Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Xavifcb6 coutinho jest na Barce za wolny i zbyt przewidywalny.Jeszcze nie gra piłą i ciągle strzela w dług.W Barcy jest mało miejsca i z tym sobie nie radzi.W bayernie będzie mu łatwiej oby mu się wiodło bo chłop sympatyczny.Ale na siebie w Barcelonie gry nie był wstanie wziąć.
0
@dudek89 no jak był presing Griezman wzioł odpowiedzialność i strzelał bramki które pociągnęly drużynę.Wczoraj tego nie było i odrazu miał mniej piłek.A jak mówi o sobie nie jest typową 9.Jak wróci Suarez i Messi będzie grał na innej pozycji,która powinna być dla niego lepsza.Wtedy zobaczymy jak to bedzie wygladało.Perez Dembele ,Fati będą z ławki wchodzić.Zobaczymy jak to będzie wyglądało po miesiącu jak tamci wrócą bo też muszą się ułożyć.
0
Zespół generalnie gra w kratkę, jak grają ostro presingiem i podchodzą pod rywala to Griezman ma więcej akcji.Robotę muszą wykonać wszyscy nie wiem jaka była temp. Ale przemieszczali się mega wolno inaczej niz tydz. temu.Efektem jest ilość piłek do Griezmana.
0
@Fifty szejki nie chcialy od poczatku aby odszedł po to ściagneli leonardo
0
@Salchent jeśli poprawią pressing z przodu to atak będzie wyglądał dobrze.Jak go stosują wygrywamy, jak go nie ma jest padaka.Wiadomo co jest do zrobienia.
1
@dudek89 Messi nie będzie zajechany zaczyna sezon o miesiąc później.Wiadomo było że przy wyjazdach i kontuzjach podstawy z przodu i Copa America formę będziemy szlifować przez pierwszy miesiąc sezonu.Griezman Messi Suarez nie rozegrali meczu razem.Arthur dopiero pierwszy raz zagrał i to nie cały mecz.Najbliższy miesiąc to będzie układanie składu.Jest jeszcze reprezentacja.Trzeba poprawić pressing z przodu.Raz gramy dobrze raz go brakuje.Trzeba to poukładać.W zeszlym roku defensywa na poczatku była słaba potem było lepiej.Pewnie w tym roku też w przeciągu miesiąca się poprawią.Valdek też zrobił postęp w swoich decyzjach zobaczymy co się wydaży.
0
Za rok Barca pewnie zarobi na Neya i za te 170 mln o ile to prawda go kupi.Pewnie Ney coś od siebie dołoży.PewnieRakieta odejdzie bo nie będzie chciał siedzieć na ławie.Zobaczymy czy ktoś ze starej gwardi karierę nie skończy.Plus tegi taki że młodzież trochę pogra.Ciekaw jestem czy Rafinhie sprzedadzą.
1
@Skaramuczi kiedyś
Świetnie podawał Messiemu, a teraz w polu karnym słabo dogrywa piłki.
1
@Gaucho hehe koniec?a już w następnym okienku......Neymar;)
0
Nie wiem czy przez ten remis temat Neya szybko nie wróci ;)
1
Męcząca jest gra Osasuny brawo Arthur:)
0
@Ratamahatta Neymara kupią za rok.Jak sprzedadzą im Rakitica. Odejdzie pensja i coś zarobią.Budżetowo będzie to lepiej wyglądałoZa rok będzie prościej im kupić.Może Chelsea kupi Coutinho albo BayernJeszcze kasa wpadnie jak w Bayernie się sprawdzi.Saga się nie skończy.
1
Netflix powinien zaintetesować się sagą transferu Neymara.Następne okienko sezon drugi.....
0
@kempnou strategia aby ograniczyć czas i psg nie podbijało stawki. Przyjście Griezmana to świetny ruch zarządu potrafi wziąść na siebe grę, kiedy reszta się leczy i w promocyjnej cenie.Nie wiadomo było czy psg sprzedałaby Neya gdyby nie Griezman.Mielibyśmy na początku sezonu problem.Dembele nie był informowany bo generalnie się wtedy nie dogadali.Dopiero jak się dogadali że zadodnicy wchodzą w grę to go poinformowali.Plus jest taki że relacje pomiędzy klubami się poprawily.
0
@MarioVeB! Nikt nie piszę że grać nie będzie .Tylko lko poza boiskiem będzie jak będzie.
