Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq 2022 Mbappe jak Rabiotta teraz Suarez powinien złapać formę aby pomóc i tez ewentualnie go jak najlepiej sprzedac. W wersji po kontuzyjnej tracimy sportowo i finsnsowo.Na lawie nie zmoeni swojej formy.
2
@RosjaninBut mało masz zmian? wydano kupę kasy na Griezmana, Firpo i de jonga.Postawiono no młodzierz ,wzięto ze szkółki 2 zawodników a rakietę w praktyce odstawiono .Do bayernu przeszedł Coutinho.Wybudowano nowy stadion przyszli nowi trenerzy do szkółki.Czy to mało zmian?Bo jak dla mnie to jest na tyle że zespół musi się zgrywać i się poznać.
0
@SzahMatt jak Suarez był zdrowy to wraz z Messim strzelili najwięcej bramek w Europie.Było to zeszłym roku.
0
@Gacu95 dlatego że ma tam więcej miejsca niż w systemie Barcelony jego kteatywność na małej przestrzeni spada ogranicza się do strzelania w długi róg o czym każdy wie i podania Messiemu i Albie.Dobry na inne systemy nie do Barcy. Bo do środka to w defensywie lepszy jest Arthur Busi de jong także Alenia Roberto i Rakitic.Zresztą powinno tu się dać szanse Puigowi.A i tak skoro szukaja Ruiza to i ci nie spełniaja oczekwań.O tym że będzie musiał przystosować do gry w barcelonie w kontekście miejsca i ile bedzie mniej miał czasu na trzymanie piłki mówił mu Fabregas przed przyjściem do Barcy.Niech mu tam idzie dobrze sprzedać inwestować w kogoś innego.Zresztą on sam nie będzie chciał do Barcy wrócić.
0
@Galford no tak ;)
3
Niech w Polsce grają;)
0
@noface suarez z Messim zdobyli na najwiecej goli w europie do kiedy Suarez był zdrowy potem zaczoł mieć problemy z chsząstką i skończył sezon z 2 kontuzjami na raz .Ledwo wyleczył się na copa wrócił i znowu kontuzja.To czego ty odniego wymagasz.Mamy kompletnie nową drużynę z przodu a styl grania Barcelony nie jest powszechny i jest z uwagi na mało miejsca najtrudniejszy na świecie.Wielu sobie nie dało rady choćby Coutinho.Rytm meczowy to inna bajka niż trening kiedy masz nieznanego przeciwnika presje itp.Nigdy trening nie zastąpi meczu.Suarez nie odbył też calego presezonu.Dla mnie oceniać przydatność na dziś to bzdura.Griezman grał w innym systemie i przyszedł do niezgranego nowego dla niego zespołu tez potrzrbuje mieć czas a nie po miesiącu wymagać bóg wie czego.Liczę że sie poukładają w przeciagu miesiaca z Messim czy bez.
2
@noface on nie grał i w formie jest słabej.Raczej potrzebuje ogrania.musi się ograć z nowymi zawodnikami.Griezman ,Fati, Perez ,de Jong, Firpo to 5 nowych zawodników grających w jego przestrzeni a napastnik żyje z podań. Grał z Arthurem, Messim który chwilę grał Dembele który połówkę meczu grał i z semedo.Dla niego to też nowość jak i dla reszty która musi go poznać..Napastnik żyje z podań.
0
Jeśli odeszliby vidal i Rakitic a busi mysłałby o skończeniu kariery to powinno dać się szanse puigowi móglby on grać na zmianę z fabianem. De jongiem i Arthurem.Alenia być może powinien być wypożyczony.Roberto powinien zostać bo może zastąpić,obrońce ,środkowego i skrzydłowego.W sumie pożyteczny.Kontuzje się nas trzymają.
0
@Coutinho007 chelsea i liverpool są bogate.Liverpool się nie wzmacniał jeśli pójdzie im w lidze mistrzów będą mieć kase.Chelsea ma.
0
@Coutinho007 mi nie chodzi o Bayern a inne kluby które po dobrej grze Coutinho będą chciały go wykupić jak chelsea czy liverpool.Może to też zmusić Bayern do reakcji.
0
@Coutinho007 jeśli dobrze będzie gral może będą inni chętni.W środku obok De jonga Arthura powinien grać Puig.
