Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W szacunku do moderacji, tak zostałem wychowany.
2
@Kgorecki2500 Dziwnie piszesz Southgate. Ciężko wymienić w historii świata duet, który bardziej pasuje do siebie.
16
Manchester United jest niesamowity. Muszą tylko popracować nad krótkimi i długimi podaniami, strzałami, poruszaniem się bez piłki, ustawianiem się, dośrodkowaniami, podejmowaniem decyzji, stałymi fragmentami gry, kryciem indywidualnym, dryblingiem, kondycją, kontrolą nad piłką, odbiorami, kontratakami, bieganiem, blokowaniem, strzelaniem goli...
2
@kanver_ Może być lepszy, a jednocześnie być słaby. Hojlund po ostatnim sezonie nie postawił wysoko poprzeczki.
Najbardziej mi się podobało, że niby "główna" 9 strzela karnego chyba jako 10 osoba. Interesujące.
No ale oczywiście nie jestem z tych co wyciągają pochopne wnioski po kilku meczach, równie dobrze może jeszcze odpalić.
3
@arasz1819 Gość mniej zdobył punktów, niż rozegrał meczy w lidze, więc no. Nie jest też tak, że to jego dopiero trzeci mecz w United. On już siedzi w tym klubie jakoś od listopada zeszłego roku także należy oczekiwać, że pokona drużynę z czwartej ligi.
1
@Encore Oby nie, bo wtedy automatycznie pojawiłaby się u mnie sympatia do United.
Nie po to oglądam Manchester dla zabawy, żeby teraz to zmieniać.
1
@Vurt Betonowe buty rozwiążą sprawę.
3
Klasyk.
https://zapodaj.net/plik-unQq9tX0EF
4
@macio_944 Może i dzisiaj przegrali, ale za to ostatnio zremisowali. Detale.
28
Moim zdaniem wstyd doprowadzić do karnych z amatorami, ale ostatecznie udało się Grimsby wygrać. No ale niesmak pozostaje.
1
@PIWOSZ89 Ja się bawię szampańsko. Znając życie pewnie wyciągną i ostatecznie wygrają, ale co się pośmieję to nikt mi nie odbierze.
1
@Laminedependencia Coś się kończy, coś się zaczyna.
4
Chwilo trwaj. Grimsby 2, united 0
0
@LeszekFCB Pewnie wygrają na końcu, bo Grimsby zapewne zaraz siądzie, ale no nie wygląda to dobrze, gdy czwartoligowiec się lepiej prezentuje.
7
Dużo słyszałem o tym, że Amorim to trener systemowy i muszę przyznać, że podoba mi się aktualny system Manchesteru. Oby tak dalej.
3
@Kessie Jestem gotów na imprezę.
5
@Jakchcesz Masz dość bycia biednym i żałosnym popychadłem? Znudziło cię twoje marne i bezwartościowe życie? Uważasz, że jesteś do niczego? Masz rację, ale już dziś możesz to zmienić. Wykup mój webinar i stań się najlepszą stroną siebie. Pieniądze, sława, kobiety, mężczyźni, przyjaciele i herby na La Rambli. To wszystko może być twoje za skromne 10 tysięcy złotych. Płatność tylko w kryptowalutach.
0
@Criss18Barca Z perspektywy Barcelony, Bodo to też byłby dość daleki wyjazd, bo Bodo jest na północy Norwegii. Jeżeli trafimy na którąkolwiek z tych drużyn, to raczej nie spodziewam się płynnej gry.
4
Fajna historia z tym, że Kajrat Ałmaty awansował do Ligi Mistrzów, ale już czuję w kościach, że to między innymi my będziemy musieć odbyć ten wyjazd. Jeżeli ktoś nie wie, to Ałmaty są położone na wschodzie cholernego Kazachstanu.
0
@Eklerek Albo umrzesz jako bohater, albo przeżyjesz dość długo, żeby zobaczyć, jak stajesz się złoczyńcą.
0
@FcPortoFan1999 Zawsze mam rację. We wszystkim i na każdy temat. Macie szczęście, że możecie dzielić ze mną tą przestrzeń.
1
Czemu mnie to nie dziwi.
4
Ładnie ten nowy zamek sobie pogrywa, czyli pewnie zaraz strzeli Liverpool.
1
@Kengo Bardzo. Tak naprawdę mój gust muzyczny ogranicza się do phonk, muzyki klasycznej, ambientów i lofi.
Phonk wchodzi niesamowicie dobrze.
1
@urbipl Pan Janusz? Top i sigma.
2
@tomek8756 Moje geny są zbyt czyste, żeby moje dziecko kibicowało realowi.
1
@Eto'o9 R10 Walimy ich na dziurę i będą nam jeszcze za to dziękować. Tak zrobimy.
10
@tomek8756 Spadły statystki Polski, a więc oczywiście oznacza, to że Polacy wyjechali gwałcić na zachód.
0
@hugz Z szacunku do Polski.
2
@Hawajczyk A food trucki to jest dla mnie już osobna kategoria bezsensowności. Potężne ceny za zwykłe jedzenie z budy na kółkach. Nie jestem wrogiem idei food trucków, lecz tego co się z tym dzieje. Food trucki to fajny pomysł na to, żeby udostępnić szybkie jedzenie ludziom w różnych miejscach, w których niekoniecznie jest miejsce na restauracje, etc.
No ale u nas zrobiono z tego doznanie "premium".