1

@blakkudium Nie mam pojęcia i już nie pamiętam okoliczności. Pamiętam tylko szok jaki wywołała ta cena.

0

@blakkudium Ten jego transfer za tyle siana do Chelsea był jakimś błędem w symulacji.

2

@Comentateiro Były kraj ZSRR, a z nimi zawsze nie wiadomo. Trudny rywal.

0

@Cule1234 Postecoglou przybył, zobaczył, zwyciężył i odszedł w blasku chwały.
Definicja męskości.

0

@barcelonaLM Bo Borek to nie jest nalepka na kibel (no chyba, że obok jest Lewy)

2

@ViscaelBarca2007 Ten Milan jest specyficzny. Reijnders odchodzi, Theo próbują wypchnąć, o Maignan również głośno.
Gdyby to była część jakiejś rewolucji to można zrozumieć, ale ten zarząd nie uchodzi za najostrzejsze ołówki w piórniku i nie można im ufać, z tego co mówią kibice Milanu.

3

@Encore Barcelona mogłaby zrobić coś bardzo zabawnego. Oczywiście to się nie wydarzy, ale byłoby to obiektywnie zabawne.

3

@misterio Pewnie wiele suk się wokół niego kręci. Piekło bogatych.

0

@tadzik447 Może być jedna, bo mam dobry humor.

0

Pozdrawiam wszystkich w ten piękny dzień i życzę wszystkim zboczonym i rasistowskim degeneratom miłego oraz owocnego dnia.

0

Ale ich rozdupcyli.

0

@Comentateiro Czyli kręcą cię niepełnoletni?

5

@Jakchcesz Samobójstwo.

1

@Sulimo Muszę chyba trochę uciec z mojej bańki informacyjnej, bo ciągle docierają do mnie informacje o apokaliptycznych i ogólnie kryzysowych sytuacjach, które się coraz bardziej urzeczywistniają. Ewentualnie to nie moja bańka, lecz świat po prostu coraz bardziej ssie.

3

@RoberDzik Jeżeli się nie sprawdzi, to dajesz mi funkcję moderatora na tydzień.

5

@gumaz Na zewnątrz biali, ale w środku czarni. Niecywilizowane dzikusy, które tylko według biologicznej definicji są ludźmi.

0

@DonAndrzejos "Nie wiesz dokąd prowadzi nas wiara.
Dawniej wierzono, że świat płaski jest
Dziś tylko wzbudza to śmiech"

6

0

@marcin62 Na ułamek sekundy myślałem, że jest w koszulce Tottenhamu.

0

@DiSBlaDE Poland can into space

4

@FcPortoFan1999 Czy ty się nazywasz Oskar? Jeżeli tak, to zmienia to całkowicie mój obraz twojej osoby. Wręcz wywraca wszystko.

2

@July_6_BcN Skromność jest ponoć cnotą. Brakuje mu może pewności siebie i nie wie jak obsługiwać samice, dlatego może wydawać się niepewny. Nie oznacza to, że jest gorszy, bynajmniej. Ma on moje całkowite wsparcie i szacunek.

1

@July_6_BcN Dlaczego go obrażamy, najdroższa? Chcę wiedzieć za co mam go nienawidzić i życzyć wszystkich plag tego świata.

1

@Kgorecki2500 U mnie póki co tylko wiatry niespokojne.

2

@blakkudium Kasa zarobiona i można wracać odbudować formę w Europie. Pamiętam jaka była krytyka, gdy odchodził do wielbłądów. No ale ja się chopokowi nie dziwię, że podjął takie, a nie inne decyzje.

0

@marcin62 Ahhh uwielbiam tego typu pomyłki. To oczywiście nie tak, że ktoś musiał stworzyć coś takiego i zaimplementować. Gnojki testują grunt pod przyszłość, nic nowego.

2

@jacobFCB Ja od dłuższego czasu powtarzam, że szubienice i gilotyny może by trochę zmotywowały polityków do pracy. Oczywiście nie mówię, żeby ich używać, bo byłaby to nietolerancyjna mowa nienawiści (oczywiście), ale mogłyby posłużyć jako taka niegroźna instalacja publiczna.

5

@Luciano99 I zakaz stadionowy dla Legii

4

@Kapitan hawk Zgłoszone za transofobie. Króciutko z nietolerancją. Nie pozwolę, żeby podczas miesiąca dumy odbywał się taki proceder przesiąknięty nienawiścią.

1

@Kgorecki2500 Czyli Ronaldo>Messi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?