0

@Vurt Rodrygo żeby trochę podostrzyć klimat. Do najlepszego lewego skrzydłowego mu sporo brakuje, ale walić to.

0

@Pnog37 Nie zmienia to faktu, że można się z nich śmiać w czasie teraźniejszym i zamierzam to robić. Szampańsko się bawię.

6

Widzę, że ciągle są pytania o to gdzie jest transmisja tego meczu. Jak coś to można obejrzeć na Pornhub.

3

madryle mogą uciec na kontynent za oceanem, ale nie uciekną od wpierdzielu.
Luis Enrique: "Barcelona przesyła pozdrowienia".

9

@Arden Musimy przegrać wojnę, żeby wygrać bitwę. Walka się jeszcze nie skończyła.

4

@July_6_BcN Twoim typem jest @Kessie, więc w tej skali, to jeżeli muchy nie umierają od smrodu, to oznacza że dżentelmen jest odpowiedni.

0

@esem91 Jezus Maria, jaka aura:

2

@FCBparasiempre Ja jestem zwolennikiem wprowadzenia segregacji użytkowników. Myślę, że taka zmiana zapewniłaby większą przestrzeń życiową dla tych lepszych La Ramblowiczów.

1

@PIWOSZ89 I na to Ketchup.

1

@snupson Z drugiej strony, to oni muszą bardziej kupować w tym okienku.
My tak naprawdę potrzebowaliśmy bramkarza (zrobione), boczny obrońca (tutaj Eric się wyłonił jako opcja rezerwowa i na lewej obronie ponoć jakiś młodziak kolejny może być testowany). Najgorzej wygląda kwestia z przodu, bo tutaj jest potrzebny co najmniej jakiś jeden skrzydłowy. Pomoc nie musimy ruszać. Więc gdybyśmy ogarnęli jeszcze choćby takiego Rashforda i ewentualnie jakiegoś bocznego bardziej doświadczonego obrońcę, to nasze okienko można uznać za udane.
Kwestia środowego obrońcy zależy od tego czy pozbędziemy się Araujo/Christensena

2

10

@Kessie Moderacja z tobą nie ubije nawet muchy w kiblu. Nie marnuj ich drogocennego czasu i nie licz na to, że poświęcą go na rozmowy z osobą pobrudzoną czekoladą.

3

@Faro Wypożyczenie Gaviego do Atletico to jeden z najśmieszniejszych i głupszych pomysłów. Nic tego nie zmieni.

1

@don'T.R.I.P.e Najbardziej lubię gdy ktoś mówi o bojkocie rzeczy z choćby Chin, ale w momencie gdy trzeba zapłacić więcej, to nagle piękna filozofia upada. Relatywnie tanie i masowe rzeczy, albo rodzima produkcja. Nie można mieć dwóch tych rzeczy jednocześnie. Już pomijając, że trudno jest stworzyć całą taśmę produkcyjną danego przedmiotu.
Nasze kraje w dużej mierze przeszły na typ gospodarki usługowej, co ma zalety i wady. Gigantyczną wadą jest to, że jesteśmy całkowicie zależni od produkcji w Chinach, czy innych Indiach. Globalizm w czystej postaci. Ja osobiście jestem zwolennikiem stopniowego zwiększania niezależności, ale moje oczekiwania wobec współczesnego prawactwa i lewactwa nie są duże i nie posądzam aktualnych polityków o długoterminowe myślenie.

1

@esem91 Dlatego też jestem odpowiedzialnym człowiekiem i zażywam narkotyki.

0

@dv7wisnia Lepiej żebyś wiedział. Ostatnia książka była wydana gdzieś 14 lat temu. Do ukończenia całej historii są potrzebne co najmniej 2 książki, ale żeby zakończyć to w satysfakcjonujący sposób to 2 książki może być za mało. Główny autor ma 76 lat. Są różne teorie dlaczego trwa tak długo napisanie kolejnej książki, między innymi powodem może być fakt, że historia jest rozbudowana i trudno wszystko dobrze połączyć i zwieńczyć i autor ma problem. No ale tak czy inaczej bardzo ci polecam i nawet ta aktualnie niedokończona historia jest lepsze od praktycznie wszystkiego innego. Spróbować naprawdę nie zaszkodzi.

1

@dv7wisnia O, a to ciekawe. Jedno z lepszych i bardziej znanych fantasy. Serial Gra o Tron jest oparty na tej serii, ale polecam zdecydowanie bardziej książki. Minus jest taki, że historia nie jest skończona i najprawdopodobniej nie zostanie skończona (przynajmniej przez oryginalnego autora, bo może ktoś inny przejmie ster).

2

@dv7wisnia Pieśń Lodu i Ognia, ale to na pewno znasz.

1

A ja proponuję Pedro Rodriguez, "last dance". Widzę to.

1

@Faro Zakładam, że taki klub jak Barcelona interesuje się wieloma piłkarzami w tym samym momencie. Jest to po prostu efekt skali. Zapewne nasza Duma Wszechświata interesowała się innymi piłkarzami o których teraz nie słyszymy, bo się po prostu nie wybili wystarczająco mocno.

Oczywiście, powinniśmy być bardziej sprytni na rynku transferowym, ale jakoś bardzo w tym kontekście bym nie narzekał.

3

@Kessie Aha, a mnie nie zaprosiłeś. Wiedziałem, żeby posłuchać intuicji i nie ufać pigmento dodatnim. Babcia i dziadek zawsze mówili: "dasz palec, a ukradną rower". Nigdy więcej.

2

@Kessie Prawdziwe sigmy w tym serialu:


2

Rashford na 150% w Barcelonie? Czy może coś koło 127%?

0

@Kgorecki2500 Nie takie rzeczy w życiu nie zdawałem, więc znam życie. Można być idealnym omnibusem takim jak ja i skończyć tylko podstawówkę. Życie to nie wyścig, więc bierz przykład.

0

@Kgorecki2500 I tak nie zdasz, więc po co się stresować? Ubierz wygodne dresy, otwórz piwerko i siadnij sobie na fotelu. To jest życie.

1

@Popitek12 Jak zwykle się z tobą zgadzam popitek.

6

@mekston A więc, czy można powiedzieć że Messi anektował Kanadę i uczynił ją 51 stanem USA? Mój terrorysta i zdobywca.

0

@fc20barca Pierwsza dobra wiadomość: jesteś kibicem Barcelony, a nie madrytu.
Należysz do cywilizowanej rasy i możesz patrzyć z góry na dzikusów mających na sobie obrzydliwe białe stroje.
Ciężko o bardziej optymistyczne informacje, pozdrawiam i przesyłam ciepłe uściski w twoją stronę.

4

@Kgorecki2500 Jankesi lubią eksperymentować:
https://zapodaj.net/plik-rMyAGhXBh7

0

@xvcWinterSoldier Widzę że wzięła cię ochota na żarty od samego rana. To co napisałeś jest zbyt dużo nawet jak na ironię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?