Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Nie mam pojęcia i już nie pamiętam okoliczności. Pamiętam tylko szok jaki wywołała ta cena.
0
@blakkudium Ten jego transfer za tyle siana do Chelsea był jakimś błędem w symulacji.
2
@Comentateiro Były kraj ZSRR, a z nimi zawsze nie wiadomo. Trudny rywal.
0
@Cule1234 Postecoglou przybył, zobaczył, zwyciężył i odszedł w blasku chwały.
Definicja męskości.
0
@barcelonaLM Bo Borek to nie jest nalepka na kibel (no chyba, że obok jest Lewy)
2
@ViscaelBarca2007 Ten Milan jest specyficzny. Reijnders odchodzi, Theo próbują wypchnąć, o Maignan również głośno.
Gdyby to była część jakiejś rewolucji to można zrozumieć, ale ten zarząd nie uchodzi za najostrzejsze ołówki w piórniku i nie można im ufać, z tego co mówią kibice Milanu.
3
@Encore Barcelona mogłaby zrobić coś bardzo zabawnego. Oczywiście to się nie wydarzy, ale byłoby to obiektywnie zabawne.
3
@misterio Pewnie wiele suk się wokół niego kręci. Piekło bogatych.
0
@tadzik447 Może być jedna, bo mam dobry humor.
0
Pozdrawiam wszystkich w ten piękny dzień i życzę wszystkim zboczonym i rasistowskim degeneratom miłego oraz owocnego dnia.
0
Ale ich rozdupcyli.
0
@Comentateiro Czyli kręcą cię niepełnoletni?
5
@Jakchcesz Samobójstwo.
1
@Sulimo Muszę chyba trochę uciec z mojej bańki informacyjnej, bo ciągle docierają do mnie informacje o apokaliptycznych i ogólnie kryzysowych sytuacjach, które się coraz bardziej urzeczywistniają. Ewentualnie to nie moja bańka, lecz świat po prostu coraz bardziej ssie.
3
@RoberDzik Jeżeli się nie sprawdzi, to dajesz mi funkcję moderatora na tydzień.
5
@gumaz Na zewnątrz biali, ale w środku czarni. Niecywilizowane dzikusy, które tylko według biologicznej definicji są ludźmi.
0
@DonAndrzejos "Nie wiesz dokąd prowadzi nas wiara.
Dawniej wierzono, że świat płaski jest
Dziś tylko wzbudza to śmiech"
6
@Tasde Rząd jest dumny.
https://zapodaj.net/plik-HiBM4dnZO5
0
@marcin62 Na ułamek sekundy myślałem, że jest w koszulce Tottenhamu.
0
@DiSBlaDE Poland can into space
4
@FcPortoFan1999 Czy ty się nazywasz Oskar? Jeżeli tak, to zmienia to całkowicie mój obraz twojej osoby. Wręcz wywraca wszystko.
2
@July_6_BcN Skromność jest ponoć cnotą. Brakuje mu może pewności siebie i nie wie jak obsługiwać samice, dlatego może wydawać się niepewny. Nie oznacza to, że jest gorszy, bynajmniej. Ma on moje całkowite wsparcie i szacunek.
1
@July_6_BcN Dlaczego go obrażamy, najdroższa? Chcę wiedzieć za co mam go nienawidzić i życzyć wszystkich plag tego świata.
1
@Kgorecki2500 U mnie póki co tylko wiatry niespokojne.
2
@blakkudium Kasa zarobiona i można wracać odbudować formę w Europie. Pamiętam jaka była krytyka, gdy odchodził do wielbłądów. No ale ja się chopokowi nie dziwię, że podjął takie, a nie inne decyzje.
0
@marcin62 Ahhh uwielbiam tego typu pomyłki. To oczywiście nie tak, że ktoś musiał stworzyć coś takiego i zaimplementować. Gnojki testują grunt pod przyszłość, nic nowego.
2
@jacobFCB Ja od dłuższego czasu powtarzam, że szubienice i gilotyny może by trochę zmotywowały polityków do pracy. Oczywiście nie mówię, żeby ich używać, bo byłaby to nietolerancyjna mowa nienawiści (oczywiście), ale mogłyby posłużyć jako taka niegroźna instalacja publiczna.
5
@Luciano99 I zakaz stadionowy dla Legii
4
@Kapitan hawk Zgłoszone za transofobie. Króciutko z nietolerancją. Nie pozwolę, żeby podczas miesiąca dumy odbywał się taki proceder przesiąknięty nienawiścią.
1
@Kgorecki2500 Czyli Ronaldo>Messi?