Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Brzmi jak groźba dla piłkarza.
3
Czas rozpocząć wielki finał.
0
@FcPortoFan1999 A może ty zrobisz relacje tekstową na La Rambli? Jak ci dobrze pójdzie, to może nawet wpwelement ogarnie ci jakieś wygodne i ciepłe krzesło w masońskiej redakcji fcbarca.com.
2
@Andi18 Na dodatek grają w ryzykowną grę, bo jeżeli zrobią transfery pod Amorima, a on ostatecznie zawiedzie, to znowu zostaną z grupą piłkarzy z którą niewiadomo co zrobić. Wiadomo jak to się potoczyło z transferami Ten Haga.
0
@D10SLEO Też mi nowość. Ja już od dawna pracuję nad tym projektem i nadchodzące wyniki będą dla mnie zadowalające...
1
@Frimpong Aura.
https://zapodaj.net/plik-05m1f31onW
1
@CurryTheGoat30 Bez znaczenia, nie stać nas i Atletico niechętnie go do nas sprzeda, co potencjalne jeszcze bardziej winduje cenę.
Atletico go bardzo potrzebuje i nie musi sprzedawać. Transfer typu sci-fi w tym momencie.
2
@Kgorecki2500 Nie pieprz głupot, tylko mów kiedy rozpoczynamy wojnę z wrogami wiary i naszego świętego kontynentu. Nie wspominając o ziemiach, które etnicznie należą do nas i są nam przeznaczone
0
@prokofiew Jakościowy piłkarz do ofensywy jest absolutnym obowiązkiem. Mieliśmy farta, że Yamal, Rapha i Lewus, relatywnie byli zdrowi przez większą część sezonu. Eric Garcia w ostatnim czasie pokazał się świetnie na salonach, więc prawa obrona jest mniej pilnym transferem.
Lewa obrona jest bardziej skomplikowana, ale może któryś z młodzików podoła.
Bramkarz również jest potrzebny i to bardzo.
Środek obrony także warto byłoby wzmocnić, bo niepewna sytuacja zdrowotna Duńczyka i Araujo z przepalonymi stykami, nie napawają optymizmem.
Środek pola wygląda oczywiście najlepiej i na tym sektorze kompletnie bym się nie skupiał.
2
@blakkudium Jeżeli Flick powie, że chce Grosickiego, to ma dostać Grosickiego. Nie obchodzi mnie nic innego.
1
@Zoker Ta analiza czyni go jednym z najbardziej rzetelnych ekspertów. Należy to docenić.
0
@Kgorecki2500 Kaczyński.
0
@partymaker Ja zagłosowałem.
https://zapodaj.net/plik-YZGu7jjWdW
1
Z dumą dzisiaj oddałem głos na Pana Maciaka i jestem zadowolony z wyniku. Tendencja może być tylko wzrostowa, oby tak dalej. To początek.
1
@THunterG99 W przyszłym sezonie zobaczysz, bez obaw.
2
@Aragorn33 "Boją się wszyscy, w szczególności żydzi"
4
Jeżeli jest piłkarz w Premier League i ogólnie w aktualnym futbolu, który zasługuje na film pełnometrażowy, to jest to bez wątpienia Jamie pieprzony Vardy. Niesamowita kariera.
3
@Gaucho Pomyliłeś MesQueUnClubów
1
@RomanGroza Oby teraz nie strzelił kolejnego gola, bo po co psuć ideał.
2
@Lionel_Messi10 Lubię go, ale jak już kupować bramkarza, to młodszego.
4
@Eto'o9 R10 To jest katolicka strona, więc nie będę siedział w meczecie.
3
@Comentateiro Jesteś żywą skamieliną, ty nie potrzebujesz dowodu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 Niestety nie można mieć w życiu wszystkiego.
0
@adamek20151 Nie doceniasz United. Kto jak nie oni oddadzą trofeum dla Tottenhamu
2
Czyli co, jeszcze Tottenham się przełamie po tylu latach i można powiedzieć że mamy w sporym stopniu sezon cudów.
0
@KamQiX Łatwo.
https://zapodaj.net/plik-NGsLvjEAkb
4
@Lionel_Messi10 Za dwa dni: "Oficjalnie: Barcelona nie jest w zasadzie 1:1, bo nie doszła umowa za kible dla stadionu."
0
@Eklerek Czyli zaraz gol dla City. Gratuluję mózgu dzieciak, za zniszczenie marzeń Kryształowego Pałacu o trofeum.
1
@Lukasz999 Możesz nawet powiedzieć na kogo ludzie powinni głosować. Jest to dozwolone.