3

@Kessie Wy kompot będziecie robić, że tyle kolorów?

0

@FcPortoFan1999 Wtedy mój nędzny żywot dobiegnie końca i będę podróżował po anielskich łąkach.

0

@turhiay Grają z czymś co nazywa się Aktöbe. Być może jestem ignorantem i nie doceniam potęgi tego klubu...

0

Ja chcę mecz Barcelony, dajcie mi mecz Barcelony, ja naprawdę potrzebuję mecz Barcelony, nie wytrzymam bez meczu Bacelony, oddajcie mi mecz Barcelony...jak długo jeszcze ta agonia będzie trwać i męczyć moją duszę? Barcelono wróć i ciesz moje oczy.

2

@blakkudium Maksymalnie co ci możemy dać to Yamal z nowym numerem.

0

@Destroyer_of_Worlds Coś mi się wydaje, że ta jego abstynencja to może być zasłona dla jego saraceńskich towarzyszy.

3

@blakkudium Taka sytuacja:

1

@Comentateiro A więc odwołujesz się do muru berlińskiego i Zimnej Wojny? Czyli jesteś po stronie Układu Stegenowego? Obecny konflikt przybiera na sile i należy sobie zadać pytanie: czy mur runie i dojdzie do zjednoczenia?

5

@RoberDzik Jak chcesz to ci zamówię. Czego się nie robi dla przyjaciół z moderacji.
Prawdziwych sojuszników poznaje się w biedzie, czy coś.

2

A tak swoją drogą, to podoba mi się nasza rywalizacja z Bayernem o skrzydłowych. Interesujemy się tymi samymi piłkarzami i oboje jeszcze nie zakontraktowaliśmy nikogo. Ciekawy widok.

1

@pt9 Żona może być najlepszym AGD w domu. Dobra inwestycja

10

1

@July_6_BcN Czyli sugerujesz aborcję do 18 roku życia? Interesująca propozycja.

1

@Borry Po pierwsze, to musimy sprowadzić Messiego, żeby go mógł dotykać. Bez tego nie ma mowy o jakiejkolwiek grze tego potencjalnego zawodnika.

6

@NeroTFP1 Nie napisałeś "dzień dobry".
Chciałem wejść z tobą w dyskusję, ale nie zamierzam rozmawiać z chamem i prostakiem bez jakiejkolwiek krzty kultury. Żegnam ozięble.

2

@ACMaldini3 Niestety matoły mają tendencje do psucia zabawy reszcie społeczeństwa.

1

@Konradowskyy Rozumiem powód i szanuję wybór, ale ja mam właśnie inne podejście. Nie chcę dawać EA jakichkolwiek pieniądzy za to, że robią tylko tak naprawdę aktualizację składu i nie szanują graczy. Fakt, że tryb online i mikropłatności są tak popularne jest tego przyczyną, bo nie muszą się starać. Gdyby ludzie byli w stanie trochę opanować swoje uzależnienie i nie wydawać dużych pieniądzy na tryb gry, który i tak ich frustruje (co rok widzę narzekania na futa i ludzie mówią że się tylko pogarsza) to EA musiałoby bardziej ruszyć tyłek. Ja również kiedyś grałem w tryb kariery (online nigdy mnie nie interesowało) ale w pewnym momencie powiedziałem, że dłużej się tak nie da. Żadnych sensownych zmian, a i nawet usuwanie funkcji, żeby być może dodać je w przyszłości i ogłosić je jako nowość. Takie traktowanie jest dla mnie niedopuszczalne.
Osobiście wolałem sobie ogarnąć Football Manager, który wiadomo że się różni i ma swoje bolączki, ale nadal jest dla mnie subiektywnie lepszą opcją. A i każda część jest bardziej długowieczna.

4

@Konradowskyy Wydawanie co rok pieniędzy na aktualizację składu jest w moich oczach mało rozsądnym działaniem. Oczywiście również dochodzi kwestia bycia uzależnionym od trybu online.
Wiadomo, niech każdy wydaje pieniądze na co chce i ile chce, ale później taka osoba nie ma zbytnio prawa narzekać na zaistniałą sytuację. Jest to po prostu konsekwencja działań.

0

@Luciano99 Bez sensu ustawka.
Deszczowce to piwniczaki niewychodzące z domu, a letniaki dostaną udar słoneczny zanim zdążą przyjść na ustawkę.

2

@Kgorecki2500 Dlaczego mam lizać klejnot? Czy Barcelona jest głupia?

0

@mekston Karłowi daleko do prawdziwego sigmy, którego imię brzmi Roose Bolton.
https://zapodaj.net/plik-6L1QUs7jA6

4

@Kessie Mały krok dla człowieka, lecz dla karła normalny.

4

@Kessie Czyli oglądałeś ten filmik z osłem, który ci wysłałem?

1

@MessiForeverTheBest Czyli dotykanie dzieci jest tym DNA Barcelony?

9

@AlexDark00 A po więcej informacji, należy wpisać w google Benzema 15.

0

@marcin62 Kiedyś widziałem jak z takiej naprawdę krętej i stromej górki jakieś dwie osoby zapieprzały na hulajnodze elektrycznej. Z jednej strony zawsze to dodatkowe organy wewnętrzne na wymianę, a z drugiej weź wyczyścić mopem asfalt.

2

@Kessie Do it:

0

@RosjaninBut Mocne groźby jak na Germanistan.

1

@Kgorecki2500 Revan, Darth Malgus, Darth Nihilus, Darth Malak, Darth Bane, Exar Kun, Darth Sion, Darth Traya... można wymieniać fajne postacie z potencjałem. No ale Disney woli tysięczną historię o Skywalkerze i "i am the spy" o liczbie zabójstw, o których Hitler może tylko pomarzyć.

1

@Kgorecki2500 Najlepsze jest to, że Disney ma gotowy materiał, bo mogą czerpać garściami z tego co aktualnie nazywane jest "legendami". Sama stara republika to kopalnia złota i wystarczy być po prostu w miarę kompetentnym i projekt osiągnie sukces, ale nawet tego im brakuje. Taki chociażby dobrze zrobiony Valkorion byłby czymś świetnym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?