0
Wiadomo kogo bedzie trzeba sprzedać na spłate?;)
0
@MaroBrd ja w środę sam gram w pilke nie oglądałem meczu ,ale oglądam wyciąg vini i rodrygo vs ossasuna.Vini przy strzale zrobił wszystko bardzo dobrze ,choć obrońca podbił mu tu piłkę, gdyby tego nie zrobił bramkarz mógł mieć szanse.Dobrze się do tego strzału złożył.Ja jeszcze słabo znam Rodrygo.Ale zawsze jak go widzę to dobrze wypada.Tu byl lisem.Może się mylę obaj przypominają mi Robinho.Ciekaw jestem jak ułoży się ich kariera w Realu.Z punktu biznesowego to dobre ruchy także Asensio.Tylko wam potrzeba jest zawodników którzy dadzą wam trofea.U nas wymiana pokoleniowa trwa od 2015 kiedy pojawiły się Denisy Suarezy Arda itp.Coutinho nie odpalił Dembele zobaczymy czy pozwolą mu kontuzje.Nastęcy jak lenglet de Jong ,Arthur nam wypalili choć potrzebują czasu.Zmierzam do tego aby zmienić pokolenie w Barcelonie czy w Realu to nie jest jeden sezon.To proces gdzie będa dobre jak i złe wybory.U nas jeszcze szkułka da na 1 skład na pewno 2.Choć Puig jeszcze nie gra,ale to iniesta a nam 3 brakuje bo de jong i arthur to sa ci zawodnicy. Perez to rezerwa jest jeszcze jeden do pogby podobny w szkółce.W kazdym razie wymiana trwa na tym poziomie długo.Dla was wygrana daje wam bardzo dużo bo pewnośći czego potrzebujecie co pisałem. Widzę że Zidan tonuje ze ani nie jesteście tak słabi ani tak mocni w sumie mądrze.Przy porażce nastroje poszły by w drugą stronę.U nas też tak to działa.Od euforii do lamentu.My na ten moment potrzebujemy 2 zwycięstw w najbliższych meczach.Dobrze że Getafe nie zremisowało.Gramy na wyjeździe zespół musi sie tu przełamać.To samo z interem choć tu gramy u siebie.Daloby to im pewność siebie inaczej będą kłopoty.Nasze zespoly potrzebuja tego samego pewności siebie.My przy wprowadzeniu nowych graczy nie możemy zostać w blokach.To jest kluczowe dla nas.Wy musicie łapać pewność zarówno stara gwardia jak i nowi.
1
Powiem tak oczywiscie fajnie jakby Leo grał ale z drugiej strony to czas aby inni piłkarze brali odpowiedzialność na siebie.W zeszłym roku pokonaliśmy wysoko Real Bez Messiego.Drużyna się ze soba poznaje i zgrywa i teoretycznie z każdym meczem powinno być lepej.Dla fatiego pereza griezmana Firpo de jonga czy Arthura aby więcej strzelał i podejmował więcej ryzyka.Firpo z przodu może dać wiele dobrego.Ten miesiac będzie bardzo trudny,ale w następnych będziemy mieć bardzo dobrą drużynę.Niezależnie czy Messi będzie w niej grał.Tu podszebny jest czas którzy poszczególnu zawodnicy potrzebują.To co niebezpieczne to straty w LMi la lidze.Dlatego mówię że najcięższy.
0
Jeśli szybko udało by się osiągnąć dobry wynik ściagnąć Griezmana aby wypoczoł na sŕode jest jeszcze Roberto który może wejść bo Oetez jest kontuzjowany.Dalbym też odpocząć z 2 de jong Arthur i dał szanse Aleni
0
@szymon6847 problem jest w tym ze on po kontuzji nie wrócił do formy .Stracił szybkość.Gra sporo bark bark a powinien zrzucić wagę z uwagi na chszastkę i grać bardziej wstronę lengleta.Nie wiadomo też czy gdyby Lenglet był kontuzjowany to bylby sstanie grać co 3 dni.Tu też nie będzie grał bo będzie to robił Lenglet.Jedyna szansa to wypozyczyc sprawdzić kolano czy wytzyma grę przez pół roku.Niech poprawi szybkość i niech go dobrze sprzedadzą.Chszastka to mega słaby temat który wraca i wpływa na szybkość.
0
@szymon6847 na wypożyczenie niech gra co 3 dni wróci do formy i dobrze sprzedać.
0
@Coutinho007 tak choć po odejścu Busiego to pewne miejsce powinien mieć de jong Arthur i najblizej mi do Puiga.Roberto coś mu brakuje na 1 skład.Raczej świetne uzupełnienie pierwszego składu jak Perez.Czy Griezman którego wyżej cenię ale może grać na 3 pozycjach i jest zawodnikiem pierwszego składu.
0
@Coutinho007 hehe no tak jak ma dzień to umie dograć.Jest dobry na zastępstwo w obronie.Jakby co.
0
Grypę ma to nie dobrze byłby potrzebny na mecz.
