami wewnatrz klubu.Też jest tak że jak odchodzi denis to nie ma problemu bo jest to w interesie klubu jak odchodzi Ney to sprzedawczyk.Teraz mamy Rakitica on chcę zostać klub chciałby go sprzedać też jest konflikt intetesów.Wszystko jest kwestią z której strony się patrzy.Gdzie jest interes.
0
@krystus48 Dembele ma poniżej 27 to przyszłośc Neymar jest na już.
2
Myślę że przyjscie neya spowodowane jest chęcia grania Messiego i Suareza z przyjacielem.Także uniemożliwienia tria jakie może powstalo by w Realu Hazard ,Mbappe Neymar.Mbappe to cel Zidana i nie podpisał nowego kontraktu z Psg a raczej LM wZ PSG nie wygra.Bartek chce wygrać LM i pozbywa się 2 konkurentów Realu i PSG albo mocno osłabia bo z Neyem i Hazardem robi się inna drużyna.Kończy kadencje i buduje Dream team.Z zarobionych pieniędzy na ewentualnych wygranych LM na przestrzeni 3 lat Barca będzie mieć kase na nowych zawodników.Dembele nie odda bo jest z jednym z następców ,może go wypożyczy.
To nie jest idealna sytuacja też nie sądze aby ktoś z tych wielkich opuscił Barce.Może Suarez w ciagu 2 sezonow zakończy karierę.Griezman chcę LM tu ma największe szanse.A Dembele ma szanse być tu liderem po wszystkich co odejdą.Też zdobędzie trofea.Zbudują stadion.Nie sądze aby odszedł.
0
@fcbheroes chyba po to aby za 2 lata nie powstało trio Mbappe, Neymar, Hazard w Realu.Szejk po mistrzostwach w katarze może odejść z Psg, już myślał o Romie.Mbappe kontraktu z Psg nowego nie podpisał. U nas większość zawodników będzie po 30 z przodu .Suareza pewnie za 2 lata nie bedzie ,Messi za 2 lata może rok gry.Zostałby Griezman i Dembele,Neymar.Dembele nie powinni sprzedawać.Bo z przodu to jedyny młody zawodnik.Ten ruch z Neyem osłabia 2 kluby Psg i Real Madryt.Prawdziwi przeciwnicy do LM bez kolejności to Totencham, City,Liverpool,Atletico.Potem może niewiadome Bayern,Psg, Juve, Real
0
@Deraxium Umtiti to musi jeszcze poćwiczyć, strzelił nawet sobie bramkę. Lenglet jest od niego na ten moment lepszy.Ale czas pokaże.Niech rywalizują.
0
@Lucassito to prawda trzeba poczekać co zrobi .Ostatni mecz był taki jaki powinien być na tydzień przed ligą.Mimo 2 wyjazdowych zgrupowań i Copy.Braku Messiego.
Znowu jest za dużo składu no i oby ze 2- 3 transfery udało się przeprowadzić na zewnatrz Coutinho, Rafinha ktoś na wypożyczenie.Z przodu ściagnołbym jednak Neya aby nikt nie czuł się za pewny zwłaszcza że Dembele czy Suarez mogą mieć kontuzje Ney też ,aby nie było jak z live.Teraz wszyscy walczą.Tak powinno być.No istnieje ryzyko powstania trio Hazard Neymar i Mbappe w Realu.Czas Suareza i Messiego raczej zmierza ku końcowi.Mimo wszystko bym go ściągnoł.
1
@Lucassito bez przesady valverde powiedział że będzie stawiał na atak.Że Coutinho i Rakitic muszą walczyć o swoje miejsce.Stwierdził też że pokaże drużynę w ostatnim meczu w usa taką jaka ma wystąpić w pierwszym meczu ligi.Stwierdził ze też ważny jest styl Barcelony.Patrząc na to że w szkółce zatrudnili Valdesa, Kluiverta to ewidentnie idzie to w stronę powrotu do stylu z którego słynie Barca.Graliśmy wysokim pressingiem bardzo agresywnie.Widać że z tego transferu jest zadowolony.Na treningu jest najszybciej operujący piłką z tych co byli(japonia)Nie ma co dramatyzować.opinie po mecz są pozytywne.Najbardziej ekskluzywnym rezerwowym będzie Coutinho jeśli zostanie.
2
@Messibestplayerintheworld to prawda, ale transfer Griezmana jest fundamentalny Messi ma kontuzje a z przodu dalej jesteśmy groźni tego brakowało na koniec sezonu.Dembele suarez czy jak przyjdzie Ney są podatni na kontuzje.Gdybyśmy postawili na Neya bez Griezmana moglibyśmy zostać bez transferu.Ten transfer jest mega ważny.De jong ma przewagę ze grał w Ajax.Griezman bedzie jeszcze lepszy jak przyswoi sposób gry Barcy.
0
@sidzej jak dla mnie najlepiej z Neymara byłoby zrobić środkowego przez 2-3 lata zanim odszedlby Messi i Suarez.W środku byłby mniej narażony na kontuzje bo musiałby grać piłką. Mógłby też atakować bo taki iniesta czy Paulinho uczestniczyli w ataku.z Dembele nie zrobisz środkowego bo traci piłke przy podaniach.Kupiłbym Neya aby w Realu nie powstało tez trio hazard Neymar i Mbappe który nie podpisał kontraktu.Większośc zawodnikow Barcy gra na różnych pozycjach i to norma a i z Coutinho zastanawiano się czy to skrzydlowy czy zawodnik do środka.Z technicznego punktu widzenia nie ma przeciwskazań aby Ney tam grał.Minusy musiałby chcieć i nie może tyle się kiwać.Gdyby przyszedł spróbowałbym takiego ustawienia bo zgroza jest ich trzymać na ławce.