Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Murazor Rozumiem ja go też cenię choć jak mówię nie wiem czy do nas akurat się nadaje i czy lubi Barce.
Według mnie szwankuje kilka rzeczy
1.Wyjazd do usa i Japoni powoduje żę fizycznie nie jesteśmy przygotowani na początek sezonu
2.Wielu piłkarzy gra w reprezentacjach na mistrzostwach swiata europy,czy Jak w tym roku Copa.Efekt kontuzje Messi , Suarez, Coutinho nie gotowy do sezonu Arthur nie przygotowany do gry.Wszyscy z Copa.Coś to jest nie tak.Efekt przygotowanie do sezonu w czasie sezonu.Mecz 1 w plecy.Wracając do ligi nie sądze aby niższe zespoły z tabeli zmieniały strefy czasowe raczej wyjeżdzają ale bez przekraczania stref.U nas jest cyrk na kółkach.Całościowo na koniec ubiegłego sezonu kontuzji było sporo i rozwalilo nam to 2 cz. sezonu.Pojawiają się mecze istotne w których zawodnicy spią jak z Roma czy z Live nie biegamy wtedy.
Sprawdziłbym metodologie przygotowania fiz zespołu nie wiem czy temu nie można by się przyjżeć.Widać że przygotowanie fiz. z zarabianiem kasy nie idzie w parze.Widać to po przygotowaniu fiz.Widać wachania po Dembele z Napoli był szybki przyleciał z usa była lipa jego spóźniona wolna reakcja przy golu mówi wszystko.Co do Kloppa piszczek mówi ze on szuka niekoniecznie technicznych zawodników ale szybkich.Reszta to kwestia wypracowania.U nas jest odwrotnie szukamy techników.
1
@maroon Chelsea go chciała może jak cofną zakaz transferowy to go kupią.
1
@Murazor klopp nie lubi tiki taki twierdzi że się nudzi się jakby przyszedł rozwaliłby system. Szkułka musiałaby być zmieniona dostosowana do jego wymogów.Jeśli ma sie odbudować styl to klopp się tu nie nadaje.Chyba że olewamy styl.....
0
@Krisgum może chelsea go kupi jak minie zakaz transferowy.
0
@bartoszdominik trzyma piłkę za dlugo, kiwa się bezproduktywnie. W środku grasz na 1 albo 2 kontakty.
1
@Piotr89Sand może Chelsea go kupi jak zakaz transferowy minie.
0
@bernardFCB szatnia to akurat jego chcę i ta w psg i w Barcelonie. Jest lubiany.Odszedł Malcom, Coutinho i pewnie Rafinha.Przy tych ilościach kontuzji obecnie Messi ,Suarez w poprzednim sezonie nie było komu grać na końcu to raczej do gry będzie brakować ludzi.
0
@QuentinTarantino Tarantino hehe nie odróżniasz dyslekcji od dragów to się za ocenę raczej nie zabieraj skup sie na filmach;)
0
@monsterrize optymalnym rozwiązaniem jest zostawienie ich obu kontuzji jest sporo.Teraz Messi i Suarez i to miesiąc plus przygotowanie do sezonu.Dembele gra po obu stronach.Zarówno Dembele jak i Neymar mają kontuzje i to takie co idą w miesiące dobrze mieć ich obu.Niech mecz zaczyna Ney a na zmęczonego przeciwnika wchodzi szybki Dembele.Jeśli 1 nie jest w formie wchodzi drugi jest rywalizacja.Jeśli sprzedamy Rafinhie to dużo tych pomocników nie maJa bym go nie sprzedawał.Odszedł Malcom ,Coutinho następny Rafinha przyszedł Griezman i może Neymar.Na koniec sezonu nie było komu grać.Oczywiście jest jeszcze Perez.Ale czy on jest gotowy na grę w pierwszym składzie też jest to zagadka.
