2

@DTMisTheBest Wystarczy wypić przed i waga się zmniejszy. Niektórzy naprawdę nie myślą...

0

@Hosh I tak długo żył jak na jego styl bycia.

4

@Popitek12 To jest mój ostatni outfit:
https://zapodaj.net/plik-xQcCTJt0s1

Tylko uważaj popitek, bo ciężko się ćwiczy, gdy dziewczyny ciągle cię zaczepiają. Ja niestety mam ten problem i zaczynam ćwiczyć w domu :/.

1

@4drian0 Inżynier wystartował do Meksykanów? Cóż, zawsze to nowe organy wewnętrzne do kupienia.

0

@Culer9002 Słuszna decyzja.

3

@lajcior Spędziłbym czas wśród przyjaciół, oraz bliskich którzy mnie kochają, czyli spędziłbym czas samotnie popijając monsterka.

2

@fejkenq Jak zwykle nocny moderator się nie popisał. Dziękuję za informację, przekażę ją gdzie trzeba.

7

Pozdrawiam wszystkich jeszcze śpiących, ale wkrótce wstających ludzi. Niech przeczytanie tego komentarza na początek dnia, sprawi że ten dzień stanie się lepszy i zwiększy wasze prawdopodobieństwo przeżycia.
https://zapodaj.net/plik-pEZ16sWFBA

0

@RoberDzik - Hiszpania: Duma Wszechświata.
- Anglia: Chelsea. Cold Palmer, tyle mam do powiedzenia.
- Francja: PSG
- Niemcy: Leverkusen (łysy czarodziej dokona wielkich rzeczy)
- Włochy: Napoli. Znając życie to tylko oni mi spieprzą mój doskonały kupon.

7

@blakkudium Jeżeli Chelsea sprzeda Jacksona za co najmniej 80 milionów, to ci co odpowiadają za sprzedaże w Chelsea, powinni zostać Panami Świata.

0

@RoberDzik "Nie będziesz miał cudzych moderatorów przed Wpwelementem".
Ja traktuję zasady bardzo poważnie. Nie zamierzam tolerować takich herezji, które są wypluwane z twoich ust

1

@Konradowskyy Valheim na przykład

5

@Kessie Dobrze się składa, bo właśnie mi wczoraj zniknął jeden. Dziwna sprawa.

5

@BulaKG Ja tam może i jestem bezużyteczny, wegetujący, brzydki, głupi, ale za to cholernie biedny.
Pamiętajcie dziewczyny, śpieszcie się bo ten pociąg ucieka.

23

" Po otrzymaniu przelewu od Florentino Pereza, karny dla Realu Madryt".

3

@Comentateiro Weź ty dziadek idź krzyżówki robić, albo dołącz do jakiejś bojówki Biedronki, czy innego Lidla, a nie strugasz pawiana.

1

@Lionel_Messi10 Double-double będzie uskuteczniany.

4

@Eklerek Ma biały garnitur, więc zyskał wiele w moich oczach. Ogólnie bardzo lubię biały kolor.

1

@gumaz Wpwelement zainicjował "noc długich noży". Kessie podleciał zbyt blisko słońca i nie tylko jego kariera dobiegła końca. Z dumą ogłaszam, że stoję po właściwej stronie historii.

4

@Popitek12 Są faworytami, więc warto. Historia pokazuje że zawsze należy być po stronie zwycięzców, ale ty o tym popitek doskonale wiesz, bo znasz się na historii tak jak ja.

1

@Eklerek Siostra Kima:
https://zapodaj.net/plik-prytcwRcF6

Nie mi oceniać, ale czasem warto się poświęcić. Prawda?

2

@FcPortoFan1999 Myślę że większa szansa jest u tych z północy, niż tych z południa.

3

@Eklerek Jest nawet ostrzeżenie w formie grafiki:
https://zapodaj.net/plik-2c6cpSZ7Jn

1

@Laminedependencia A, to się dałem zrobić. Nieważne.

0

Pewnie było, ale już powstał niby mural Rashforda:
https://zapodaj.net/plik-DKTzPidAC3

Legenda.

0

@FcPortoFan1999 Czy ty oglądasz wszystkie mecze ekstraklasy? Prometeuszowi ptak zjadał wątrobę, ale ty widzę że dostałeś gorszą karę od Bogów.

0

@Lanosss Nie wiem, czy będą żałować, ale na ten moment 95 milionów za kogoś takiego, to trochę abstrakcja. Być może pozamyka buzie, no ale w tym momencie rachunek prawdopodobieństwa, nie jest po jego stronie.

2

@esem91 Nie spodziewam się po nim dużo, ale pewność siebie to piekielny narkotyk, więc jeżeli psychicznie odżyje, to może coś z tego będzie. Auba również u nas lepiej się czuł, więc być może będzie podobnie. Zobaczymy.

4

@Roobo Różnorodność chorób to nasza siła.

0

@Filipem Ale dzieci już dotyka...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?