0
@betonito Myślę ze może dla niego być istotne aby wygrać LM teraz dla siebie i dla klubu wierzy w siebie a Suarez to jego kumpel i moze nie mieć do oceny dystansu.Albo już wie ze jest kto zastapić w przypadku kontuzji.Barcelona obecnie ma następców w postaci Rafinhi Pereza Ansu i nawet jak i Dembele jest kontuzjowany to jest komu grać.Messi nie wie czy z Griezmanem się w meczu dogada bo jeszcze z sobą nie grali.Poza boiskiem ich relację są jakie są.A ten klub opiera się na dobrych wzajemnych relacjach jak widzę.Myślę że Messi odpuści Griezmanowi jak pojawi się Neymar i się zakumplują.No i jak dziś Griezman pociągnie drużynę będzie doceniony przez Leo ale po przyjsciu Neya.Dla mnie od strony kontuzji to Griezman, jest kluczowy bo Dembele Neymar ,Suarez ,Messi Rafinhia mogą je mieć.Perez jeszcze tych kontuzji nie ma też jest ważny.
1
@MSDCbrzdyk jak na razie to widziałem jedyny pozytywny moment gdzie Messi bił bravo Griezmanowi za strzelenie bramki.Natomiast po meczu nie pochwalił Griezmana tylko wychowanków.A to Griezman tak naprawdę wykonał do zwycięstwa pierwszy i najważniejszy krok.Widać było że Griezmanowi cięzko było podejść do Messiego choćby na treningu.Suarez wychodzi do Griezmana ale Mesdi nie.
0
@betonito myślę że zawodnicy to też ludzie i wyrażają swoje niezadowolenie i wymuszają odejscia itp.W Barcelonie można spotkać było takie zachowanie wymuszenia Dembele, Coutinho Rakitic nie był zadowolony że się go wystawia.Messi to najdroższy zawodnik , najlepszy i kspitan drużyny.Facet który przez to że jest kapitanem rozmawia o problemach drużyny.Nie ździwiłbym się jakby naciskał w tej sprawie.
1.przyjaźni się z Neyem
2.to świetny zawidnik
3.był w Barcelonie i zna schematy
4.Swietnie piłkarsko się rozumieja i czeepią z tego przyjemność
5.To z Neyem wygrali ostatnią ligę mistrzów jego przyjście zwieksza szanse na wygrani. To kasa i wzrost wartości zawodników.
Ma prawo byc przekonany że działa dla dobra klubu.
1
Lepiej aby go kupili bo do momentu kiedy jest jest Messi i Suarez temat kupna Neya będzie wałkowany co okienko.Też mam wrażenie że Messi może mieć żal do Griezmana i prezesa że kasa poszła na niego a nie Neya.Odpuści mu dopiero jak on przyjdzie.Szkoda że jak Dembele odejdzie to Griezman straci kumpla.Szkoda bo to dobrze działa.Ważne aby dziś Griezman pociągnoł mecz.
0
@jacobFCB też się zastanawiałem czy Ronaldo nie chciałby zagrać w Barcelonie.Wspominał że za rok kończy karierę.Atak Messi ,Griezman ,Neymar i Ronaldo na 1 rok.Zakończylby wygraną LM grą wspólnie z największym rywalem.Piękne zakończenie dla kibiców spektakl dream team.
1
@FeloRPS szkoda że nie powiedział po hiszpańsku mogła być fajna interakcja z Messim, a tak to piszą o Messim że po Angielsku nie mówi.
0
Dobrze by było aby zakończyli wojenke pomiędzy psg a Barcą ,bo z tego są kłopoty dla obu drużyn.Nikt nic z tego nie ma.A w zasadzie tylko szejk z Bartkiem są wstanie to zrobić.
0
@MessiUltras w zeszłym sezonie trapiły nas kontuzje w tym też róznica jest taka, że jest więcej liderów którzy mogą pociagnąc grę Messi ,Griezman jesli przyjdzie Ney to i on bedzie to ciągnoł.Z Realem jak nie było Messiego to i Suarez prowadził drużynę..Jest kompletnie inna sytuacja a nie jak w zeszłym roku na końcu był tylko Messi.Do tego dochodzą gracze ze szkółki i do zdrowia wrócił Rafinha.Jest De jong.Suarez czy Alba nie będą zajechani sa zmiennicy. Griezman z przodu może grać za każdego.Kontuzje z przodu były majwiekszą bolączķa.Istotna rzecz valverde zmienił taktykę wyciągnoł wnioski z zeszłego sezonu.Składowo jestesmy mocniejsi.
