Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lukkobe powiem tak jeśli plan Barcy się z tym składem powiedzie i nie będzie kontuzji zwłaszcza Dembele a jest Griezman i de jong to w ciągu nadchodzących 2 lat powinniśmy zdobyć LM. Z uwagi choćby na gole Griezmana czy przygotowanie Suareza czyli większe szanse na gole.Czy wcześniejsze powroty z wakacji.Czyli zaczyna działać konkurencja.Także naciska szkułka.Zawodnicy Arthur Lenglet,przeszli aklimatyzacje a Dembele ma przyjaciół zaczyna czuć się dobrze w hiszpani.Jeśli Barcelonie uda się wygrać LM.To za 2 lata Mbappe będzie miał wybór, albo przejśc do koloni francuskiej gdzie jest Griezman Przyjaciel Mbappe -Dembele ,Umtiti, Lenglet dyrektor sportowy Abidal wszyscy francuzi. Bądź do Realu zadajmy pytanie a kogo ma w Realu Zidana o ile będzie na tym stanowisku jeszcze Varana,który o mało w tym roku nie odszedł i Benzeme który może skończyć karierę.Kariery powinien skończyc Suarez i Busi może Pique a Rakitica,Coutinho nie powinno być w klubie.Za Suareza było by miejsce dla Mbappe.Warunek trzeba wygrać 2 ligi mistrzów aby mieć na to kasę.Na Neya uzyskać kasę ze sprzedaży Coutinho części Malcoma ,Raphini i Rakitica.Na Mbappe trzeba wygrać. 2 razy LM.Plus kupować zawodników i drożej sprzedawać.Nie wiadomo co będzie z Messim.Czy zostanie mu rok czy 2 lata gry.Nie wiadomo czy Real na Mbappe będzie miał kasę.Bo wydał dużo.Jeszcze jeden sezon bez sukcesu wartość zawodników spadnie a Barca raczej przy tych transferach jeśli dojdzie obrońca ma lepszy skład i to bez Neya.Szanse na wygranie ligi ms małe 1 przegrana z Barcą i będą się bać następnego meczu.Marka Realu mocno podupadnie jak Real niczego nie wygra.Nie wiem czy ktoś tam będzie chciał iść.Real wygrał LM bo miał Ronaldo i mógł w grze przyostrzyć.Teraz nie ma zawodnika który strzelalby tyle bramek.Jest var więc nie przyostrzy.O czym mówił Mourinho co brakuje Realowi.Trzeba grać w piłkę.A tu wcale Real nie musi być mocny.Kariery będzie kończyć masę zawodników jak kros, ramos ,modric benzema.A kokosów na sprzedaży z nich nie będzie.Jeśli nie awansują daleko do LM kasy raczej nie będzie.Jesli to samo będzie w LM stadion znosu będzie w połowie pusty.Dka nich to cholernie waxny sezon.Nie jest powiedziane że Mbappe wybierze Real a nie wybrałby Barcy .Czy tez nie zostanie w Psg.
2
Niezależnie czy się lubi czy nie,nie powinno się kupować zawodników których nie akceptuje trener.Chyba że zespół chcę zarobić wypożyczyć i sprzedać itp.Znowu jest niedobra sytuacja że zawodników jest za dużo co utrudnia zarządzanie kadrą. Tak jak teraz i przed rokiem.Potem są pretensje że zmarnował karierę temu czy temu.W takiej sytuacji każdy trener będzie miał problem bo każdy chcę grać.Też tym zawodnikom trzeba płacić.Co obciąża budżet.Jeśli nie ma miejsca wypożyczać z opcją pierwokupu.Zastanawiam się czy wypożyczenie Coutinho z opcją wykupienia za rok nie oznacza aby z rezygnacji w tym roku kupna Neya.W tym okienku jakby do tego doszło.
1
Niech ten budżet trochę odżyję jeszcze Rakitic i coutinho może Rafinhia
0
@Tomek54321 busi to legenda i raczej nie ruszalny. Jeśli ktoś odejdzie to Rakitic zresztą valverde mu dał mu do zrozumienia że lekko mieć nie będzie.Zgodzę się z tobą ze Rakitic jest bardziej przekonujący.Choć ja bym widział pomoc puig, de jong ,Arthur jeśli jest problem to wchodzą inni.Arthur i de jong w praktyce nie notują strat a Barca ma problem z wyjściem z pod własnego pola karnego a Puig jest w podaniach bezczelny.Za obronę by bardziej tu odpowiadał De jong i Arthur.Arthura zagrał dobrze na Copa a jego tez trzeba zmieniać, kondycyjnie słabiej wiec tu jest pole dla reszty.Pewnie w środku Puig często grać nie będzie.
