Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lukasz999 Możesz nawet powiedzieć na kogo ludzie powinni głosować. Jest to dozwolone.
0
@Culer9002 Wygląda jak połączenie Levante, Valencii i Bayernu.
Mam nadzieję, że osoba za to odpowiedzialna jest już w więzieniu.
1
@Kgorecki2500 U mnie to aktualnie śnieg pada, więc zamiast na majowe spacery, to idę ogarniać sobie sanki. Tak trzeba żyć.
Co mnie tam trzciny jakieś obchodzą.
9
@tbas Podoba mi się, że Flick wprowadza nowinki z naszej rodzimej B klasy. Gra na kacu jest nieodłączną częścią B klasy, więc fajnie że w Barcelonie również posmakujemy tego stylu.
1
@Roobo Ciekawe jak wyglądałaby linia czasu, w której to wtedy Flick zostałby trenerem. Być może paradoksalnie byłoby gorzej niż teraz, bo chociażby nie miałby do dyspozycji niektórych aktualnych zawodników i poszłoby gorzej. A jak wiadomo, w tamtym czasie również nasze finanse nie wyglądały kolorowo.
1
@Kgorecki2500 Ogólnie za mało jest scen na ekranie, w których to Vader jest...Vaderem. Powinno być więcej możliwości by zobaczyć siłę Vadera, bo tak naprawdę gość był zbyt ograniczony do roli straszydła, ale bez konkretów.
Już Na przykład Darth Maul był pod względem lepszy i było czuć większą aurę.
No ale abstrachując od tego tematu, to Disney ma kurę znoszącą złote jaja, a tak nie wykorzystują uniwersum. Za to powinna być Norymberga.
1
@4drian0 Ja jestem wręcz przekonany że tak będzie. Być może Ten Hag jest w pewnym sensie podobny do Unaia Emery i lepiej mu idzie w tych teoretycznie mniejszych klubach.
1
@Mario96w I dlaczego mnie obrażasz? Dlaczego jesteś toksyczny i wynosisz na zewnątrz moje traumy? Bawi cię cierpienie i znęcanie się? Mnie też bawi, ale idź sobie i znęcaj się nad kimś innym.
0
@gumaz Oczywiście że prysznic. W wannie zawsze się czułem niehigienicznie i ogólnie źle.
1
@Filipem Będzie gdy w przyszłym sezonie zdobędziemy wszystkie trofea. Nie bój żaby, przyjemności się jeszcze nie skończyły.
1
@MesQueUnClub_87 Wolałbym półtorej godziny.
0
@Nefir Ten transfer się nie może wydarzyć. Już sama cena jest zaporowa i to pomijając jego obrzydliwą przynależność klubową.
11
Dawaj Cold do nas. Samą aurą zgnieciemy wszystkich wrogów.
4
@Kgorecki2500 Ja najchętniej postawiłbym przed sejmem pare gilotyn. Tak żeby sobie stały. Być może politycy potrzebują dodatkowej motywacji.
16
@bartekvisca I cyk kilka milionów premii dla zarządu za tą decyzję.
0
@Kgorecki2500 Przekaż Panu przed tobą, że ma fajnego wąsa i pozdrów go ode mnie.
6
@Faro Maciak, najbardziej antysystemowy kandydat ze wszystkich dostępnych. A i fajnie przytulić trochę rubli.
4
@BORO_12 Jan Bednarek here we go.
1
@Kgorecki2500 Potraktuj zestaw lego jako zabezpieczenie na emeryturę i już pieniądze się skądś znajdą. Ewentualnie idź do kasyna i wrzuć wszystkie oszczędności na ruletkę, żeby pomnożyć majątek. Później mi podziękujesz.
1
@Gaucho Ciekawe jakie pieniądze ogarniemy na nowym stadionie. Rekord jest oczywisty, pytanie brzmi jak bardzo pobijemy.
Nie mogę się doczekać przyszłego sezonu, oby tylko chłopaki nie spuścili za mocno z tonu i będzie bardzo dobrze.
2
@ViscaelBarca2007 Rashford jest już raczej spalony w United, a i atmosfera wokół jego osoby zrobiła się toksyczna. Jeżeli Marcus się zaprze, że chce do Barcelony, to może uda się zmniejszyć potencjalne warunki. Plus jest taki, że Barcelona nie musi, może tylko chcieć. Jeżeli nie uda się go zdobyć, to nic się nie stanie, więc nasza pozycja w negocjacjach jest dobra.
2
@Messibestplayerintheworld U niego przede wszystkim z psychiką coś nie bangla. Sam Aubameyang mówił, że odżył w Barcelonie psychicznie i czuł się tu świetnie. Z Rashfordem może być podobnie, choć oczywiście nie musi. Jeżeli koszt będzie niski, to czemu nie.
0
@Criss18Barca Przynajmniej nie jest sztywny w swoich poglądach, co się chwali.
5
@barcelonaLM Syn Borka może to czytać...a nie, czekaj.
0
A i tak na zwieńczenie, to trzeba dodać, że czujemy niedosyt, bo nie jesteśmy w finale Ligi Mistrzów po takim sezonie i straciliśmy szansę na klasyczny tryplet. To mówi wszystko co musi.
0
@jopek711 To akurat nie jest kontrowersyjne stwierdzenie, że to najlepszy 17 latek w historii futbolu. To jest fakt.
4
@norbi77 A tam pieprzenie. Będziemy się napieprzać do odciny naszej, lub naszych wrogów.
0
A w przyszłym sezonie Liga Mistrzów wlatuje już na nowym stadionie. A jeszcze lepiej, tryplet. Nawet w pewnym sensie będzie to lepiej smakować.
0
Tak swoją drogą, to nowy trener realu solidarnie ze swoim nowym pracodawcą przyjmuje czwórkę na dupę. Miło z jego strony i że się przyzwyczaja.
2
Barcelona w tym sezonie to absolutna cinema, a właśnie dlatego polubiłem piłkę nożną. Bajka, zabawa, gra, chaos, emocje i rozpierdziel. Świetny sezon dla nas i nikt nie może temu zaprzeczyć.