0

@4drian0 "Oh, you think darkness is your ally? But you merely adopted the dark; I was born in it, molded by it. I didn't see the light until I was already a man, by then it was nothing to me but BLINDING!"

0

@FcPortoFan1999 Boisz się dokończyć słowa? Jeżeli się boisz, już jesteś niewolnikiem. Nie bój się i walcz Oskar.

0

Jedna rzecz mnie aktualnie niepokoi, a mianowicie: dlaczego nie ma jeszcze tematu powrotu Neymara do Barcelony? Czuję się jakoś nieswojo, że ten temat nie jest grzany. Czyżby to była cisza przed burzą?

2

@Comentateiro Myślę, że finał Ligi Narodów przesądził i można uznać ten turniej za najbardziej prestiżowe rozgrywki w piłce kopanej. Twoja ignorancja razi mnie w oczy, bezsensowne pytanie.

1

2

@bezalkoholowy Samice.

2

@Kessie Ahhh aż mi się moje dzieciństwo przypomniało.

0

Pozdrawiam wszystkich w słoneczną sobotę i mam nadzieję, że ten dzień był i jest dla was owocny i pełen pozytywnych wrażeń. Pamiętajcie, że to co widzicie w swoim lustrze jest niesamowite.

1

@Kgorecki2500 Być może teoria podkowy ma tutaj zastosowanie.

3

@Frimpong Aura.

0

@Eric_Abidal_22 Nie chodzi tylko o żydów, tam ciągle się ktoś tłucze. Wszelkie organizacje terrorystyczne powiązane z różnymi religiami i ich odłamami, arabowie każdego koloru i ich dynastie, turkowie na czele z Imperium Osmańskim, Iran/Persja, USA, Francja, Wielka Brytania... można tu tak wymieniać i wymieniać. Nawet Mongołowie tam dotarli i spalili Bagdad.

1

@Kgorecki2500 Kto tam komu nie grozi.
Cały Bliski Wschód to jedna wielka beczka prochu od...chyba zawsze. Ciągle różne imperia i wpływy się tam przecinają.

1

@Kessie Tak. Kiedyś narzędzia rolnicze miały w sobie duszę, a teraz wszystko takie nijakie. Farming Simulator dobrze oddał ducha tamtych czasów.

3

1

@bezalkoholowy Only fans

1

@macio_944 Urodzony za późno żeby umrzeć na bliskim wschodzie, urodzony za wcześnie żeby umrzeć na bliskim wschodzie, urodzony w sam raz żeby umrzeć na bliskim wschodzie.

3

3

6

@Kessie Tak, to część moich wyników z czasów covida. Wszystko w normie oprócz covida oczywiście.
https://zapodaj.net/plik-a3vd6p4RZ8

15

@VegetaPolska Zagrasz z nimi w swoją grę?

2

@Hosh Niedopuszczalny rasizm, obrzydliwe.
https://zapodaj.net/plik-WrB2GeNEjC

5

@Vurt Nie wiem, bo nie rozumiem hiszpańskiego. Zrozumiałem tylko "puta madrid".

6

@Seledynowy Stać nas.

4

@Pawel13sz Flick i Nico zaprosili mnie do tej rozmowy, więc potwierdzam.

3

@Kessie Gdzieś tą twarz widziałem...
https://zapodaj.net/plik-JsuFb2FEVw

2

@Senstin Idealnie, defensywa jest dla frajerów. Będziemy się napieprzać do odciny naszej, lub innych.

0

@ViscaelBarca2007 Musimy w końcu nauczyć się sprzedawać. Nasza szkółka jest do tego świetna. Młodziak, który wystąpi w pierwszym składzie Barcy, ma już na starcie +x% do ceny. Nie wiem, czy powinniśmy sprzedać Fermina, ale przydałoby się wykorzystać naszą pozycję i zaplecze żeby trochę zarobić.

1

@GTBTP Iran to wrogowie żydków, a sporo osób nie lubi żydków, w szczególności osoby należące do środowiska, które to opublikowało. Wróg mojego wroga jest czasem moim przyjacielem, czy coś. Myślę, że większej filozofii nie ma.

3

@Derean A szury i tak powiedzą, że zmiany klimatu nie istnieją.

8

Dzisiaj kupujemy Nico, to jutro dla odmiany trudności w pozyskaniu Joana i załamanie się transferu Ansu do Monaco. Stęskniłem się za oknem transferowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?