0

@clyde Z wartościowych odszedł tylko Inigo, a przyszedł Rashford oraz Garcia. Na dodatek mamy zdrowszy skład i lepiej przygotowany. Moim zdaniem jesteśmy w lepszej sytuacji.

0

@clyde Lepszy dzieciak.
Ja doskonale pamiętam nastroje przed zeszłym sezonie i nikt mi teraz nie wmówi że jest gorzej. Już sam fakt, że mamy mniej kontuzji dużo poprawia

1

@Kapitan hawk Mój wielbłąd nigdy się nie myli. Pewnie coś komputerowo przerobiłeś.

3

@Messibestplayerintheworld Tak. Nie musisz dziękować za moją odpowiedź.

3

@July_6_BcN Piękno, inteligencja, mądrość, charyzma, skromność, odwaga, autentyczność i wiele innych cech. To oczywiście o mnie, ale dobrze że poszerzasz swoje horyzonty.

0

@Commando A mi nie. Cierpienie innych, to rozkosz lepsza od orgazmu. Ich obdartą skórę powiesimy na Camp Nou. Tak zrobimy.

2

@BulaKG Albo cygan z akordeonem. Nigdy nie wiesz.

4

@Ryoumen Nie no, zna hiszpański.
Pamiętam nawet, że dawno temu był jakiś wywiad z nim, że nauczenie się lokalnego języka jest wyrazem szacunku. Na tej kartce po prostu miał zapisaną swoją przemowę pewnie.

2

@PatrychoO Tymczasem Lewandowski:

4

Kurde, Sergi Roberto. Aż myślałem, że mam schizofrenie i się zastanawiałem co on w Barcelonie robi

11

Cicho teraz wszyscy, dowódca przemawia.

1

@Szmulek Właśnie zauważyłem, że się chłopaki lubią, a przynajmniej na to wygląda. Może Lewus chce się na Ance zemścić w ten sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MaziFCB Ja przez te światła odruchowo sprzedałem kolegów. Nie lubię, gdy mnie się w ten sposób podpuszcza.

3

@Vurt Kilka niedociągnięć jest.

1

@Rifek To nie są ćwiczenia, atakuj. Drugiej takiej okazji możesz już w życiu nie mieć.
https://zapodaj.net/plik-eHNhVf4xaT

0

@Kgorecki2500 Piękny widok.

3

@Eklerek Myślałem że on już do Brazylii wrócił. Jestem wręcz przekonany, że widziałem taką informację, ale może to był tylko krwotok mózgu.

7

Crystal Palace bardziej utytułowanym klubem w ostatnim czasie, od Arsenalu. Zaufaj procesowi.

0

Jaszyn co broni

2

Te ich pipowate rozbiegi.

1

@Eklerek No w tym meczu go nie było

2

@MirusAmisz Wiadomo, że w tych czasach zrobi mniejszą robotę niż, gdy wychodził, bo bodajże pojawiły się w tym filmie nowinki, które wtedy nie były oczywiste, no ale nadal bardzo dobra seria. Sama muzyka jest czymś co towarzyszy mi po dziś dzień.

0

@SkN Nie przedryblował członka Yakuzy na boku obrony, więc jak dla mnie sytuacja jasna.

0

@Trojanek23 U mnie największe obawy rodzi zdrowie Araujo (dyspozycja sportowa swoją drogą) i Duńczyka. Na pewno którychś z nich się prędzej czy później połamie i zacznie się problem. No chyba, że znowu się zrespi ktoś ze szkółki, ale opieranie defensywny na młodzieży też nie jest zbyt optymalne.

0

@Filipem Tak. A i nawet mam na myśli nasze główne koszulki. Od krat (przez wielu znienawidzone), po różne kombinacje pasów i wszystkiego pomiędzy. Na przykład taki real ma co sezon podobne stroje, nie można tego powiedzieć o Barcelonie.
Ostatnie koszulki, które mi się bardzo nie podobały to te z 21/22, bo wyglądały jak zestaw klaunów, w szczególności w połączeniu z spodenkami.

1

@Lanosss Ten co będzie kręcony przez Raphe

0

Frimpong co Ekstraklasę oglądał.

2

@Filipem Akurat ostatnio dobre/bardzo dobre dla nas tworzą, moim skromnym zdaniem. Również odnoszę wrażenie, że Barcelona to klub, który ma relatywnie bardzo zróżnicowane stroje w porównaniu do innych klubów. Nie ma tak, że trudno znaleźć zmiany.

0

@Trojanek23 A ja czuję w kościach, że szwagry znowu na tym wyjdą dobrze. Nie wiem jak, nie wiem w jaki sposób, ale jakoś im się uda. Nasze szwagry są mistrzami druciarstwa.

0

@Hshdhrhdh To jest ten sezon. Ekstraklasa w strachu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?