Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Nie warte wysiłku. Nadchodzące operacje w Europie są priorytetowe. W przyszłym roku będziemy maszerować przez Europejskie stolice.
3
W niedzielę Barcelona na czele z Hansim Flickem podbiła Japonię, a na dodatek dokonaliśmy już desant na Koreę i w czwartek zadamy ostateczny cios. Kampania na Pacyfiku przebiega świetnie. Europa w strachu przed Niemiecko-Katalońską maszyną wojenną.
3
@RosjaninBut Bywa.
0
@Kgorecki2500 Kurde, trochę mi się ciebie żal zrobiło. Suchy ryż z kulkami MMS.
Nawet bieda już u ciebie przestała piszczeć.
6
@Prorokk Masz na myśli ten rysopis?
https://zapodaj.net/plik-qWM4qwufGr
3
@Kessie Z kolei moja dzienna dawka zgłoszeń została zaspokojona.
Widzimy się rano.
https://zapodaj.net/plik-0PwJ68qKCh
1
@RosjaninBut Przecież to potwór z Loch Ness. Co ty odwalasz dzieciak.
9
@Eto'o9 R10 Przedłużenie o rok z niższą pensją, oraz mniejszą rolą i Lewus kończący karierę na Camp Nou przy aplauzie tłumów. Tak zrobimy.
1
@PatrychoO Taka sytuacja:
https://zapodaj.net/plik-XaYphiijx6
0
@Comentateiro A więc ty dziadek również jesteś wrogiem mieszania się z innymi.
Jednak ten czas spedzony w Niemczech w latach 30 i 40, w ubiegłym wieku, zrobił swoje.
3
@Kessie No nie do końca, ale może jest dla nich jeszcze nadzieja, gdy użyją tego produktu:
3
@gumaz Żyjemy w nowoczesnych czasach, więc nie widzę problemu. Gdy któregoś dnia czuję się kobietą, to normalnie korzystam z damskich toalet. Gdy któraś zaczyna się sapać, to oskarżam ją o mowę nienawiści. Nie będę tolerował braku tolerancji.
21
Polak, Turek, dwa bratanki.
1
@gumaz No ja pewnie bym poszedł.
Choć ja gdybym mógł wybierać, to chciałbym grać w średniaku La Liga/Seria a/Premier League.
Pieniądze w takim klubie i tak są potężne, a na dodatek jesteś nieco mniej rozpoznawalny i nie masz tych problemów, które mają ci absolutnie najbardziej topowi zawodnicy.
No albo właśnie odcinanie kuponów w takiej Arabii Saudyjskiej, czy wcześniej w Chinach, ale tylko pod warunkiem, że nie muszę się przemęczać i jest większy luz pod względem treningów, etc.
20
@tbas Dlaczego sugerujesz, że Pedri jest w związku z Bukayo Saką? Dziwny jesteś trochę.
3
@gumaz Czytasz ze mnie jak z otwartej księgi.
3
@gumaz Jako pracownik firmy pogrzebowej, potwierdzam.
2
@blakkudium Yhym.
6
@Kondziubarca Dajcie mi juntę wojskową na której czele stanie Hołownia. Ten plan nie ma wad.
1
@tbas Osoby chcące wyjść z Unii Europejskiej nie są najrozsądniejszymi ludźmi na planecie Ziemia, ale aktualna sytuacja również nie może się utrzymać (jeżeli komuś zależy na zdrowym funkcjonowaniu). Obecne przywództwo jest słabe, skorumpowane i żałosne. Europa staje się coraz bardziej muzeum na świeżym powietrzu z słabnącą rolą rdzennej ludności. Nie mam klarownych rozwiązań, bo nie jestem politykiem i mi za to nie płacą, oraz nie dostaję przywilejów. Od tego są ludzie zasiadający na wysokich stanowiskach, a jeżeli coś nie funkcjonuje, to należy zmienić ludzi.
Potrzebne są reformy o których czyta się w książkach historycznych, lecz na większą skalę. Status quo coraz bardziej się rozpada i widać to po nastrojach społecznych.
Najgorsze jest to, że skrajne prawaki nie są rozsądnymi ludźmi, żeby się tym problemem zająć (a i najprawdopodobniej pogorszą sytuację), no ale pewnie za jakiś czas nawet i ja na nich zagłosuję, nawet jeżeli w większości się z nimi nie zgadzam, zrobię to dla czystej rozrywki i zmiany, choćby iluzorycznej.
0
@Arden Nie wiem na ile te ostatnie wiadomości to prawda, a na ile kampania mająca na celu oczernianie, no ale coraz bardziej temu ulegam.
1
@tbas I dobrze, ja również nie chcę jego powrotu. Mamy nowych piłkarzy, nowe fundamenty i bardzo dobrego trenera.
Na inne stanowiska też bez sensu, skoro on sam tego nie czuje. Po prostu po Flicka trzeba znaleźć kolejnego sensownego trenera i tyle.
1
@don'T.R.I.P.e Nasz system jest mocno niepełnosprawny i nie da się go utrzymać długoterminowo. Również ta idea nieskończonego wzrostu wydaje się być mocno wadliwa, bo po prostu w pewnym momencie napotkamy ścianę i już coraz częściej tą ścianę widzimy.
Sam fakt, że współczynniki urodzeń pikują na całym świecie, dużo mówi. Nawet w Afrykę uderzy krysys demograficzny i z tego co czytałem (nie jestem pewny rzetelności) nadejdzie później, ale uderzy znacznie mocniej niż na przykład w Europie. Oczywiście nie da się przewidzieć jak będzie wyglądał świat za 70 lat (wystarczy zobaczyć przewidywania jakie były 70 lat temu), lecz widzimy pewien trend.
Na pewno w pierwszej kolejności trzeba coś zrobić z cenami nieruchomości, bo jest to nieśmieszny żart co się aktualnie dzieje. To nie może być przypadek, że ciągle słyszy się o podobnych problemach na całym świecie (tak jak wspomniałeś). Również przydałoby się zakładać plastry na rany, żeby przetrwać nadchodzącą przyszłość, takie jak choćby zwiększenie wieku emerytalnego.
0
A ja się najbardziej cieszę, że Joan Garcia już pokazał próbkę umiejętności.
1
@escarabajo Angielska wersja galacticos się szykuje.
0
Dobrze, niech się respią młodzi.
0
@Goldenretriever1899 Isak jest świetny, no ale 150 milionów jest kosmiczną kwotą. Aktualny rynek jest mocno popsuty.
Teoretycznie Liverpool ponoć może sobie pozwolić jeszcze na taki transfer, w szczególności jak opchną Diaza i Nuneza.
0
@escarabajo Diaz ponoć blisko Bayernu, więc wiele rzeczy na niebie wskazuje na transfer Isaka do Liverpoolu.
0
Moja przyjaźń z Yamalem jest zakończona, teraz Bardghji jest moim najlepszym przyjacielem.
0
Co dał Rashford