0

@jakub1906 No ale nie ma w tym nic dziwnego. Celebryci są idealizowani, nawet jeżeli na co dzień są kupami gówna.
Gangusy też się cieszą popularnością, a ten gość łączył te dwie kwestie.
Można podejść do tego w ten sposób, żeby gardzić daną osobą, ale doceniać twórczość, albo część twórczości. Ja osobiście go kompletnie nie doceniam, bo lekko mówiąc nie jestem targetem tego typu muzyki. Szczerze mówiąc wolałbym, żeby ktoś mi wlał wrzątek do uszu, lecz ja nie jestem całym światem i komuś może się podobać.

3

@Bocheno1 2003.
Złota generacja i krwawe pokolenie, które położy kres korupcji i zepsuciu tego świata.
Urodziłem się by zwyciężać, a rok w którym się pojawiłem, nie może być przypadkiem.
Módlcie się, bo na błagania już za późno.

2

@Hshdhrhdh Moja wierność i ideały nie mają ceny, oraz nie podlegają negocjacji, życzę powodzenia (dorzuć zdjęcia July z basenu i się dogadamy)

4

@Kgorecki2500 Obrzydliwe...masz tego więcej?

22

@Szczygiel06 Ja bym jeszcze dał zakaz stadionowy dla Legii. Tak zapobiegawczo i dla zasady.

2

@Hshdhrhdh Próbować możecie, ale na sukces bym nie liczył. Nie zdajecie sobie sprawy z jaką siłą igracie.

3

@JohnKennedy Temat wałkowany tysiące razy. Użyj opcji szukaj. Zamykam.

0

@Kozinho. Wystarczy spojrzeć na mur miłości, który to Egipt zbudował, żeby się odgrodzić od Palestyny. Nic nie zrobią, bo sami się tam wszyscy nie lubią. Już pomijając kwestię, że Izrael pewnie i tak by ich tam wszystkich nawalił.

0

@FcPortoFan1999 Czy jesteś gotów postawić swoje życie na awans dwóch Krakowskich klubów do Ekstraklasy? Czy uważasz, że Kraków udowodni swoją przewagę genetyczną nad resztą Polski?

1

@Kessie W piwnicy brakuje już mi miejsca, więc coś musiałem wymyślić.

0

@ViscaelBarca2007 Z tego co oglądałem United, to Turek nie jest lepszy od Banany, wręcz przeciwnie.

0

@Cyzix *wicemistrza.

5

@BorzyKrzys Powód może być troszkę inny:
https://zapodaj.net/plik-6KyFyWSRwq

1

@Symson Trumna ogarnięta? Bo już jedną nogą w grobie jesteś. Przykre.

3

To już wiemy na co nasz budżet transferowy poszedł
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ter Stegen go wynajął, żeby pozbyć się konkurencji. Otwórzcie oczy.

4

Liga Negreiry. U muniaka i el fujarka już bigos się gotuje

3

Nieźle jak na skończonego brazola i młodego patusa.

1

@RosjaninBut Co wybrałeś na ostatni posiłek?

1

@PatrychoO Zadajesz głupie i niepotrzebne pytania, ogarnij się. Wszystko jest pod kontrolą, a na dodatek panuje optymizm. Uśmiechaj się, czy coś.

1

@Kgorecki2500 Tylko nie siedź za długo, bo o 21 zaczynasz kolejną zmianę. Robotaju Kgoreckov.

0

Nie mogłem się doczekać powrotu meczów. Już widzę nutkę narzekań i pretensji. Fizyczność na stronę wraca, a i choroszcz ponoć zamontowała drzwi obrotowe, bo się przydadzą na nadchodzący sezon.

0

Skład armii znany. Dzisiaj cała majorka zapłacze, bo nie będzie litości. Zbrodnie zwycięzców, to tylko statystyka.

2

@PatrychoO Zawsze mnie to denerwuję, bo muszę dodatkową chwilę poświęcić, żeby całą formację uporządkować w głowie. Nikt mi tego straconego czasu nie odda. Sara igra z losem.

2

@Eklerek Mistrza już znamy. Arsenal istnieje, więc wicemistrza również.

0

@Hshdhrhdh Każdy powinien mieć jakieś hobby, a ja na dodatek łączę przyjemne z pożytecznym.

2

@michaleu Obdzieranie ludzi ze skóry to moja pasja.

1

@Frimpong Ale Nico zarejestrowany.

3

Nie ze mną te numery. Ja czekam na oficjalną wiadomość oficjalnego ostatecznego zarejestrowania.

8

Już dziś, rzecz na którą czeka świat. Mecz wielkiej, jakże wielkiej Barcelony.
19:30, La Rambla. Sprzedawanie zawodnika po 10 minutach gry, żeby za chwilę dawać mu złotą piłkę. Płacze, narzekanie, smutek i rozpacz. Ja tego nie przegapię, więc i wy nie możecie. Zew choroszczy wzywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?