2
@vangoor może,tylko nie dlugo kończy sie pre sezon i czas na kontuzje Rafinhi.Nie wiem.Póki facet jest zdrowy to go powinno się sprzedać.Nie ma szczęścia do Barcy co roku jest nadzieja a potem....Wystarczy nam Dembele,umtiti i Suarez.Potencjalni kontuzjowani.
0
@Cou7_ley przecięż ani z przodu ani w środku w Barcelonie nie będzie grał.Chyba że będzie fala kontuzji jak w ubiegłym sezonie.Wtedy jakąs będzie miał szznse i wtedy na wartości straci.Szanse ma wtedy jesli pójdzie gdzie indziej i odnsjdzie się w innym systemie gry.
4
@vangoor na dziś jest jeszcze Rafinia i Rakitic
0
Dobra decyzja :)tak naprawdę zawsze można wrócić z tym Roberto jakby była tragedia więc ta pozycja jest dobrze obstawiona.
0
@Tomek54321 sytuacja może się zmienić.Zwłaszcza że on sam mówił ze z Barcy może powinien odejść, jako jedyny pilkarz psg rozważa,że mógłby tam pójść.Widać że między Griezmanem a barcą jest chemia ,Dembele nie jest kontuzjowany, Suarez mega schudł.Liczyć na kontuzje to słabo ,jeszcze Neymar się przewija .Dobrze pokazała się szkółka i Rafinia.Jedyny plus to odejście Malcoma.Wartość Coutinho mega spadła.To może wpłynąć na zmiane jego decyzji.W pomocy też nie ma co szukać jedno miejsce jest zarezerwowame dla de jonga drugie pewnie dla busiego a reszta będzie się bić o 1 a doszedł Roberto.Na mój gust sentymenty nie będą się liczyłyNie przechodzi też z live do Mu.Nikt by nie powiedział słowa jakby di Maria przeszedł do Barcy a był w Realu.
Choć trzeba brać pod
uwagę że jest to nieprawda i tylko doniesienia prasowe co piszą o Coutinho tak jak że nie chodzi o MU.Dla Griezmana też wydawało się że nie będzie opcji aby do Barcy przyszedł a zapowiada się że to trafiony transfer i gość z poczuciem humoru.Który ma zamiłowanie do sztuki filmowej;)
0
@Piotr777 zobaczmy ile strzeli goli i ile bedzie miał w la lidze asyst.Bo barca tego potrzebowała.
0
@Tomek54321 nie wiadomo ,może city go chcę.No i jak zawodnik za ponad 100mln ma siedzieć na ławie a wartość leci to dla dobra jego i klubu powinien gdzieś grać.Tu wchodzą miliony straty trudno aby się też na coś obrażać.Live miał swoja szanse aby go kupić a zawodnik wyraził zainteresowanie.
0
@asterix78 jeśli się dobrze pokaże to wartość możę wzrosnąć i pojawią się chetni.Zespół który go wypożyczy może go kupić.Kwestia umowy.
0
@Piotr89Sand gdyby to była kwestia kasy to szejk dawno by mu ją dał.Nie było by sprawy.Bo dla niego przejscie do Barcy jest ewidetnie problemem.Ewidentnie czuć że to nie to.Jesli Neymar zostanie na rok to dla tego że szejk się z Barcą nie dogada i za rok Klauzula spada i Barca go wykupi.Jeśli się tak stanie to może będzie to czas Dembele i Griezmana.Może Coutinho trochę lepszy będzie miał sezon choć raczej ława go czeka .Bo o de jonga raczej jestem spokojny.
0
@Piotr89Sand każdy był wściekły rozumiem cię. Tylko podoba mi się że chcę odzyskać swoją karierę.Nie chcę zostać na ciepłej posadce a mógłby sporo zarobić w psg.Zalezy mu na powrocie do Barcy a nie gdzie indziej.Rozumiem też go że chciał mieć zespół wokół siebie oczywiście też kase a i powalczyć o złotą piłkę.Nie wyszło mu to.Dziś ta co o gwałt go oskarżała sama jest oskarżona o krzywoprzysięstwo.Aż tak nie upadł.No i za dużo zawodników go lubi w Barcelonie więc nie jest to zły człowiek.Co do udawanek że się przewraca to sam na Lechi widziałem jak go faulowali to samo było w lidze hiszpańskiej.Nauczył się od busiego jak się bronić i zaczoł to stosować;)choć nigdy mi się to nie podobało u barcy z czasów Guardioli jak walczyli w taki sposób z Realem choć to Mourinho kazał im przyostrzyć i na akcję jest i reakcja.No i za mało jest dobrych piłkarzy którzy są na rynku i szkoda stracic kolejnego.Dziś Barce mogłoby wzmocnić kilku zawodników bo choćby po Coutinho widać że to nie takie proste a ilu innych odeszło.Po stracie Ronaldinho to kibicuję mu aby się odzyskał zwłaszcza że o siebie walczy.Dostrzegł swój błąd.
