3

W szacunku do moderacji, tak zostałem wychowany.

2

@Kgorecki2500 Dziwnie piszesz Southgate. Ciężko wymienić w historii świata duet, który bardziej pasuje do siebie.

16

Manchester United jest niesamowity. Muszą tylko popracować nad krótkimi i długimi podaniami, strzałami, poruszaniem się bez piłki, ustawianiem się, dośrodkowaniami, podejmowaniem decyzji, stałymi fragmentami gry, kryciem indywidualnym, dryblingiem, kondycją, kontrolą nad piłką, odbiorami, kontratakami, bieganiem, blokowaniem, strzelaniem goli...

2

@kanver_ Może być lepszy, a jednocześnie być słaby. Hojlund po ostatnim sezonie nie postawił wysoko poprzeczki.
Najbardziej mi się podobało, że niby "główna" 9 strzela karnego chyba jako 10 osoba. Interesujące.
No ale oczywiście nie jestem z tych co wyciągają pochopne wnioski po kilku meczach, równie dobrze może jeszcze odpalić.

3

@arasz1819 Gość mniej zdobył punktów, niż rozegrał meczy w lidze, więc no. Nie jest też tak, że to jego dopiero trzeci mecz w United. On już siedzi w tym klubie jakoś od listopada zeszłego roku także należy oczekiwać, że pokona drużynę z czwartej ligi.

1

@Encore Oby nie, bo wtedy automatycznie pojawiłaby się u mnie sympatia do United.
Nie po to oglądam Manchester dla zabawy, żeby teraz to zmieniać.

1

@Vurt Betonowe buty rozwiążą sprawę.

3

4

@macio_944 Może i dzisiaj przegrali, ale za to ostatnio zremisowali. Detale.

28

Moim zdaniem wstyd doprowadzić do karnych z amatorami, ale ostatecznie udało się Grimsby wygrać. No ale niesmak pozostaje.

1

@PIWOSZ89 Ja się bawię szampańsko. Znając życie pewnie wyciągną i ostatecznie wygrają, ale co się pośmieję to nikt mi nie odbierze.

1

@Laminedependencia Coś się kończy, coś się zaczyna.

4

Chwilo trwaj. Grimsby 2, united 0

0

@LeszekFCB Pewnie wygrają na końcu, bo Grimsby zapewne zaraz siądzie, ale no nie wygląda to dobrze, gdy czwartoligowiec się lepiej prezentuje.

7

Dużo słyszałem o tym, że Amorim to trener systemowy i muszę przyznać, że podoba mi się aktualny system Manchesteru. Oby tak dalej.

3

@Kessie Jestem gotów na imprezę.

5

@Jakchcesz Masz dość bycia biednym i żałosnym popychadłem? Znudziło cię twoje marne i bezwartościowe życie? Uważasz, że jesteś do niczego? Masz rację, ale już dziś możesz to zmienić. Wykup mój webinar i stań się najlepszą stroną siebie. Pieniądze, sława, kobiety, mężczyźni, przyjaciele i herby na La Rambli. To wszystko może być twoje za skromne 10 tysięcy złotych. Płatność tylko w kryptowalutach.

0

@Criss18Barca Z perspektywy Barcelony, Bodo to też byłby dość daleki wyjazd, bo Bodo jest na północy Norwegii. Jeżeli trafimy na którąkolwiek z tych drużyn, to raczej nie spodziewam się płynnej gry.

4

Fajna historia z tym, że Kajrat Ałmaty awansował do Ligi Mistrzów, ale już czuję w kościach, że to między innymi my będziemy musieć odbyć ten wyjazd. Jeżeli ktoś nie wie, to Ałmaty są położone na wschodzie cholernego Kazachstanu.

0

@Eklerek Albo umrzesz jako bohater, albo przeżyjesz dość długo, żeby zobaczyć, jak stajesz się złoczyńcą.

0

@FcPortoFan1999 Zawsze mam rację. We wszystkim i na każdy temat. Macie szczęście, że możecie dzielić ze mną tą przestrzeń.

1

Czemu mnie to nie dziwi.

4

Ładnie ten nowy zamek sobie pogrywa, czyli pewnie zaraz strzeli Liverpool.

1

@Kengo Bardzo. Tak naprawdę mój gust muzyczny ogranicza się do phonk, muzyki klasycznej, ambientów i lofi.
Phonk wchodzi niesamowicie dobrze.

1

@urbipl Pan Janusz? Top i sigma.

2

@tomek8756 Moje geny są zbyt czyste, żeby moje dziecko kibicowało realowi.

1

@Eto'o9 R10 Walimy ich na dziurę i będą nam jeszcze za to dziękować. Tak zrobimy.

10

@tomek8756 Spadły statystki Polski, a więc oczywiście oznacza, to że Polacy wyjechali gwałcić na zachód.

0

@hugz Z szacunku do Polski.

2

@Hawajczyk A food trucki to jest dla mnie już osobna kategoria bezsensowności. Potężne ceny za zwykłe jedzenie z budy na kółkach. Nie jestem wrogiem idei food trucków, lecz tego co się z tym dzieje. Food trucki to fajny pomysł na to, żeby udostępnić szybkie jedzenie ludziom w różnych miejscach, w których niekoniecznie jest miejsce na restauracje, etc.
No ale u nas zrobiono z tego doznanie "premium".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?