0
@AlwaysBlaugrana mnie martwi ze nie był wstanie w ostatnich meczach w polu karnym wygrać pojedynku 1 na1.Tu trzeba zrobić róznice ale zobaczymy czas pokaże.
0
@fhero w bayernie zmienił sie dyrektor z Adidasa i sporo zakuów zrobiono.Jeśli Coutinho dobrze będzie grał to inni chętni się znajdą.live czy Chelsea.Podejrzewam że Coutinho przejdzie gdziekolwiek byle by nie do Barcy.Nie sądze aby Bayern tak łatwo by go odpuścił.Co Do Neya to kwestia co pokażą w tym roku ci co są.Jaka bedzie cena.
0
@ViscaBarca123 To nie jest magik jak Fati, Messi ,Neymar czy Dembele w formie ale na kłopoty idealny.Zna system ma pewien poziom.Dobra decyzja.
0
@SuperPatsonFCB W mojej ocenie trzeba poczekać przynajmniej miesiąc na ocenę kto się nadaje a kto nie.Obecnie suarez i Dembele wracają po kontuzjach Messi jest kontuzjowanych.Za dużo jest w środku zawodników nie ma wyłonionego podstawowego składu.Są nowi zawodnicy którzy muszą się przystosować.Zespół kupił za duże pieniądze zawodników którzy muszą się wdrożyć zgrać z innymi. Generalnie presezon jeszcze u nas trwa tak jak w zeszlym roku.Z obroną jest Todbido i w Barcelonie b też jest ciekawy zawodnik i oni powinni dostać szanse .Jakby był dramat to W zeszlym sezonie grał na stoprze i Rakitic i de Jong też grywał na tej pozycji.Zespół robi formę i trzeba ten okres przeczekać.A nie teraz robic oceny.
0
@sero10 zgoda niestety na ten moment inni muszą brać na siebie grę oby się przyłączył do niej jak najszybciej bo też to mnie martwi.
0
@sero10 czego wymagasz od Suareza skończył sezon z 2 kontuzjami na raz.Nie miał presezonu grał w Copa ostatnio miał kontuzje.Kiedy go nic nie bolało z Messim byl najlepszym napastnikami którzy zdobyli najwiecej bramek.Potrzebny jest w formie a na ławie na pewno nie dojdzie do formy.Tdzeba dać mu czas.Są kontuzje i potrzebny jest cały zespół w formie.Ansu to zawodnik na 40 min jest młody i nie on powinien dzwigać zespół.Jest dobry aby nad podmęczonego przeciwnika wejść i zrobić różnice.Wolałbym Mbappe za Suareza i jeśli sprzeda się Rakietę i Coutinho i Vidala.Kasa by była bo jest czas aby jeszcze zarobić.To 2022 jeśli by się go przekonało.To można próbować kupić jak Rabiota albo obniżyć cenę bo kończy mu się kontrakt.
Na dziś Suareza trzeba postawić na nogi.Zwłaszcza że Messi kontuzja a z Dembele nie wiadomo.Ansu to młodzież.
1
@MaroBrd ale nikt ich na ławkę nie nie zesłał bo mieliście kontuzje ,tylko musiał grać. Tak samo z jamesem.Jest to jakaś myśl aby ich kupować. Można ich wymienic.Tylko dopuki jest hazard to nie grają na swojej pozycji.Vini powinien mieć jakiegoś Ronaldo i mu po prostu dogrywać.Bo inaczej będzie problem.Ansu ma 16 i nie ma problemu ze strzelaniem.Ciekawy przypadek tego viniego.Na niego patrzę też pod tym kontem i jest nierówny jak Dembele.Musi się ogarnąć bo drybling szybkość ma talent też.Bez opcji strzelania to mocna strona przeciwnika bo jak facet strzela panu bogu w oknu....Natomiast oni są zdolni tylko czemu nie kupiono Duńczyka jak z Pogbą było nie tak.Kwestia braku kasy?Nie drogi względnie był.Przyznam że nie rozumiem zachwytu nad Asensio on ma od czasu do czasu strzał.A tak to nierozumiem fenomenu tego zawodnika. Coś jak u nas Roberto który ma w ważnych meczach dogranie i może grać na obronie i jest wychowankem ale nie jestem przekonany do końca czy to facet na Barcę tak jak Asensio na Real.W obu przypadkach jako zmiennik.
0
@Coutinho007 z bvb to praktycznie nie był wstanie fizycznie nic zrobić tam pod tym względem był najmocniejszy przeciwnik.Zaczoł od początku.w drugiej połowie jak wchodzi ma łatwiej.
2
@SkN z drugiej strony zespół musi wziąć odpowiedzialność za grę.Tak aby wszyscy nie grali do niego.A mamy lydzi od tego aby grać bez niego.