2

@negreanu Dlatego trzeba być sigmą i iść spać, oraz wstanąć rano na gotowe. Zawsze działa.

0

@Katalończyk 99 Po co mam zmieniać swoje życie skoro i tak umrę. Moja filozofia w życiu jest prosta: i tak jestem dymany, więc chociaż chcę czerpać z tego przyjemność.

2

@zodiak_10 Jak coś to rezerwuję możliwość publikacji tego filmu o godzinie 20:34, tego dnia .

5

Ehhhh, trzeba się już przygotować na koniec ciszy wyborczej.
https://zapodaj.net/plik-X08yUmssaT

4

3

@Kapitan hawk Najlepszy Turek który siedział na ławce w realu, w historii.
Nikt inny tego nie zaśpiewa.
Moja koza.

1

To będzie najprawdopodobniej bardzo jednostronny i szybki finał.

2

@Pawel13sz Ale elegancko bym się komuś wpieprzył w bok.

0

@Pablozeusz Taki "świadomy" finał to chyba Borussia z Bayernem. To jest moje najstarsze wspomnienie jakie mam.

0

@patrykzmc2000 Na ławę Lewusa nie dadzą, więc było to do przewidzenia. Jeżeli nic się nie zmieni, to będziemy po prostu oglądać jego i Ferrana na zmianę. Ktoś na skrzydło jest priorytetem.

5

@mekston A ty byś nie chciał być brutalnie fizycznie dominowany przez wpwelementa?

1

@Muszynianka Inter.
Obawiam się, że scenariusz w którym Dembele wygrywa złotą piłkę może zniszczyć naszą symulację. Nie warto ryzykować.

3

7

@Kessie Wpwelement gdy widzi ciebie i twoich ziomków z zakładu.
https://zapodaj.net/plik-GlxGHX42r7

10

0

@FcPortoFan1999 Bo Iga jest już skończona i nikt się nią nie interesuje. Zwykły zabytek, nic więcej.

17

@marcin62 Mimo że czarne niedźwiedzie stanowią tylko 13% populacji niedźwiedzi, to odpowiadają za ponad 50% przestępstw w lesie i poza nim.

2

@Popitek12 Jeżeli będziesz oglądać najmądrzejsze wypowiedzi, to będzie to wyjątkowo krótki maraton. No ale i tak wpadnę do ciebie Popitek, bo zawsze fajnie zjeść coś na krzywy ryj.

3

@MateS Nawrocki ma doświadczenie w świecie kibicowskim, więc odpowiedź jest jasna.
Boixos Nois zyska na wygranej tego kandydata. Ma mój głos.

2

@fart A po ciszy dźwięk który będzie słyszalny w galaktyce Andromedy

0

@Aragorn33 Polak, Żyd, dwa bratanki

9

@Kgorecki2500 Czyli chcesz powiedzieć że Polska to rasistowski i ksenofobiczny kraj?

0

@marcin62 Czyli to oznacza tylko jedną rzecz: Pau Victor naszym transferem na atak.

0

@tristan87 W moich oczach śmierć nie jest karą. Sam fakt, że próbował sobie odebrać życie dobrze to obrazuje. Są gorsze rzeczy od śmierci.

1

@BezglutenowyPedri Mam szczere obawy, że okazałby się flopem. Coś mi po prostu w tym transferze nie pasuje. Raczej i tak nas nie stać, więc problem się sam rozwiązuje, ale gdyby nas było stać, to ta potencjalna cena jest kolejnym problemem, który by ciążył.

0

@TR3YWAY Też tak uczyniłem, choć nigdy nie miałem Instagrama, etc. Messengera też bym się pozbył, ale niestety zbyt dużo ludzi nie korzysta z alternatyw.
Media społecznościowe robią straszny śmietnik z mózgu, nawet jeżeli ktoś stara się być ostrożnym.
La Rambla spełnia większość moich potrzeb na media społecznościowe.

6

@Faro Czyli może przyjdzie, lub może nie przyjdzie. Co bym zrobił bez tych wszystkich dziennikarzy.

2

@MessiForeverTheBest Dyskusje Schrodingera

0

@Nazio_87 Leao za bardzo mi śmierdzi flopem. Tak coś czuję w nozdrzach. Rashford też nie jest idealny, ale na pewno tańszy. Inna sprawa, że wątpliwe czy nas stać na Portugalczyka.

1

@Kaktusek Za taką cenę to raczej małe ryzyko. W szczególności że to młody Anglik, oraz ciąży na zawodnikach tej ligi podatek Premier League. Nawet jak nie pyknie, to pewnie i tak na nim nie stracą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?