Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Z wartościowych odszedł tylko Inigo, a przyszedł Rashford oraz Garcia. Na dodatek mamy zdrowszy skład i lepiej przygotowany. Moim zdaniem jesteśmy w lepszej sytuacji.
0
@clyde Lepszy dzieciak.
Ja doskonale pamiętam nastroje przed zeszłym sezonie i nikt mi teraz nie wmówi że jest gorzej. Już sam fakt, że mamy mniej kontuzji dużo poprawia
1
@Kapitan hawk Mój wielbłąd nigdy się nie myli. Pewnie coś komputerowo przerobiłeś.
3
@Messibestplayerintheworld Tak. Nie musisz dziękować za moją odpowiedź.
3
@July_6_BcN Piękno, inteligencja, mądrość, charyzma, skromność, odwaga, autentyczność i wiele innych cech. To oczywiście o mnie, ale dobrze że poszerzasz swoje horyzonty.
0
@Commando A mi nie. Cierpienie innych, to rozkosz lepsza od orgazmu. Ich obdartą skórę powiesimy na Camp Nou. Tak zrobimy.
2
@BulaKG Albo cygan z akordeonem. Nigdy nie wiesz.
4
@Ryoumen Nie no, zna hiszpański.
Pamiętam nawet, że dawno temu był jakiś wywiad z nim, że nauczenie się lokalnego języka jest wyrazem szacunku. Na tej kartce po prostu miał zapisaną swoją przemowę pewnie.
2
@PatrychoO Tymczasem Lewandowski:
4
Kurde, Sergi Roberto. Aż myślałem, że mam schizofrenie i się zastanawiałem co on w Barcelonie robi
11
Cicho teraz wszyscy, dowódca przemawia.
1
@Szmulek Właśnie zauważyłem, że się chłopaki lubią, a przynajmniej na to wygląda. Może Lewus chce się na Ance zemścić w ten sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MaziFCB Ja przez te światła odruchowo sprzedałem kolegów. Nie lubię, gdy mnie się w ten sposób podpuszcza.
3
@Vurt Kilka niedociągnięć jest.
1
@Rifek To nie są ćwiczenia, atakuj. Drugiej takiej okazji możesz już w życiu nie mieć.
https://zapodaj.net/plik-eHNhVf4xaT
0
@Kgorecki2500 Piękny widok.
3
@Eklerek Myślałem że on już do Brazylii wrócił. Jestem wręcz przekonany, że widziałem taką informację, ale może to był tylko krwotok mózgu.
7
Crystal Palace bardziej utytułowanym klubem w ostatnim czasie, od Arsenalu. Zaufaj procesowi.
0
Jaszyn co broni
2
Te ich pipowate rozbiegi.
1
@Eklerek No w tym meczu go nie było
2
@MirusAmisz Wiadomo, że w tych czasach zrobi mniejszą robotę niż, gdy wychodził, bo bodajże pojawiły się w tym filmie nowinki, które wtedy nie były oczywiste, no ale nadal bardzo dobra seria. Sama muzyka jest czymś co towarzyszy mi po dziś dzień.
0
@SkN Nie przedryblował członka Yakuzy na boku obrony, więc jak dla mnie sytuacja jasna.
0
@Trojanek23 U mnie największe obawy rodzi zdrowie Araujo (dyspozycja sportowa swoją drogą) i Duńczyka. Na pewno którychś z nich się prędzej czy później połamie i zacznie się problem. No chyba, że znowu się zrespi ktoś ze szkółki, ale opieranie defensywny na młodzieży też nie jest zbyt optymalne.
0
@Filipem Tak. A i nawet mam na myśli nasze główne koszulki. Od krat (przez wielu znienawidzone), po różne kombinacje pasów i wszystkiego pomiędzy. Na przykład taki real ma co sezon podobne stroje, nie można tego powiedzieć o Barcelonie.
Ostatnie koszulki, które mi się bardzo nie podobały to te z 21/22, bo wyglądały jak zestaw klaunów, w szczególności w połączeniu z spodenkami.
1
@Lanosss Ten co będzie kręcony przez Raphe
0
Frimpong co Ekstraklasę oglądał.
2
@Filipem Akurat ostatnio dobre/bardzo dobre dla nas tworzą, moim skromnym zdaniem. Również odnoszę wrażenie, że Barcelona to klub, który ma relatywnie bardzo zróżnicowane stroje w porównaniu do innych klubów. Nie ma tak, że trudno znaleźć zmiany.
0
@Trojanek23 A ja czuję w kościach, że szwagry znowu na tym wyjdą dobrze. Nie wiem jak, nie wiem w jaki sposób, ale jakoś im się uda. Nasze szwagry są mistrzami druciarstwa.
0
@Hshdhrhdh To jest ten sezon. Ekstraklasa w strachu.