Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 "Oh, you think darkness is your ally? But you merely adopted the dark; I was born in it, molded by it. I didn't see the light until I was already a man, by then it was nothing to me but BLINDING!"
0
@FcPortoFan1999 Boisz się dokończyć słowa? Jeżeli się boisz, już jesteś niewolnikiem. Nie bój się i walcz Oskar.
0
Jedna rzecz mnie aktualnie niepokoi, a mianowicie: dlaczego nie ma jeszcze tematu powrotu Neymara do Barcelony? Czuję się jakoś nieswojo, że ten temat nie jest grzany. Czyżby to była cisza przed burzą?
2
@Comentateiro Myślę, że finał Ligi Narodów przesądził i można uznać ten turniej za najbardziej prestiżowe rozgrywki w piłce kopanej. Twoja ignorancja razi mnie w oczy, bezsensowne pytanie.
1
@Walpiano @Popitek12 opinia?
2
@bezalkoholowy Samice.
2
@Kessie Ahhh aż mi się moje dzieciństwo przypomniało.
0
Pozdrawiam wszystkich w słoneczną sobotę i mam nadzieję, że ten dzień był i jest dla was owocny i pełen pozytywnych wrażeń. Pamiętajcie, że to co widzicie w swoim lustrze jest niesamowite.
1
@Kgorecki2500 Być może teoria podkowy ma tutaj zastosowanie.
3
@Frimpong Aura.
0
@Eric_Abidal_22 Nie chodzi tylko o żydów, tam ciągle się ktoś tłucze. Wszelkie organizacje terrorystyczne powiązane z różnymi religiami i ich odłamami, arabowie każdego koloru i ich dynastie, turkowie na czele z Imperium Osmańskim, Iran/Persja, USA, Francja, Wielka Brytania... można tu tak wymieniać i wymieniać. Nawet Mongołowie tam dotarli i spalili Bagdad.
1
@Kgorecki2500 Kto tam komu nie grozi.
Cały Bliski Wschód to jedna wielka beczka prochu od...chyba zawsze. Ciągle różne imperia i wpływy się tam przecinają.
1
@Kessie Tak. Kiedyś narzędzia rolnicze miały w sobie duszę, a teraz wszystko takie nijakie. Farming Simulator dobrze oddał ducha tamtych czasów.
3
@Kessie Otóż to.
https://zapodaj.net/plik-bcNT1o99v5
1
@bezalkoholowy Only fans
1
@macio_944 Urodzony za późno żeby umrzeć na bliskim wschodzie, urodzony za wcześnie żeby umrzeć na bliskim wschodzie, urodzony w sam raz żeby umrzeć na bliskim wschodzie.
3
@Kessie Bohater.
https://zapodaj.net/plik-fnoqf5JCsG
3
@Kgorecki2500 Mmm Daphne.
https://zapodaj.net/plik-hrXYRQlJ2M
6
@Kessie Tak, to część moich wyników z czasów covida. Wszystko w normie oprócz covida oczywiście.
https://zapodaj.net/plik-a3vd6p4RZ8
15
@VegetaPolska Zagrasz z nimi w swoją grę?
2
@Hosh Niedopuszczalny rasizm, obrzydliwe.
https://zapodaj.net/plik-WrB2GeNEjC
5
@Vurt Nie wiem, bo nie rozumiem hiszpańskiego. Zrozumiałem tylko "puta madrid".
6
@Seledynowy Stać nas.
4
@Pawel13sz Flick i Nico zaprosili mnie do tej rozmowy, więc potwierdzam.
3
@Kessie Gdzieś tą twarz widziałem...
https://zapodaj.net/plik-JsuFb2FEVw
2
@Senstin Idealnie, defensywa jest dla frajerów. Będziemy się napieprzać do odciny naszej, lub innych.
0
@ViscaelBarca2007 Musimy w końcu nauczyć się sprzedawać. Nasza szkółka jest do tego świetna. Młodziak, który wystąpi w pierwszym składzie Barcy, ma już na starcie +x% do ceny. Nie wiem, czy powinniśmy sprzedać Fermina, ale przydałoby się wykorzystać naszą pozycję i zaplecze żeby trochę zarobić.
1
@GTBTP Iran to wrogowie żydków, a sporo osób nie lubi żydków, w szczególności osoby należące do środowiska, które to opublikowało. Wróg mojego wroga jest czasem moim przyjacielem, czy coś. Myślę, że większej filozofii nie ma.
3
@Derean A szury i tak powiedzą, że zmiany klimatu nie istnieją.
8
Dzisiaj kupujemy Nico, to jutro dla odmiany trudności w pozyskaniu Joana i załamanie się transferu Ansu do Monaco. Stęskniłem się za oknem transferowym.