Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Ekologia na pierwszym miejscu:
https://zapodaj.net/plik-lsWVTBA84x
3
Komentarz usunięty
4
@don'T.R.I.P.e Przyjąłem, Państwo Islamskie wyraża zadowolenie. Kontynuuj misję. Allah Akbar.
3
@blakkudium Rapha 1, Inigo 2.
2
@Kgorecki2500 Nie mogę się doczekać jak będzie komentował manitę nad mierdami w przyszłym sezonie. Miód dla uszu.
1
@JohnKennedy Dostęp do wody powinien być ogólnodostępny i generalnie darmowy. Woda jest czymś absolutnie podstawowym i państwo powinno o to zadbać.
1
@Kgorecki2500 Chłop uciekł z Syrii i teraz będzie kocopoły z Moskwy opowiadał.
3
@DiSBlaDE Nie.
0
@Mezocyklon87 No dobra, ale oni przyjemniej wygłoszą wzruszającą i piękną mowę o ekologii i poświęceniu, oraz zrobią sobie ładne zdjęcie. Wiesz ile takie poświęcenie kosztuje? Nie rozumiesz cierpienia tych ludzi.
6
@Arden @Kessie tobie to już ładnie na dekiel bije, a nie ma nawet 21.
1
@Faro Oficjalny Statement Messiego:
https://zapodaj.net/plik-7Yrh5CcdI1
2
@July_6_BcN Ty jesteś najjaśniejszą gwiazdą na La Ramblowym niebie.
Po takim tekście mogę uznać już twoje serce za podbite.
1
@PatrychoO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/plik-sjIic7vq84
11
@Kessie Pamiętaj kto ci dał banana, gdy byłeś w potrzebie. Mogłem cię zgłosić że jesteś w Polsce nielegalnie, ale okazałem akt łaski.
3
@blakkudium Wyjazdówka również jest śliczna. Ogólnie całościowo bardzo dobrze wyglądają stroje na przyszły sezon
3
@Jakchcesz Ale czy wujek ma podobny pogląd na postrzeganie tej granicy? Być może ma naturę imperialną i będzie chciał przetestować twoją determinację w obronie granicy. Użyje siły brutalnej, ale i przyjemnej. Nie stawiaj oporu, nie utrudniaj. Pozwól żeby twoje ciało stało się częścią większej układanki.
1
@RosjaninBut Ja tu widzę tylko obywateli Polski, porządek, oraz wzajemny szacunek. Rzeczpospolita w pełnej okazałości.
1
@Comentateiro Świetny mecz. Wspaniale się o nim nie dyskutuje. Jeszcze lepiej jest zapomnieć, żeby móc o nim nie powiedzieć wnukom.
1
@draxidox @Kessie uważaj na granicy.
0
@comtedurgell Niestety. Ja również nie jestem zwolennikiem aktualnego podziału na lewicę i prawicę, bo po prostu powoduje to niepotrzebny trybalizm i dalszy rozkład społeczeństwa. Potrzebna jest przebudowa nie tylko systemu politycznego, ale także sposobu dyskusji. Poglądy mogą mieć różne niuanse i na nich trzeba się skupić. Wojenka: "my kontra oni" , służy tylko politykom, bo jak wiadomo zasada dziel i rządź jest skuteczna od pokoleń. Wolę skupić się na odcieniach szarości, niż kłócić o to, czy biały, lub czarny jest lepszy.
2
@ptrx Teoretycznie ma cechy, które pasują do Barcelony, więc byłoby to ciekawe. Być może u nas byłby dodatkowo mniej ograniczony niż w Arsenalu, lecz z drugiej strony miałby większą presję i sezony przejściowe źle działają u nas.
2
@ranger3120 Snape się bardzo zmienił:
https://zapodaj.net/plik-yO4h1bDz0v
30
Mam niedobór Barcelony w organizmie. Oddajcie mi mecze, bo już jestem na skraju wytrzymałości.
1
@Popitek12 Nic nie zrozumiałem, ale i tak się z tobą zgadzam popitek, jak zawsze.
2
@Lionel_Messi10 W sumie ciekawi mnie jak poradziłby sobie Wenger w Barcelonie, w alternatywnej rzeczywistości.
0
@DiSBlaDE Ostatni raz, to pewnie w Morzu Śródziemnym, gdy przepływał na pontonie.
3
@lithotripter I to jest jeden z głównych problemów systemu. Rzygać mi się chcę, gdy słyszę o tym kto wygra następne wybory. W tyłku to mam w aktualnym momencie. Politycy mają się skupić na władaniu krajem w teraźniejszości i tworzenie strategii długoterminowych. Aktualnie partie może i tworzą strategie, ale tyczą się one wyborów, choć i w tym przypadku nierzadko z marnym skutkiem. Między innymi powoduje to taki problem, że nikt nie może podejmować niepopularnych, lecz czasami koniecznych decyzji, bo po prostu przewali wybory. Dlatego też mamy problemy, które się kotłują i wybuchną w twarz i wtedy będzie płacz. Ja wiem, że aktualna demokracja to najlepszy system jaki wymyśliliśmy, ale ewidentnie cały system nie działa tak jak należy. Bez poważnej przebudowy będziemy nieustannie kąpać się w błocie.
10
@tomek8756 Ha, zawsze wiedziałem że istnieją. Wiedziałem, że jestem prymusem, ale lobby matematyczne chce mnie uwalić. Tak samo jak lobby języka polskiego, lobby chemiczne, lobby geograficzne, lobby biologiczne...
4
@Arden Ten wszechświat potrzebuje Szpakowskiego komentującego mecz tego jegomościa.
1
@Encore De Bruyne i McTominay, zagrywający piłkę do Nuneza, nie był na mojej liście w 2025 roku.