1

@Kgorecki2500 Było rzucić kamieniem w policję i rozkręcić atmosferę. Zawiodłem się trochę na tobie.

3

@Sulimo Kojarzy mi się ze wzrostem przestępczości i niepokojów społecznych.

0

@ViscaelBarca2007 Przynajmniej coś tam ogarnia matematykę.

8

To już nawet moje słowa mają większą rzetelność.

4

@Kessie Tak jak twojego ojca, dziadka, pradziadka... Ciesz się że nie pracujesz teraz na farmie.

2

@Kessie Idealny żeby 1 września udać się na przejażdżkę przez Polskę.

4

@partymaker Ja też w sumie. Myślałem że temat będzie grzany jeszcze przez większość sierpnia.

1

@Messibestplayerintheworld United ogólnie ma bardzo słabą pozycję negocjacyjną jeżeli chodzi o Rashforda, Sancho i GOATA z Brazylii.

1

@Kgorecki2500 I na to Zendaya.

1

@Pomimo27 Przestrzelonym.

1

No nic, od teraz każdy kto atakuje Rashforda jest moim wrogiem. Bordowo granatowe barwy automatycznie wywyższyły go do miana nadczłowieka. Witaj Marcus po lepszej stronie ludzkości.

0

@draxidox Wiele ludzi ma krew na rękach, że nie mamy jeszcze elektrowni atomowej. W sumie to tyczy się nie tylko Polski.

2

@macio_944 Szwagry zawsze prędzej czy później wygrywają.

1

@July_6_BcN Gdzie wady?

1

@ViscaelBarca2007 Respiarka działa na najwyższych obrotach.

1

@Encore No ale myślę, że nie był u Flicka na pierwszym miejscu. Sam Rashford od początku był przedstawiany jako plan b/c, lecz jednocześnie teoretycznie najmniej problematyczny tranfser do wykonania.

0

@Encore Nie to, żeby miał duży wybór.

2

Rashford załącza tryb bestii, tak będzie.

12

@Kessie Krążą słuchy, że @July_6_BcN potrafi fantastycznie zakisić ogóra

0

@Popitek12 Żyto po cichu włada polską

1

@Kessie Dlaczego słyszę muzykę bossa?

1

@Kessie Można powiedzieć, że właśnie zobaczyłeś zdjęcie rodzinne.

2

@KamQiX I za x lat powstaną teorie spiskowe, że Camp Nou nigdy nie istniało i jest to wymysł loży katalońskiej.

3

@marcin62 Przecież powiedziałem, że niech każdy robi co chce, nie obchodzi mnie to. No ale również mam prawo do krytyki i dla mnie tatuaże (w szczególności takie) są obrzydliwe. Gdy idę ulicą, to nie obrażam kogoś za to, że nosi tatuaż, oraz nie traktuję go gorzej (no chyba że wyglądałby jak popek, bo wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo, że ma poważne problemy i trzeba załączyć większą ostrożność).
Po prostu mi się to kompletnie nie podoba i dla mnie to jest tylko i wyłącznie pogorszenie wyglądu. Nie ma w tym nic kontrowersyjnego.

3

@marcin62 "Oszpecenie", to i tak delikatne określenie. No ale róbta co chceta, nie moje ciało, nie moje problemy, nie mój brudnopis.

9

@Frimpong Te czasy już minęły i teraz prawa człowieka i inne takie bzdety, także dotyczą jego rodzaj.

0

@Faro Tylko że nie wiem, czy możemy sobie pozwolić na takie zabawy. Ma on wysoki kontrakt i spłacenie go, lub pozwolenie żeby nie grał, to nie sądzę iż by to była dobra idea.
Dodatkowo mogłoby to spowodować dodatkowe kwasy, których nam aktualnie nie trzeba.
Nie wydaję mi się że to takie proste.

0

@Faro Żeby móc sprzedać, to ktoś musi chcieć kupić. Żeby ktoś chciał kupić, to oferta musi być satysfakcjonująca i uczciwa z perspektywy kupującego. Na dodatek my nie handlujemy żywym towarem, więc nasz obiekt potencjalnej sprzedaży, również musi chcieć zostać sprzedanym. Żeby chciał zostać sprzedanym, to z jego perspektywy również musi się to opłacać.
Ja na ekonomii i handlu (w szczególności takim) się nie znam, ale domyślam się że cała sytuacja może być skomplikowana.

2

@PatrychoO Nie pozwólcie, żeby to Laporta zobaczył.

3

@1LY0 Nie da się każdego młodzika ogarnąć. Moim zdaniem sprzedawanie z możliwością odkupu lub % od sprzedaży, to dobry interes. Niech kilku się trochę wybije i już jakaś fajna kwota może się zgromadzić, albo po prostu odzyskamy bardziej gotowy produkt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?