Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pablozeusz Beka będzie jak przewalą z kogutami. Mam nadzieję że dla dobra memów to się wydarzy.
10
Ale mam jeszcze kaca po tym półfinale Ligi Mistrzów. Oczywiście i tak jestem bardzo zadowolony z tego sezonu, bo w żadnych snach się nie spodziewałem, że to wszystko będzie wyglądać tak dobrze. Jeżeli wygramy ligę to w pewnym sensie możemy powiedzieć że tylko maksymalnie 2 drużyny były od nas lepsze w tym sezonie. Ewentualnie 1, bo jeżeli Inter ostatecznie uwali ligę i przegra finał, to nasz sezon będzie lepszy, pomimo tego, że to oni są w finale Ligi Mistrzów, kosztem nas. Już nawet pomijając styl gry, bo nasza piłka jest wyjątkowo atrakcyjna i zabawna. Jest to wybitny wynik, jeżeli porównamy to z przewidywaniami przedsezonowymi.
4
@Bulbazaur17 Ale mnie masakrycznie wkurw...rza ta cenzura. Twórcy nie mogą normalnie używać takich słów jak gwałt, zabójstwo, samobójstwo, etc.
Świat magicznie nie stanie się lepszym miejscem, gdy będziesz unikał takich określeń i tematów.
4
@ACMaldini3 Kto tego słucha? Na kogo? Jak można słuchać takiej muzyki? Ta dzisiejsza młodzież to nie ma za grosz gustu? Znak naszych czasów, że takie pff „artystki „ robią karierę.
1
@nabial W sumie czemu nie. Pieprzyć świat, więc jak się bawić to się bawić.
1
@NeroTFP1 Dlaczego każdy dostaje od bezdomnych, starych ludzi, etc. jakieś mieszkania, samochody, czy inne błyskotki, a ja co najwyżej w łeb. Nie ma sprawiedliwości.
3
Make Vatican Great Again
5
Oficjalnie: wybrano nowego papieża.
https://zapodaj.net/plik-kFm3w17iXQ
0
Popieprzy mnie zaraz.
1
Pozytywne nastawienie jest najważniejsza, prawda?
0
@Consigliere I gitara. Jesteśmy pieprzonymi dziadami i przegrywami, więc porażkę mamy jak w banku. Dobry wybór.
0
@Comentateiro Na starość ludzie mają tendencje do większej obojętności. To normalne.
0
@Limaker Idealnie na transfer Neymara i przedsmak trypletu. Do dziś pamiętam jak skrupulatnie śledziłem transfery na sezon 14/15.
0
@HypeR Jak dla mnie, to one już zostały w dużej mierze pokonane. Wierzę, że jeżeli przegramy, to po prostu dlatego, że... przegraliśmy. Nie sądzę że będzie jakakolwiek kompromitacja, lub spuszczanie spodni w dół. Porażki się zdarzają i ta taką może po prostu być.
2
@matirix20 Ciężko stwierdzić, bo to zależy jak liczymy. No ale zawsze mówię, że takie prawdziwe całkowicie świadome kibicowanie zacząłem w sezonie 13/14.
3
@PIWOSZ89 Szczęsny broni karnego Sommera i strzela decydującego? Będę tam i wy też powinniście.
3
@Gaz Się głupio pytasz dzieciak:
0
@Matt_i1992 Przegrywamy oba trofea
2
@PatrychoO Z zewnątrz mi się podoba, bo wygląda trochę jak jakaś forteca 3 Rzeszy. Wewnątrz nieco gorzej, ale klimat jest.
5
Widzimy się w finale Lucho... widzimy się w finale...
2
@barcanawieki Nie będzie już takiego efektu "wow" oraz tego, że w końcu GTA nadchodzi, więc jak dla mnie bez szans.
0
Boję się przyjaciele :/
0
@BorzyKrzys Dzisiaj Blitzkrieg.
https://zapodaj.net/plik-tQ6XQrWmj8
0
@PatrykBarca Olisadebe na prezydenta
2
@daniel32778 Wiadomo, że szkoda tych potencjalnych pieniędzy dla Barcelony, ale odpoczynek po tym sezonie będzie kluczowy. Niech to będzie czas na wyleczenie się ze wszystkich kontuzji i regenerację. Być może wyjdzie nam to na dobre.
2
@draxidox Jaki sigma. Grzegorz Braun ma mój głos.
0
@daniel32778 Ja co do zasady czuję niepokój przed każdym dużym meczem, bez względu na okoliczności. Jeżeli chodzi o Ligę Mistrzów, to przed meczem z PSG w poprzednim sezonie czułem gigantyczne napięcie. Prawdopodobnie w tym tempie walne na zawał, ale to niska cena za kibicowanie Barcelonie.
1
@snupson Kłapouchy dzisiaj kończy karierę Lautaro, Thurama i reszty bandy. Ja będę świadkiem, wy będziecie świadkami, a przede wszystkim historia będzie świadkiem.
0
@NeroTFP1 Wielcy Polacy trzymają się razem, piękna sprawa.
0
@RoberDzik Rozumiem, że masz już przygotowane dwa foldery na komputerze. Jeden na pogrzeb, a drugi na szampańską imprezę.