0
Mądrze powiedział valverde o ostatnim meczu za daleko stali od przeciwnika oni to zrobili i kontrolowali mecz.Mam nadzieję że w najbliższym meczu to poprawią.Mecz potoczy się inaczej.
0
@judaszowe_srebrniki to chyba nie czytasz doniesień. Beyl miał wyladować w bayernie a Barca go uprzedziła wypożyczeniem Coutinho.Celem zarówno Zidana i Pereza jest Mbappe który nie podpisał kontraktu.O tym wiadomo od dawna. W przypadku odejscia Neya osłabia ten projekt Psg .ile można zdobywać mistrzostwo Francji.Jeśli Bayle i james nie zostali by sprzedani to trzeba wziąć też wiekszy kredyt na Neya a tani nie jest.A już powiedzieli że obaj zostaną w Realu.Cena za Mbappe bedzie większa od ceny za Neya a na to trzeba zarobić.Nie stawiałbym na dziś nawet po zwycięstwie nat słabą celtą że zarobią na LM. A kasę mueli z wygranych LM.
0
@maroon chyba na odwrót real nie ma gdzie wcisnąc Bayla a nam odchodzi płacenie pensji a Real musi płlacić ogromną pęsje beylowi.Po prostu przekroczą ograniczenia Fair play.Zamiast Coutinho dadzą Semedo za obronę weźmie się Roberto z Wague będzie miejsce dla Puiga.Sprzedadzą Umtiti i wezmą tego obrońce z juve.Wezmą kredyt albo wypożyczą.Real i tak musi kupić kogoś do środka a cel ich to Pogba i Mbappe po tym transfetze Neya mogliby zapomnieć.Szejku jest w gorszej sytuacji.
0
@konajoncek No chyba nie jest jak mówisz.Widać że Dembele jest nierówny i czasem potrzeba jest aby ktoś go zmienił.Tutaj dobrze by było gdyby ta pozycja była dobrze obsadzona .Neymar w składzie jest istotny sam też moze mieć kontuzje bezpieczniej jest mieć ich obu.Widać też że kłopoty zdrowotne dotykają głównie przód obecnie Messi i Suarez w zeszłym roku kłopotu z przodu rozwaliły nam cały drugą cześć sezonu.Szeroki skład jest potrzebny i każdy będzie grał.Jeśli chodzi o przebudowe zespołu to moim zdaniem najbliżej zakończenia kariery jest Busi i Suarez który ma coraz wiecej kłopotów z kontuzjami potem Messi Pique, Alba.Teoretycznie zmiennicy za Albe są bo Miranda który idzie na wypożyczenie a zmiennik jest kupiony.Jest Puig są też zawodnicy w szkółce których nie trzeba kupować.Za jakis czas bedzie opcja z de ligtem.Zobaczymy co zrobi Todbido.Jest w szkółce jeszcze zdolny obrońca który był w Japoni.Na pewno szanse powinni dostać.Nie ma co panikować.Jest początek sezonu zespół nie jest stabilny nowi musza sie przystosować. Były 2 wyjazdy do japoni i do usa.Co nie pomaga.2 zawodników z kopa Messi i Suarez dostalo kontuzji.To musi się wszystko ułożyć.Po 5 kolejkach zobaczymy jak to będzie wygladało.
0
@martool ławka Barcelony go lubi i nie ma do niego żalu, nie ma takiego problemu. Żeby być prezesem Barcy trzeba mieć żyłkę sportową Dla Neya rywalizacja to praca ,chlopaki poszli na noże i żaden nie chciał przegrać.Minoł czas i Bartek chcę go z powrotem.To jak na piłce masz konflikt z przeciwnikiem wyglada to tak jakbyś się z nim pozabijać a po meczu przybijacie 5 i idziecie na piwo.Jest czas kiedy sie wojuje i czas kiedy się godzisz .Tak jak tu było między nimi źle Bartek nie chciał go widzieć,ale widać dla niego liczą się też inne rzeczy, które dawał Barcelonie Ney.Widać ile rozwiazań miał do zaproponowania Ney a ile np. Coutinho jako skrzydłowy.Lubi go zarówno ławka psg jak i Barcelony co uważam nie jest bez znaczenia.Kompletnie jego wizerunek w prasie rozmija się z tym co wychodzi od drużyny i to psg jak i Barcelony w obu jest lubiany.Szanse na wyrzucenie Barcelony iluzoryczne.Robienie z tego sprawy to bzdura zawodnicy też się w meczu i obrażają itp.potem się godzą.