0
@Piotr89Sand zarówno dla tych co go nie chcą w Barcelonie aby wrócił.Jak i tych co chcieli by jego powrotu;)
1
@caminero w błędzie jesteś .Barcelona to wysoki poziom i jest mało zawodników którzy mogą sprawdzić się w Barcelonie.Zawsze istnieje ryzyko że potencjalny transfer się nie sprawdzi.
Kompromitacja nastąpiła po serii kontuzji.Zwłaszcza Dembele który całą połowe albo kontuzja albo dochodził do formy a jest zawodnikiem decydujacym.Odpadliśmy z live bo zespół olał live.Miał świetny wynik lepszy niz z romą a przeciwnik nie miał najlepszych graczy na boisku.Biegalismy 6 km mniej niż przeciwnik co powoduje braki w wielu elementach gry jak wyjście na pozycje podanie czy pressing.
Co da transfer Griezmana facet w karierze ma mało kontuzji pod koniec sezonu został tylko Messi.Suarez kontuzja nawet 2 na raz Arthur kontuzja Dembele kontuzja dopiero wrócił.Coutinho bez formy ale kontuzje też mu sie przytrafiały.Co da de Jong poprawi wyprowadzenie piłki z własnej połowy i prostopadłe podania i regulowanie tempa.Lewy obrońca.Mniej gry Alby mniejsze zmęczenie a zmiennik da inne możliwości.Jeśli Alba nie bedzie dawał sobie rady z takim Salahem to będzie możliwość zmiany.Zespól staje sie bardziej kompletny.Gdyby nie kontuzje to zespól wszedłby na bardzo wysoki poziom i ten tryplet pewnie by był.
0
@hazo428 Coutinho też sprzedać stracił na wartości. Pewnie dalej będzie tracił.Griezman go wygryzie zajmie miejsce w hierarchi Malcoma.ława go czeka też w środku bo nie umie bronić a de jong będzie pewniakiem o jedno miejsce jest mniej. Marne szanse na grę trzeba go sprzedać.Tylko kontuzje spowodują że może pograć.
0
@baryn nie postrzegałbym Barcy że potrafią wszystko i nie ma ten zespół miejsca na rozwój.To co dobrze zrobił Valverde to obrona orzed własnym polem karnym.Bo na początku sezonu obrona była słaba a już w meczach z Realem świetnie funkcjonowała.Wyprowadzanie szwankowało.Piłka jest coraz szybsza coraz mniej jest czasu na trzymanie piłki.Kiedyś to Barca robiła wysoki pressing teraz robią to inne zespoly.W tej chwili naprawdę trudno jest to robić bo przeciwnicy pressing robią teraz coraz lepiej.To na pewno jest do poprawy.
1
@Barca_Big_Moment xavi powinien poprowadzić jeszcze jakiś zespół w la lidze.Rozwijać tiki take, bo pod koniec ery Guardioli ta taktyka się trochę skończyła.Nie chciałbym aby oglądać pół meczu jak grają w poprzek.W tej chwili zespoły są strasznie agresywne świetne fizycznie i atakują Barce na jej połowie i z tym elementem Barca sobie nie radzi.To jedno z zadań Valverde jak takie wyprowadzenie dobrze przeprowadzić.Transfery zwłaszcza de Jonga i Griezmana powinny ten element poprawić.Jednak poprawa musi być u wszystkich w zespole.
