1

@Jakchcesz W sumie cholera wie ile. Z tego co ja rozumiem, to naszym największym problemem jest chyba, że my nie możemy wydawać pieniędzy, ale jakieś mamy, lecz być może się mylę.
Mam tylko ogromną nadzieję, że nie będziemy wydawać niepotrzebnie dużo pieniędzy na półśrodki i dziury będziemy łatać szkółką, czyli tak jak teraz robimy. Jak już kupować, to bardziej pewne osoby.

6

@NeroTFP1 Powiedziałbym, że kiedyś Lewus nie podał komuś, ale nie będę kopał już leżącego. Piotr Żelazny wszystko uplastycznił

0

@Kgorecki2500 Antypolska organizacja? Nic nowego.

2

@tomek8756 Amerykański haker, który nazywa się Jack Daniels?

1

@Kgorecki2500 Uuu widzę, że ktoś tutaj chce awansować z wyborcy PISu na wyborcę PO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@July_6_BcN Lenistwo i ignorancja, to pierwsze kroki do dyktatury. Obejrzyj, a sama się przekonasz. My ludzie głosujący na Pana Maciaka mamy wyższe standardy od waszego lewactwa i prawactwa.

1

Jeżeli ktoś przegapił, to wczoraj Pan Maciak wrzucił nowy odcinek:

1

@Kgorecki2500 Braun:

2

@Kgorecki2500 No i to mi się podoba. Przypomina mi to moje czasy w Choroszczy i fakt, że wszystkie świry były w jednym miejscu. Mają mój głos.

0

A jakby tak Lewus został grającym trenerem? Myślę, że to lepsza opcja od tego co aktualnie widzimy

1

@lysy1015 Dziękuję przyjacielu

3

@MessiForeverTheBest Teraz już 2 razy na ostatnie 10 spotkań

13

Niektórzy zakładają czapki na konferencjach, a inni grają w realu. Tylko jedna z tych dwóch rzeczy jest wstydem i mam małą podpowiedź: nie jest to zakładanie czapki na konferencji.

5

Remontada. 1% chance, 99%faith.

1

Ostatni gasi światło

16

Taktyka na 0 z przodu, a z tyłu zawsze coś wpadnie, działa wyśmienicie. Cruyff nie ma podjazdu do myśli szkoleniowej Probierza.

1

Ta reprezentacja, to jest jakaś prowokacja.

0

Jak dobrze wiemy muzyka w filmach, grach, etc. robi ogromną robotę, więc mam dla was idealny podkład na dzisiejszą okazję:

1

@gumaz Ale wyobraź sobie, że akurat jest jakiś mecz w tenisie i musisz to czytać na La Bambie. Wolę kocioł i smołę.

11

@gumaz Bardziej mam takie wyobrażenie, choć być może trochę przeceniam:
https://zapodaj.net/plik-bgvm8jcvtV

1

@kanver_ 80 milionów to niska cena za taką kozę.

1

@agaFCB @Kessie opinia?

1

@Who_you_mam I po dzisiejszym dniu nie dojdzie do zmiany ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

1

@BorzyKrzys Szpakowski? Aura.

3

Jezus Maria, ale zmiażdżymy Finlandię 1:0 po główce naszego kapitana Jana Bednarka.

1

@ranger3120 Mmmm cukier z herbatą, mój ulubiony napój.

1

@Kgorecki2500 I ja mu wtedy mówię: "idź na scenę i uderz go w twarz."

2

@BarcaaVEB Awizo na poczcie

2

@Kapitan hawk A co w tym złego? Anka może mieć jakiegoś Hiszpana, to Lewy nie może mieć silnego łysego mężczyznę u swego boku? Podwójne standardy.

3

@NeroTFP1 To ja tak robiłem na rozprawkach. Nawet jeżeli praktycznie nic nie wiedziałem, to potrafiłem lać wodę i jakoś w miarę przechodziło. W sumie, to nawet lubiłem je pisać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?