0
@imbram nie przeszłość ,grać będzie w niemczech.Coutinho przed przejściem do Barcy spytał się fabregasa co myśli o przenosinach do Barcy.Fabregas powiedział mu tak będziesz miał mniej miejsca i mniej czasu na posiadanie piłki niż w lidze Angielskiej.Z tym będziesz musiał sobie poradzić.Jak zagrał mecz o ile pamiętam z Totenchamem strzelił piekną bramkę tylko ile czasu miał na to aby poprowadzić tą piłkę i przymierzyć się do strzału.Nikt mu kompletnie nie przeszkadzał.Bramka niesamowita.Tak naprawdę jak przyszedł do Barcy to była nowość na tym szedł potem kazdy obrońca i bramkarz to wiedział że prowadzi piłke wzdłuż lini i strzela w długi róg albo odda piłke Messiemu.Dlatego statystyki nieszły w górę.Musiał tak naprawde od nowa ułożyć się jako zawodnik rozpoznany i to mu kompletnie nie wyszło i dlatego mamy transfer do Bayernu.
0
@Krupson99 żeby być prezesem Barcy trzeba mieć żyłkę sportową Dla Neya rywalizacja to praca ,chlopaki poszli na noże i zaden nie chciał przegrać.Minoł czas i Bartek chcę go z powrotem.To jak na piłce masz konflikt z przeciwnikiem wyglada to tak jakbyś się z nim pozabijał a po meczu przybijacie 5 i idziecie na piwo.Jest czas kiedy sie wojuje i czas kiedy się godzisz .Tak jak tu było między nimi źle Bartek nie chciał go widzieć,ale widać dla niego liczą się też inne rzeczy, które dawał Barcelonie Ney.Widać ile rozwiazań miał do zaproponowania Ney a ile np. Coutinho jako skrzydłowy.Lubi go zarówno ławka psg jak i Barcelony co uważam nie jest bez znaczenia.
0
@parufka co jak co Bartkowi nie można zarzucić skuteczności w ściagania zawodników.W zasadzie to oprócz de ligta w ostatnich latach ściągnoł kogo chciałJeśli nie kupi go w tym roku to pewnie opłaci klauzule za rok.
0
@martool a szanse na realuzacje wykluczenia z LM były takie jak zabranie griezmanowi licencji;)
0
@ArcziArtt ten mecz nie zagraliśmy jak valverde by chciał który podsumował za daleko byliśmy od rywala nie atakowaliśmy na połowie przeciwnika.Czyli valverde chciał grac ofensywnie i taki wystawil zespół tylko Barca nie miała po prostu dnia .Nie zagrali tak jak z napoli.Uważam że te 2 tury do usa i Japoni to za dużo.Real miał jeden i się normalnie przygotował.Widać było fizyczną słabośc Dembele był mega wolny wszystko tracił.Też taktyka przeciwnika -pierwsza połowa na max biegamy potem stawiamy przed bramką 2 rzędy i obrona czestochowy plus zmiany dały efekt.Celem Valverde nie była defensywa w tym meczu. Podejrzewam że zespół za tydz będzie w innej fiz formie.Sama gra się zmieni jak będą atakować przeciwnika na jego połowie jak chciał valverde wcześniej zespół się cofał na swoją połpwe i się bronił.Myśle ze valverde dostał piłkarzy ofensywnych i będzie szedł w tą strone.Ale są nowi zawodnicy syracilismy Messiego i Suareza i taki Griezman tez musi wejśc w role Suareza.
