5

@gumaz Fast food według definicji powinien być relatywnie tanim i szybkim jedzeniem. No a teraz sytuacja wygląda całkiem inaczej. W moich oczach straciło to w dużym stopniu sens.

1

@Konradowskyy Coś się z kontraktem nie dogadali. Wydaje mi się również, że widziałem wywiad Enrique w którym to mówił, że to jego decyzja.

0

@A4ron Czyli będzie 0:0. Dzięki za spieprzenie widowiska, gratuluję mózgu.

28

Szwagry na końcu zawsze wygrywają i zawsze mają rację. Brakuje wam wszystkim optymizmu.

13

Taką fajną ciekawostkę znalazłem:
Amorim prowadził United w 29 meczach, przy czym zdobył aż zawrotne 28 punktów. Co oznacza, że ma więcej meczy, niż punktów. Forma jest.

1

@FcPortoFan1999 Flicka w to nie mieszaj. Możesz obrazić moją matkę, mojego ojca, moją siostrę, mojego brata, a nawet moderację, ale nigdy więcej nie groź naszemu trenerowi...nigdy więcej.

2

@Kessie Uspokój się. @Encore to czyta...

3

Bruno wystrzelił nową sondę kosmiczną.

6

@JohnKennedy Cóż.

0

@Kgorecki2500 Does ona pierniczy near mnie, czy do mnie? Nie feel dobrze ja się z tym.

1

@Kessie I wódeczki się napije, a i jak trzeba to w mordę da. Dobry prezydent, ale jednak do Pana Maciaka jeszcze mu daleko.

2

@1LY0 Londyn.
Tak, wiem że jestem odkrywczą osobą i moja wiedza na temat futbolu przyćmiewa każdego, nie musisz mi tego mówić. Jestem dumny ze swojej wiedzy.

1

@blakkudium Szwagry na końcu zawsze wygrywają, więc jestem optymistyczny.

2

@Eklerek Różnorodność to siła.

1

2

@Kessie Piękne i czyste geny, które nie są skażone toksycznymi elementami. Wspaniały widok.

2

@Kessie Ja już wykonałem swoją pracę. Kolejny pociąg z nieposłusznym sortem ludzi nadciąga do moich skromnych progów.

4

@Zieliniak Piękna rzecz. Gdy byłem młodszy to nałogowo czytałem Bravo Sport i było to moje główne źródło informacji.

4

O godzinie 21:30 zacznie się pyszny posiłek dla oczu. Natomiast 21:40 zacznie się sprzedaż całego składu. Z kolei o 21:50 będzie wręczanie złotej piłki Rashfordowi. Niestety nawet ja nie wiem co będzie o 22.

0

@Faro Statystyki w poprzednim sezonie miał bardzo sympatyczne, w szczególności że nie jest domyślnym graczem pierwszego składu.

0

Gyokeres rób tak dalej, a zyskasz nowego wielkiego fana.

3

@esem91 Nie tylko palce w tym maczał...

6

@Kessie A i te rowery z tylu wkrótce znikną.

2

@Kessie Fajnie, że zgodziłeś się na udostępnienie wizerunku.

0

@clyde No ja gdy zachoruję na ciężką chorobę i będę miał czas na reakcję, to zamierzam odejść na własnych zasadach (w miarę możliwości).
Nie zamierzam zdychać w bólu na szpitalnym łóżku. Fakt, że nie mamy legalnej eutanazji jest dla mnie kolejnym niesamowicie żenującym żartem systemu.
Ja najprawdopodobniej nie będę jeszcze długo żył (nie przy moim trybie życia) i w pewnym sensie się z tym pogodziłem. Zdechnę i zgniję jak każdy przede mną. Po prostu nie chcę niepotrzebnie cierpieć fizycznie, bo nie jest to w żaden sposób romantyczne i motywujące. Jest to tragedia w wielu aktach i mam nadzieję, że ucieknę przed tym.

4

@PatrychoO No fajna, ale Skyrim na zawsze w serduszku. W szczególności na modach.

3

@Kgorecki2500 Być może Tebas powiedział hiszpańskim klubom, że muszą dać więcej gazu w tym sezonie, ale może się źle zrozumieli. Nie wiem.

1

@blakkudium Jeszcze Romano Floriani Mussolini i będę szczęśliwy. Bardzo szczęśliwy.

3

@AssisMoreira Czarny przywilej.

4

@4drian0 Nie wiem co gość zrobił w poprzednim życiu, ale musiało być grubo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?