4
@VenoM te sytuacje trzeba też mieć to oznacza też że mocno pracuje
0
Kwestia stanu kolana,propozycji finansowej,kto miałby go zastąpić,czy odzyska cechy motoryczne z przed kontuzji bo był uczciwie mówiąc ostatnio wolny
0
@Piotr89Sand no pojawiło sie 2 młodych ze szkólki.Jeden 2 bramki strzelił może on jest szykowany.Ja bym ich spróbował
Jeśli niezdadzą egzaminu to za 2 lata wymienił Griezmana na Mbappe.Tylko trzeba wygrać 2 razy ligę mistrzów aby Griezman na to poszedł.Jest francuzem psg Francuskie.U nas jest przyjaciel Mbappe Dembele ,umtiti lenglet dyrektor sportowy Abidal dla takiego Mbappe to lepiej pójść do Barcy która wygralaby 2 ligi mistrzów.Nie wiadomo czy Zidan nie straciłby pracy Benzema skonczy karierę bo jest stary.Zresztą z Mbappe w reprezentacji nie gra.Wiec zostałby w Realu jeden stoper Francuski Varan.Barca miałaby więcej atutów aby przeszedł do niej .Barca miała by w ataku 2 młodych zawodników Dembele i Mbappe.Cześć pieniędzy pochodziła by z wygrania LM no cześć zawodników pewnie skończyłaby karierę jak busi, Suarez.Może czegoś nie biore pod uwagę.Nie wiem czy po mistrzostwach w katarze szejk się z psg nie wycofa bo o Romie juz myslał.Czas pokaże.Noe wiem czemu nie kupili Lopeza może nie ma na to kasy jesli w planach mieli de jonga Griezmana ,Lob i Neymara.
0
@kubix05 mógłby dodać to l i niebyłoby problemu;)
0
@Piotr89Sand tylko że sumarycznie Grizman ,Neymar i Messi zdobywaja bardzo dużo goli i jak jest Suarez i to odchudzony to ten środkowy napastnik na zmianę i tak sobie nie pogra.A masz jeszcze utalentowaną młodych zawodników ze szkółki.Nie kupowałbym środkowego napastnika.A obrońce się starają.Trzeba sprzedać niektórych zawodnik.Będzie dobrze.
0
@Naturopata psg chce kasy nie Coutinho to Coutinho wyraził ze może pójśc do psg
0
@MarioVeB! Patrząc co wyrabia real to im Coutinho nawet nie pomorze.Brakuje im Ronaldo,który bramki strzela a Coutinho tego nie robi;)nie mogą też wygrywać siłowo o czym mówił Mourinho czego im brakuje bo jest var.Trzeba grać w pilkę.....A z taką ofensywą Barcy gdyby przyszedł Ney i w zasadzie z drużyną kompletną na każdej pozycji przy wynika ch Barca -Real to kompletnie by mnie to nie bolało jeśli miałby być Ney bo wyżej cenię Neymara od Coutinho więc przewaga się powiększa nad Realem.Z drugiej strony przychodzi Ney Real się nie wzmacnia.To te mecze będą po prostu nudne.Barca potrzebuję silnego przeciwnika, aby nie zostały nam mecze w LM a liga po prostu nie skończyła sie w styczniu.Silny przeciwnik powoduje wzajemny rozwuj.jak widać to liga angielska zdominowała LM.A na dziś z grubym hazardem się zanosi na klęske Realu bo 50 bramek im nie na strzela ani Hazard ani Coutinho.Nie byłby to transfer dla Barcy groźny a ich by trochę podniósł.Na dziś dysproporcja pomiedzy Barcą a Realem po transferach Grizmana i de Jonga jest większa.Jak dojdzie lewy obrońca....Na dziś Realnie zrobiliśmy 2 świetne transfery oni 1 swietny choć hazard jest gruby reszta to niewiadoma .U nas w przeciwięństwie do przeciwnika Suarez który odpowiada za strzelanie schódł co zmniejsza ryzyko kontuzji i zwieksza szanse na gole, widać konkurencje.Ja nie mam obaw względem Realu.Mam wiare w Barce.
0
Hehe jeśli nikt nie będzie chciał Coutinho. Real nie kupi Pogby niech bierze Coutinho a my Neya.Szkoda aby ten zawodnik odchodzil z hiszpani .Z tym składem Real i tak nas nie pokona.
1
@Douglasinho zespół powinien mieć też w środku zawodnika który przysostrzy i usadzi krewkiego Ramosa albo innego.Nie może być zespół z samych miłych i grzecznych zawodników.Ktoś od zadan specjalnych musi być.Vidal powinien zostac jeśli sprzedać to za swietną cenę i ściągnąć kogoś o podobnym profilu.
1
To że Valverde chcę odchudzić skład to mnie to nie dziwi. W zeszłym roku też chciał odchudzić a dostał Malcoma.Akurat było tyle kontuzji że na końcu był potrzebny.Odchudzenie kadry poprawi kwestie płac w Barcelonie i generalnie sytuacje finansową.Valverde 1 skład ma mocny i te przejście do 1 drużyny jest krokiem najtrudniejszym.Valverde zawsze pracował z wychowankami na każdym treningu i trochę i pograli w pierwszym składzie Alenia najbardziej.Nie widzę tu problemu aby nie chciał im dawać więcej szans w pierwszym składzie w końcu pracował z nimi.Ta 4 która miałaby zostać sprzedana to trochę tę możliwość ogranicza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika