Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dari0G nie zawsze piłkarze to wybitni inteligenci;)Dembele raczej będzie robił raz na rok czy 2 numery.Istotne aby kontuzji nie miał.Myślę ze do przygotowań do sezonu on się przyłożył.Mało kto to ceni.Myślę że to że się nie zgłosił to prostu się przestraszył tej kontuzji i liczył ze to nic poważnego.Po 2 dniach przejdzie nie chciał straszyć otoczenia.Nie chciał nic powiedzieć. Z jednej strony podobają mi się 2 rzeczy jak się przygotował do sezonu i zależy mu na pozostaniu w Barcelonie.Fakt że jest Griezman daje nadzieje że będzie lepiej w kwestii głowy i Griezman na niektóre głupie decyzje wpłynie.Kluczowy problem to kontuzję.Tym Barca musi sie zająć
0
@Matix90 moja ocena co do Dembele jest zgodna z tym co powiedział na jego temat Messi.
0
@Dari0G Dembele doznał kontuzji kilkakrotnie w ubieglym sezonie i w praktyce co miesiac wypadał z gry ale był okres kiedy grał świetnie.Jeśli go wzmocnią jak mówią może na szybkości w 2 połowie robić różnice gdyż jest jednym z najszybszych zawodników w lidze hiszpańskiej.Na taki liverpool bezcenny.Co 3 dni fati czy Messi nie będą grać na pełnym gazie .Muszą mieć zmienników.Fati to dzieciak.Na mój gust nie jest aż tak szybki jak Dembele, Vini czy Mbappe.
0
@Chaoss ta valencia nam ostadnio dopieprzyła i wcale nam z nimi jakoś super nie idzie.
0
@grizzy10 no jest Griezman na zmiane i zaczyna sezon nie odrazu nie będzie przemęczony.W zeszłym roku miał 2 naraz kontuzje.Jak było ok to z Messim zdobywali najwięcej goli.
0
Jest ewidentny postęp w grze:)Choć są rzeczy do poprawy:)dziś trzeba się cieszyć 3 pkt. do lidera odrobione, jak wróci Messi i Dembele będziemy jeszcze mocniejsi:)
0
@Marjando jasne:)
1
Musi wziąć się do roboty Perez i więcej muszą grać na Griezmana dać mu szanse ,Bo Fati ma już podwójne krycie.Semedo musi być bardziej skoncentrowany a Alba zablokować w obronie swoją stronę bo lenglet to nie szybkościowiec.Nie jest źle ,ale za duzo jest gry piłą w stosunku do przeprowadzania samego konkretnego ataku.Uśpili się sami i brakuje już presingu po stracie.Stąd przeciwnik miał więcej sytuacji padł gol.Generalnie nie jest źle myślałem że będzie gorzej ale są rzeczy do poprawy.Fajnie że wróci Messi ,Dembele bo jego szybkość przyda się na zmęczone przeciwnika..Zobaczymy czy zejdzie Fati czy Perez i gdzie zagra Griezman po wejściu Suareza.
2
Troszkę siedli Same podania.Griezman powinien sie pokazać bo go nie ma.
0
Pomoc fajna Fati gra Suarez w 2 połowie.:)
0
@El Ronaldinho na dziś to Griezman ciągle zmienia pozycje, zobaczymy gdzie bedzie grał jak wróci Messi, Suarez Dembele i kto i gdzie będzie grał w środku bo na razie nie ma stabilności.Skład jest doraźny w zalezności od potrzeb.Zobaczymy jak to będzie jak się ułożą.
0
@Marjando ok jasne:)generalnie część ludzi tak podchodzi jak ty,ale część nie bierze pod uwagę w jakim momencię jest zespół.Kibice są trochę jak chorogiewka jak wygraliśmy to był zachwyt po porażce to juz się do niczego nie nadajemy zwolnić trenera itp.Tak jak nie chciałbym czytać do okna zimowego o Neyu tak samo wolałbym nie czytać o zwolnieniu valdka i odejściu Rakitica ile można.I tak Valdek będzie do końca sezonu.Pewne rzeczy u Valdka się zmieniły jak presing, posadził na ławce Rakitica,daje szanse szkółce.Zaczyna żyć meczem na ławce.Widzę zmiany czekam aż skończą sie dziać rzeczy na które nie miał wpływu, aby to poukładał.Wtedy go ocenię.Gdybym widział że nic nie zmienił i nie wyciąga wniosków bym był za zwolnieniem.Na ten moment daje mu czas.Nie oceniam go .
0
@SuperPatsonFCB hazarda bym widział w Barcelonie jeśli już, a tak to żaden.
1
@Marjando jakie jego konto.3 podstawowych napastnikow jest kontuzjowanych w tym kluczowy Messi .Ma 2 nowych graczy którzy grają nie na swoich pozycjach Griezman .Muszą się ich uczyć a trener musi zobaczyć na jakich pozycjach grają najlepiej.Jest dużo pomocników w środku kazdy musi dostać szanse .Musi się wyłonic podstawowy sklad.Arthur z vidalem grali dopiero pierwszy mecz.Perez i Fati też zaczynają grać w pierwszym składzie.Trener zmienia system z bronienia przed bramką na presing wychodzi to w kratkę.Niewiadomo w jakiej formie po kontuzji jest Suarez.Prawda jest taka że to sszystko trzeba rozwiązać.Griezman z Messim nie zagrali nawet meczu.Dopiero jak wrócą kontuzjowani wyłoni się podstawowy skład zgrają się z sobą. Przestawią się na grę presingiem jako całość będzie można rozliczać Valverde.Kontuzje nadmiar zawodników w środku ,adaptacja zawodników,dalekie podróze i trudni przeciwnicy to nie jego wina.Moment jest trudny bo nie jesteśmy w optymalnym momencie muszą zrobić wszystko aby nie przegrać w tym miesiącu.Bo zespół gotowy bedzie za miesiąc.
0
@ViscaBarca123 słabe to ivan to nie Ronaldinho ale normalny porządny facet. Powinien odejść bo coś tu się wypaliło.Niewolno jednak robić takich rzeczy.
0
@Coutinho007 myslę ze postawią na wychowanków a celem będzie Ney albo kasa pójdzie na Mbappe w 2022.Sprzedadzą Rakitica moze Coutinho do Chelsea albo Bayernu bo zmenił się dyrektor w Bayernie.Nie wiem co z vidalem bo mają następce z Napoli.Na Kante napalony jest Real.Po Hazardzie i bramkarzu to na Real pewnie mają Alergie.
0
@Coutinho007 za mało go widziałem aby rozsądnie ocenić, trener powinien to zrobić.Czy chcę mu dać szanse czy jest gotowy.Czy ściagnąć kogoś z zewnatrz.Oczywiscie jest jeszcze Todbido który niezależnie od czego powinien zagrać w jakiś meczach bo jest w 1 składzie.Na pozycji stopera awaryjnie może grać też Rakitic, który grywał na tej pozycji jakby co i to w zeszłym sezonie albo i de jong kþóry mówìł ze choć niechetnie to może grać a wyprowadzać pilkę potrafi.W przypadku Rakitica to też nie ma problemu ,bo on nie gra to przynajmniej miałby rytm meczowy..Poradzą sobie tak naprawdę.Z Umtitim jest taki problem że dopóki będzie siedział na ławie nie wróci do fizycznej dyspozycji jaka w Barcelonie jest wymagana.Traci czas w Barcelonie.Boi się że kogoś na jego miejsce ściagną.Traci czas i jest w półapce.Jeśli czegoś z sobą nie zrobi będzie balastem.A to nie Vermalen który po kontuzji odrazu gra.Swoją drogą Verma móglby awaryjnie być wypożyczony.Specjalnie bym sie nie przejmowałbym tym.
0
@Coutinho007 jedna sprawa Umtiti był dlugo kontuzjowany i kompletnie nie doszedł do formy w japoni bramkę straciliśmy.obecnie jest kontuzjowany na miesiąc.to nue jest obecnie zawodnik zaezpieczający barcę.On powinien być wypożyczony aby mu pensji nie płacić grać co 3 dni i też aby sprawdzić czy kolano się sprawdzi.Barca powinna ściagnąć kogoś z zewnatrz jeśli nie ma to w Barcelonie b.Ale tam jest dobry stoper który swietnie wypadł w Japoni o ile mnie pamięć nie myli.Valdek był nim zachwycony i nie chodzi o Todbido.
0
Super tylko pół roku był kontuzjowany a potem nie doszedł do siebie i był cieniem siebie.Obecnie kontuzjowany a w sparingach nie było widać aby był w formie.Bramkę nawet straciliśmy więc w tym stanie od czasów długiej kontuzji to nie jest obrońca który zabezpiecza nam bramkę.Należało jego wypożyczyć i znaleźć realne zastepstwo chyba w barcelonie b pojawił sie fajny stoper był w japoni.Na rezerwę mógłbyć.Jeśli nie znaleźć kogoś z zewnątrz.Umtiti potrzebuje grać tydzień w tydzień.To by powiedziało co czy z kolanem jest ok.Może wróciłby do formy.Zresztą Barca generalnie chcę go sprzedać bo nie czuję że gwarantuje stabilizacji a pensja kosztuje.
0
@Coutinho007 ja chciałem choćby do Ajaxu, aby się odzyskał bo tu sobie nie pogra.No i po co płacić pensje komuś kto i tak nie będzie grał.;)
1
@Piotr89Sand w normalnym momencie tak zgodzę się z tobą ale jest 5 rzeczy-
1.blok atakujący leczy kontuzję Messi ,Dembele i Suarez .Messi i Suarez jak nie są kontuzjowani zdobywają najwięcej bramek w europie.Niewiadomo w jakiej formie wróci Suarez.Co z Messim który jest decydującym.
2Jest sporo nowych zawodników część z nich nie ma jeszcze ustalonej pozycji de jong,Griezman, nowi są też Fati Perez mowa o pierwszym składzie.Aklimatyzują się.
3.Wyjazdy do Usa Copa,Japonia,Copa America nie pomagają Arthur i Vidal dopiero co grali pierwszy mecz Messi Suarez kontuzja
4.Drużyna przechodzi ze sposobu grania przed własną bramką na granie presingiem na połowie rywala nie jest to do końca ułożene i grają to w kratkę.
5.Nie ma wyłonionego podstawowego składu który by z sobą pograł zwłaszcza w środku.Jest przeładowanie brak odejścia Rakitic i de jong powinien grać tam gdzie Busi a tak to musi uczyć się nowej pozycji.
Krótko mówiąc ,zespół będzie przygotowany do gry za miesiąc, jak wróci Leo z Dembele i Suarezem .Valdek wybierze odpowiedni skład. Pograją razem bo w meczu Griezman i Leo nie grali, wtedy można wymagać wygrywania, na razie z przyczyn niezależnych (kontuzje, turniej Copa,cele marketingowe-Japonia ,usa)okres przygotowawczy wydłużył się i trzeba to jakoś przeżyć.
1
@Odesseiron jeśli podpiszę z totkami kontrakt to za 2 lata Perez będzie musiał wywalić kasę na 2 ludzi do środka Kross i Modric. Na dziś wydał 300mln.Ciężko byłoby mu kupić jeszcze Mbappe.
0
@socha za Suareza jeśli już
0
@BarcaSupporter oni go będą chcieli trzymać do mistrzostw swiata w katarze.wtedy kończy mu się kontrakt.Jeśli nie zejdą z ceny to go nie sprzadadzą i zostaną z niczym.Jak przedłuży kontrakt nikt go nie kupi bo PSG go nie sprzeds.Nikogo też nie stać aby licytować takich kwot typu 250 mln.Raczej tyle kosztować nie będzie.
