2

@Kessie Chop da jeszcze trochę czasu na zabawę, kasa na konto, bany na końcu wlecą i można lecieć na seszele klepać panienki po tyłkach. Sigma.

0

@Roobo Odważna teza, że posiada dziecko.
Jeżeli nie rozmnaża się poprzez pączkowanie, to obawiam się że fizycznie jest niemożliwe aby posiadał dziecko.

1

@Kgorecki2500 Polska jest bliżej trofeum od Arsenalu.

5

@Eto'o9 R10 No dobra, ale co było po tym szogunie?

0

@VamosDeJong Ujmę to tak, jeżeli nie lubisz klimatu wyborów i polityki to przyszłość maluje się w mrocznych kolorach. Teraz wracam do swoich czasów. Powodzenia.

0

@VamosDeJong Które (;﹏;)

0

Jestem z przyszłości. Siądźcie wygodnie w fotelach i rozkoszujcie się Flickballem.

1

@barcanawieki Aston Martin.
Ale jeżeli chodzi o Astona to wolę nowego Vanquisha. Niesamowicie seksowny tyłek.

1

@TR3YWAY Jestem wyjątkowo leniwym i nieproduktywnym człowiekiem.

1

@TR3YWAY A ja dzisiaj nic nie robiłem i teraz nie zamierzam cokolwiek robić i później również.

1

@blakkudium Cóż, dosyć łagodnie i tak został potraktowany. Zobaczymy jak długo jeszcze przetrwa w tej formie.

0

@Messi1000000 Nie obchodzi mnie to. Niech się chłopaki męczą. Im bardziej się zmęczą, tym lepiej dla nas. My i tak nie mamy już dostępu do tych potencjalnych pieniędzy, więc możemy liczyć tylko na to, że na niektórych klubach się odbije ten terminarz.

2

@partymaker Być może fakt, że w Barcelonie w ostatnim czasie gra tak dużo młodych, zaburzył nieco postrzeganie wieku. Szczerze mówiąc sam się trochę czasem na tym łapię.

0

@Ghostface Nie mam czegoś ulubionego. Mam różne rzeczy, które mogę za coś lubić, ale nie potrafię wybrać ulubionej.
No ale dla ułatwienia, dajmy że z gier to chociażby trylogia Mass Effect jest absolutnym topem.
Książki: Pieśń Lodu i Ognia.
Filmy/seriale: na przykład Mr.Robot, który jest moim zdaniem trochę niedoceniany.

3

@Bulbulator Dlatego znowu zaczęli interesować się białymi piłkarzami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@FcPortoFan1999 Też cię muszę zjechać jak osoby wyżej. Xavi wygrał mistrzostwo i jeżeli jeszcze raz będziesz prezentował swoją madrycką ignorancję i teorie spiskowe, to twoje ciało pozna smak chłosty.

0

@Luciano99 Jest to protest przeciwko Mentzenowi, który pił piwo z Trzaskowskim i Sikorskim. Wylał piwo w imie idei, która została zdradzona w jego oczach.

3

@Senior6 Widzę co tu Mareczek chciał zrobić.
https://zapodaj.net/plik-LVHWnF6rdt

3

@Almogaver Nawrocki czy Trzaskowski?

3

@JimMorrisonFCB Otóż to.
Rasizm, faszyzm, homofobia, antysemityzm, bigoteria, mizoginia, islamofobia, to tylko niektóre z zalet tej strony.

1

@MesQueUnClub96 Nawrocki sigma. Przemoc to nie problem, to jest rozwiązanie.

1

@LOPEZ16 Wyciągam swoją maczetę i schowam ją dopiero wtedy, gdy ziemia będzie śliska od krwi.

0

@NeroTFP1 Nie byłbym tego taki pewnien. Myślę, że chłop w innym zespole może pokaz swój kunszt. To może być casus Emery'ego i być może lepiej radzi sobie w tych teoretycznie trochę mniejszych markach. Ewentualnie poradziłby sobie w topowym klubie, ale po prostu wybrał zły klub.

2

@ViscaelBarca2007 Nie musimy wybiegać w przód, bo już tak jest w przypadku naszego magika ze środka pola. Pedri ma tylko 22 lata.

2

Uwaga, asteroida zaraz rozpieprzy Ziemię. Apokalipsa nadeszła.

1

@kuz Bążur kuz.

1

@RoberDzik Brawo. Chciałem tylko powiedzieć, że ty i cała moderacja wykonujecie świetną robotę i zasługujecie na pochwały. Jeszcze raz brawo.

0

@Popitek12 Spust3r.

0

@Frimpong Ten Cunha to śmierdzi typowym dla United flopem. Chłop wydaje się mieć trochę ciężki charakter, więc nie zdziwię się jak będzie robił kwasy. Nie mówię że to się stanie, aczkolwiek nie zdziwił bym się gdyby to się stało.

0

Proszę, dla dobra świata i memów niech ten Tottenham wygra. To byłoby niesamowicie zabawne i chcę tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?