2
@dudek89 w meczu z Napoli jak wszedł to trzymał piłkę zamiast grać na 2 kontakty jak reszta.Miał bardzo ubogi repertuar wykończenia akcji. W stosunku np.do Neya było to można widzieć.A na środek najgorzej bronił ze srodkowych.Widać że potrzebuje do gry więcej miejsca a tej miał w lidze angielskiej.On do Barcy nie pasuje i tu Klopp miał racje.
0
Podszedłbym do tego spokojnie wszyscy zagrali poniżej swojego poziomu oprócz obrony może poza Albą .Rafinhia zagrał dobrze.Zobaczymy co zrobią w przeciągu miesiąca jak to będzie wygladało to dopiero pocżątek.Z napoli grali fajnie.Zobaczymy w którą strone to pójdzie.Nie przekreślałbym nikogo.Jeśli Ney przyjdzie to będzie ok. Ruch wypożyczenia do Bayernu jest dobry blokowanie Bayla może za rok Coutinho pojdzie do Chelsea bo Bayern to raczej pozyskuje najlepiej za darmoszkę.
0
@RR a ten Aduriz to nie gra w Athletic?bo tak piszesz jakby nie grał w tej ekipie;)
0
@Dandy zobacz jak to tym razem wygladało z Napoli grali szybko i fajnie skład zrobił taki jak wszyscy chcieli.Trochę mu Suarez namieszał.Wszystko było w tym meczu dziwne.Ja myślę ze te wyjazdy są do kitu.Będą do sezonu przygotowywac sie w trakcie sezonu dla mnie to lipa forma będzie na wrzesień.
0
Zarówno kibice jak i piłkarze muszą się zresetować podejść z czysta głową do nastepnego meczu.Gralismy z przeciwnikiem który grał mecz życia zwłaszcza napastnik który niesamowicie biegał.Wynik meczu móglbyć i 3:1.Nie mieliśmy tego dnia też szczęścia.Zespół musi w spokoju popracować i dojść z formą do ładu.Nie myśleć o Neymarach tylko wziąć na swoje barki odpowiedzialność.Mi brakowało strzałów na bramkę z dystansu za bardzo chcieliśmy wejść z piłką.Te 2 wyjazdy do usa i japoni to trzeba wybrać 1.Albo w zimą w usa latem w japoni jeśli już. Niech z kobę zrobią Barcelone bis niech tam idą gwiazdy i promują Barce w kolejce Suarez Alba busi Pique w ciągu 3 lat. A nie 2 wyjazdy a potem się dziwią że czują się nie swoi.
0
@socha jak dla mnie to powinni nie jeździć i do japoni i do usa potem Pique mówi nie byli sobą.To nienormalne.1 wyjazd i tam przygotowania Barca to najtrudniejszy sposób grania trzeba byc w formie.Tak to się tez kontuzje łapie.
0
@socha tylko czy psg chcę faktycznie sprzedać Neya dając takie propozycje.Jesli dobrze pojdzie Coutinho z Bayernem to prenie kupi go chelsea.Jakby został u nas jeszcze bardziej straci na wartosci.
1
@Kajol trzeba nie jeździc na 2 kontynenty tylko ewentualnie na 1 bo potem są kontuzje i tak sie nie da.Potem jsk mówi pique nie sa sobą.
0
@Kozaxus trzeba wyciagnąc wnioski raz do usa za rok do Azji tsk się nie da.W zeszlym roku był 1 wyhazd i to głownue rezerwy bo były mistrzostwa i podstawa trenowała przez tydz w domu .Poczatek był slaby a skonczylo sie kontuzjami teraz też zaczyna się nieciekawie.
0
Dobrze że nie kolano.Trzeba te wyjazdy zagraniczne przemyślec.1 a nie 2.
0
Trzeba więcej strzelac