1
Powiem tak Zidana może w tym klubie za rok nie być jak im nie pójdzie.Mourinho tylko czeka.Rewelacyjnie im nie idzie.Varan gra słabo a chciał odejść w tym roku z Realu.Benzeme to nie wiem czy Mbappe to nawet zna, bo Benzema nie gra w reprezentacji.Benzema ma swój wiek w 2022 roku będzie bliski zakończenia kariery.Oni potrzebują ludzi do środka za Krosa Modrica.Ramos to też już nie młodzieniec.Pozostaje Mendy tak naprawdę.Raczej na pewno Mbappe będzie trzymany w psg tyle ile się da i cena powinna pójść w dół.Prawda jest taka że nikogo nie stać jest na kwotę 300mln poza Psg które miałoby go sprzedać.Musiałoby jakby chciał iść gdzieś indziej a nie podpisałby nowego kontraktu.Real już wydał ponad 300 mln i czekają ich 2 transfery do środka.Co do kwestii sportowej za 2 lata mógłby przyjść za Suareza .
Griezman, Dembele ,Mbappe z kontrataku kto ich dogoni.A Barca musi czasem wychodzić z własnego pola karnego.Byłby to ciekawy wariant.Kiedy pozycyjnie nie dawało rady wygrać meczu.Bo gra presingiem na polu przeciwnika to jest to gra Barcy i szybki Mbappe mógłby presing robić dobrze.Porównując Neymar i Mbappe to Neymar jest bogatszym w umiejetności zawodnikiem i sprawdzonym sportowo w Barcelonie.Nie potrzebuje przestrzeni jak Mbappe co jest istotne.Gdyby byli w tym samym wieku wybrałbym Neymara.Tu trzeba jednak następcy za Suareza.Na skrzydłach Fati Perez Dembele,Griezman dadzą radę.w przyszłosci, jeśli by się nie sprawdzili to Sancho albo Tiago Felix,ciekawi zawodnicy,gdyby nie kwestia Suareza to raczej ich bym wolał.Jeśli przyjdzie Neymar z perspektywy sportowej to też świetnie.Niezależnie od jakichkolwiek transferów jeśli nie będzie kontuzji to Barca powinna wygrać LM.Skład mamy lepszy i w zeszłym roku ta LM poiwinna być wygrana.Tylko pokpiliśmy sprawę i kwestia kontuzji które rozealiła końcówkę.
0
To dobre rozwiązanie ,tylko życzyć powodzenia:)
1
Pewnie plota ,ale jakby przyszedł na miejsce Suareza i grał to było by dobre rozwiązanie.Suarez jak ze 2 lata pogra to będzie góra. Mbappe ma więcej kumpli francuzów w Barcelonie w tym też Abidala.A w Realu Benzema nie gra w reprezentacji.Jeśli wszystko przegrają Zidan odejdzie.W zasadzie to tylko stoper Realu gra we Francji który w tym roku chciał odejść z Realu.ąTeż obecnie Barca jest lepsza od Realu.Czysto piłkarsko wolałbym Neymara ale wiek przemawia za Mbappe.
0
@Naturopata on chyba Real i pokazali mu obiekty sportowe jak był dzieckiem. Nie jest chyba jakoś mocno zdeklarowany.Na pewno PSG jest istotne dla niego.
0
@betonito trzeba też przyznać że valverde się też zmienia, nie chcę bronić przed bramką tylko chcę grac presingiem róznie to wychodzi trzeba to ustabilizować,bardziej stawia na młodych ,też bardziek reaguje żywiołowo podczas meczu co może się przydać bo czasem ten zespół trzeba pogonić.Poczekałbym jak wrócą po kontuzjach zawodnicy dałbym mu chwilę czasu aby poukładał tą ekipę .Dopiero go oceniał.Bo i wyjazdy nowi zawodnicy i kontuzje uniemożliwiają normalne przygotowania do sezonu.
0
Messi miałby grać z Suarezem na stadionie 25 tyś.Kurczę. To już Legia ma większy stadion.Muszą
wkroczyć do gry;)ostatnio pozbyli się napastników to szansa dla Suareza ale czy Messi by się przebił;)