0
@insp1re jest rozpisane ustawienie ale Dembele na ławie.Dembele będzie świetny od 75 min na prawą czy lewą stronę.Przy jego szybkości może rozstrzygać trudne mecze.Poza tym Barce od zeszlego roku dotykają kontuzję.Myślę że każdy z nich będzie grał.Przyjście Griezmana jest świetnym ruchem bo zyskaliśm kolejnego gracza który jest wstanie pociągnąć grę kiedy Messi Suarez i Dembele jest kontuzjowany w przeciwienstwie np. do Coutinho.Jeśli będzie Neymar będzie już 3 takich graczy a o ile pamiętam w meczu z Realem to i Suarez wzioł odpowiedzialność za grę.
0
Myślę że to co jest interesujące dla Neya w Barcelonie to gra z Messim i Suarezem takżegłównie i do tych chwil kiedy mu szło.Oni też czuli z nim chemię piłkarską i swego rodzaju braterską poza boiskiem.Drużyna zdaje sobie sprawę z potencjału tego trio i z Griezmanem było by to jeszcze bardziej potężne.Chcę się tu odzyskać.Myslę ze on dopasowałby się do tego jak zyje Messi czy Suarez a oni spędzają czas rodzinnie.Tu widzę szansę aby on się odzyskał.
0
@Undertaker87 Na pewno Dembele jak wrócić będzie starszy.W Barcelonie dobrze się czuł jak przyszedł Griezman.Może odejście na niego dobrze zadziała i będzie chciał się zmienić. Nie pisałem też tego jako pewnik ale mu dobrze życzę.Barcelona zyska na tym jak mu wyjdzie bo wzrośnie wartość za zawodnika może na nim zarobi.Barca w przyszłosci mogła by mieć ewentualnie swietnego zawodnika Nie jest w interesie Barcelony źle mu życzyć, szkoda że tego nie rozumiesz.
0
@HansLanda Szejk wprowadził zasady po kłopotach z Neymarem i leonardo to wprowadził.Nie ma świętych krów.Znając zawziętość i ambicje Szejka na bank to wprowadzi.
0
@ViscaBarca123 na szczęście kadra na kilka lat jest .Trochę młodych zawodników jest jak Arthur ,de Jong, Richie, Todbido ,leglet.Fati ,może o Dembele,są zawodnicy wypożyczeni.Może przyjdzie de light.Jak sķończą kariery Griezman i Neymar i chodzi mi tu o wiek czyli też reszta Messi itp.Jeśli ta ekipa wygra LM to zarobią też na jakiś swietnych zawodników którzy uzupełnią szkółkę typu felix itp.Powstanie stadion wzrosną dochody.Jest jeszcze sporo czasu aby do szkółki trafili świetni zawodnicy.Powoli następcy się wyłaniają.Dobrze że za szkółkę się wzieli.Może kiedyś Guardiola do niej wróci bo wspominał że chciał.
0
Odejscie Rakiety na emeryture do Psg to swietny pomysł dostanie zasłużoną podwyżkę i będzie dużo grał jak lubi i pogra z Mbappe no i Paryż jako miasto.Dembele będzie grał a rygor szejka moze postawi go do pionu.Jak wróci i wszystko by się powiodło może być jeszcze świetnym zawodnikiem Barcy ,gdzie cena za niego może wzrosnąć przy ewentualnej sprzedaży.Swietny ruch Barcy. Mniej ludzi w środku szansa dla wychowanków.No chyba że Juve sypnie kasą no ale Rakitic to nie Ronaldo i nie za darmoszkę;)
2
To byłby dobry deal dla rakitica zasłużona podwyżka i emerytuara.A Dembele grałby z Mbappe ogrywałby się.Potem wróciłby z wypożyczenia jako ograny zawodnik i wartość by jego wzrosła.Też jakby dobrze poszło a w psg obecnie jest rygor może i dyscypliny go szejk nauczy i mógłby być fajną przyszłością w erze po Messim Suarezie czy nawet Neymarze i Griezmanie.Byłby to świetny ruch Barcelony.