Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnKennedy Trump i Sweeney to sigmy.
1
@Kgorecki2500 Nie ma dowodów.
https://zapodaj.net/plik-h0AQq48Yi1
1
@MadafakinGuy Opuść stodołę.
4
@BorzyKrzys Co prawda przez krótki okres czasu, ale był świetny.
0
@BorzyKrzys Jestem gotów pójść na wojnę w imie Sydney Sweeney.
10
@tomek8756 Kolejny powód żeby ją szanować.
1
@Comentateiro Czyżby Bóg płakał nad stanem państwa Polskiego? Wnioski zostawiam wam.
2
@Lionel_Messi10 Ten im może zrobić dużą różnicę, bo jest jeszcze relatywnie młody (w porównaniu do reszty bandy) i przed chwilą jeszcze grał na najwyższym poziomie. Nie tak jak Suarez, który biega bez kolan.
2
@ranger3120 Mmmmm cycunie.
1
@Gaucho Ja mam takie podejście, że chwała dla walczących, ale niekoniecznie dla dowódców. Choć wiadomo również, że ciężko się ocenia historie po czasie. Historia ma to do siebie, że jest chyba najbardziej subiektywną dziedziną nauki.
0
@kochampiw0 Udar to poważna sprawa, dzwoń po karetkę.
5
@Kessie Ja bym usunął tą pierwszą część komentarza i zostawił tylko drugą.
To najlepsza rada jaką można dać w miarę cywilizowanemu człowiekowi.
1
@Comentateiro Niemcy pokonujący Francję? Może jeszcze niech maszerują przez Paryż? Historia się nie powtarza, lecz rymuje.
0
@Gaucho Gdy sprzedali Diaza, to myślałem że się szarpną i wydadzą nawet 150 milionów.
4
@macio_944 Przy tych czynszach, to i na jaskinię mnie nie stać, a o kredycie na maczugę to nawet nie chcę wspominać.
Niestety bycie tradycjonalnym romantykiem jest zbyt drogie w tych czasach. Sie porobiło...
5
@Kessie Dawniej to kobietę wystarczyło uderzyć maczugą w głowę i zanieść do jaskini. Nie wszystko co nowe jest lepsze...
5
@July_6_BcN Twoim chłopakiem jest nocny moderator i nie masz jak dołożyć do flaszki? Bujać to my, a nie nas.
1
@Mlodypro101 Nie zgadzam się.
real należy regularnie bombardować i podtrzymywać ich marną egzystencję.
Powolne i bolesne tortury to dużo lepsza rozrywka, od prostego śmiertelnego ciosu.
Rozkoszujmy się każdym bólem jaki ich czeka.
0
@MessiForeverTheBest Była jeszcze jakaś sytuacja, że mocno płakał po jakimś nic nie znaczącym incydencie. Wtedy myślałem że sprawa jest już jasna i chłop wie, że się zbliża koniec.
1
@blakkudium Jak zawsze pozytywna.
2
@Kessie Pozdrawiam.
https://zapodaj.net/plik-fby8lYENuu
2
Nie mogłem oglądać meczu, ale widzę że la zabawa. Uważam Koreę za podbitą i zjednoczoną pod katalońską flagą
3
@Frimpong Niestety dzisiaj gra tylko jakiś klub, który nazywa się lech poznań (pierwsze słyszę).
Moja ukochana Amica gra w innym terminie.
0
@DonCarletto Wolę Messiego i Ronaldo.
1
@Frimpong Newcastle to najpierw musi alternatywę kupić, a w tym okienku większość z jakiegoś powodu przed nimi ucieka. Tragicznie sobie dotychcas radzą.
1
@blakkudium Niezbyt urocza sytuacja. Czeka go również jeszcze szprycowanie przeciw wściekliźnie, co też niekoniecznie jest miłe.
Pchlarz do wiecznego uśpienia.
1
@qbsonFCBarca Meczyki.
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/huja-gra-huja-strzela-premierowy-gol-w-ekstraklasie-wideo/276361
2
@1LY0 Aubameyang na tej liście absolutnie przyćmiewa drewno z Polski. Całkowicie obiektywne fakty, które nie są podyktowane moimi uprzedzeniami.
1
@RoberDzik Wszystkiego najlepszego dla mojego przyjaciela z moderacji. Jako prezent podaruję ci na srebnej tacy głowy osób, którzy nie przestrzegają zasad.
4
@JohnKennedy Nie zmieniaj tematu.
Ta żałosna dywersja nie zadziała na tak tęgi umysł jak mój i moich sojuszników.