Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@partymaker Ktoś tutaj nie rozumie przestrzegania zasad. Nie po to moderacja poświęciła swój drogocenny czas na tworzenie zasad, żeby teraz banda rebeliantów nie potrafiła tego uszanować. Naucz się szacunku i rozsądku, bo twój zegar tyka.
1
@wpwelement Piękna sprawa, zawsze po waszej stronie. Moje oczy są waszymi oczami.
2
@directedbyfcb Sądząc po rozmiarach Jowity, to wygląda to bardziej tak:
https://zapodaj.net/plik-zhOFTcCUmC
3
Takich czystek nie powstydziłby się nawet Stalin. Brawo dla służb La Rambli, żyję by służyć.
0
@MichuZ44 Polskie peaky blinders.
2
@Jakchcesz Najgorzej gdy szukasz Gay Oldman, a wyskakuje ci Gary Oldman.
1
@gumaz W tej sprawie to do @FcPortoFan1999, ja na szczęście nie dostałem kary, jaką jest oglądanie Ekstraklasy. No ale macie moje szczere współczucie.
2
Jutro wraca sens życia. Duma ubrana w bordowo-granatowe barwy nadchodzi.
0
@ProMILs @Arkon Osobiście w to nie wierzę. Wiem, że Lapcio pewnie będzie chciał kupić jakąś gwiazdę, ale i tak w to wątpię. Teoretycznie kupienie topowego zawodnika na 9 to najlepsza opcja, no ale przy naszych finansach trudna do wyobrażenia.
Również ja jestem bardziej zwolennikiem Alvareza, ale to też transfer z tych skrajnie mało prawdopodobnych.
1
@Cule1234 Rząd tymczasowy na czele z kanclerzem Hołownią. Tak zrobimy.
2
@Arkon Mówi się o 150 milionach.
Nie ma wszechświata w którym nas na niego stać, nawet jeżeli będzie za rok niższa cena.
1
@AlexDark00 Obie rzeczy mogą być prawdziwe. Gdy przychodził do nas, to miał metkę elektrycznego piłkarza i kilka razy pokazywał tą stronę u nas, no ale się rozwinął i już to wygląda znacznie lepiej. Inna sprawa, że miał być u nas ŚO, no ale stał się jednym z najlepszych PO.
1
@4drian0 Nie spieprzcie tego, macie tego nie spieprzyć... po co ja się oszukuję.
No ale ciekawi mnie jak do tego podejdą. Wolfenstein 3D raczej pominą z oczywistych powodów. Return to Castle byłoby świetne i ma potencjał na zostanie horrorem, jeśli dobrze do tego podejdą. Ogólnie okultyzm, etc. odgrywa bardzo dużą rolę w serii, więc i tak muszą to pokazać (jeżeli chcą to zrobić dobrze).
0
@blakkudium 1 Brazol, 2 Bask, 3 Lewus. Idealna kombinacja.
2
@Comentateiro Virgil to nowy Puig? Flick sam sobie kopie grób.
Pora szukać nowego kandydata na trenera, który doceni talent Virgina.
0
@CLS63AMG Dzięki za informacje, ja nie mam aż tak dużej wiedzy.
Z tego co też czytałem, armia niemiecka również szybciej przekazywała sobie informacje. Tutaj tacy Francuzi byli w tyle, dlatego też panował większy chaos. To także na pewno zagrało.
Nie jestem pewny co do tej informacji, ale istniały plany by rozszerzyć linię Maginota na Belgię, ale się sprzeciwili i chyba padały argumenty neutralności, czy coś w tym stylu.
5
@JohnKennedy Donald Trump.
2
@Criss18Barca Nawet @Kessie się załapał.
2
@maroon Nie do końca. Maginot wykonał swoją robotę.
Francuzi i Brytole się spodziewali natarcia przez Beneluks, ale w złym miejscu.
Atak przez Ardeny był na samym początku krytykowany nawet przez niektórych Niemców, bo gdyby alianci się połapali, to dzisiaj mówilibyśmy o upokarzającym planie Niemców. Po prostu niewiele osób zakładało, że Hitler z ekipą aż tak zaryzykują. Główne siły aliantów były w bardziej północnej części, z kolei na południu umieścili jakieś drobne i gorsze jednostki.
Maginot zadziałał bardzo dobrze, lecz inne rzeczy zawiodły.
0
@Starrk No i właśnie o tym piszę. Nie zrobili nic. Tego typu działania mają na celu tylko uspokoić część społeczeństwa, to wszystko. Chcą mieć ciastko i zjeść ciastko. Ludzie się cieszą, bo uznali palestyne, ale czy coś to zmieniło? Absolutnie nic.
Możliwe że się czepiam, ale jestem uczulony na sygnalizowanie cnoty.
Również taka choćby Wielka Brytania zaopatruje w broń Izrael, ale będzie się bawić w jakieś uznawanie palestyny.
Generalnie wywalone mam w ten konflikt, po prostu śmieszy mnie ta zabawa.
0
@Starrk Gra pod ostudzenie głośnej części społeczeństwa, w szczególności muzułmanów. Również odwrócenie uwagi od problemów wewnętrznych.
Gdyby siusiaczki mogły i chciały coś zrobić, to by już to zrobili.
Sygnalizowanie cnoty bez żadnych konkretnych działań. Nie to, żeby los palestyny w jakikolwiek sposób mnie obchodził.
0
@adamek20151 Gratuluję mózgu dzieciak, pięknie cię rodzice wychowali, ale mnie to nie obchodzi, rozumiesz? Pyk pyk pyk pyk.
1
@Sulimo Mmmm mortadela.
0
@Kgorecki2500 "komunikacja społeczna". Widać że przebywanie na La Rambli popłaca.
0
Gdyby to Barcelona planowała 11 września 2001, to dwie wieże stałyby do dziś. Niesamowity rozwój wydarzeń, uwielbiam ten klub, bo dostarcza mi wszystkiego czego potrzebuję.
0
@Encore No właśnie teraz tak czytam, że coś już trochę świruje, no ale może to być kaczka dziennikarska
0
@Encore Się okaże, bo jeżeli nie Liverpool to zostaje tak naprawdę tylko Arabia Saudyjska. PSG niby jeszcze, ale wątpię bo ich aktualny system działa dobrze, więc nie wiem czy chcą go zmieniać. Nikt inny nie może sobie pozwolić na taki transfer, lub sam zawodnik nie będzie chciał.
1
@Encore Jak Liverpool go kupi, to będą mieć złotą pakę, a istnieje na to szansa.
Z kolei Newcastle aktualnie słabe okienko.
0
@BezglutenowyPedri Moje wycieczki szkolne miały lepszą organizację.
0
@Zoker Niech się coś ten Milan wzmacnia, bo ich obecny skład wygląda...no nie wygląda i w tym rzecz. Strasznie podupadli.