Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@esem91 właśnie mówią, i łączyli się ekspertem c+, który mówi że bez karnego na Cherkim
ba, jeszcze dostało się sędziom za brak karnego na Mbappe...
Wszystkie recenzje eksperta c+ na korzyść Realu....
Pewnie ich kibic.
1
@norbi77 jeden i drugi wskazali na swoje koszulki kibicom rywala.
Pisałeś o prowokacji, pod tym kątem obie sytuacje są podobne.
Różni je jedynie kontekst wyniku, rozstrzygnięcia rywalizacji.
Tylko tyle i aż tyle.
0
@pawel77 oboje zaprezentowali swoje koszulki kibicom przeciwnej drużyny. Ogólnie jak najbardziej można to porównywać.
1
Dobra po meczu. Niech mi ktoś teraz wytłumaczy dlaczego Pep zajmuał moja koszulę do pracy na działce?
1
@norbi77 nie chce nic mówić ale Messi i koszulka na Bernabeu???
Dla nas ikoniczny moment, dla nich....
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
8
A mało brakowało żeby Yamala w rewanżu zabrakło, miał dwie takie sytuacje w pierwszym meczu na pograniczu żółtej kartki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LukaszFan czyli chcesz mieć ciastko i zjeść ciastko... Zwykle tak się nie da.
Jak jesteś w jakimś związku, pakcie, sojuszu to zwykle obwarowany jest on pewnymi kryteriami/warunkami. I zwykle jest tak że nie wszystkie są one pożądane dla danej strony. To jest kwestia kompromisu i wyboru co jest bardziej opłacalne. Jak w życiu.
2
@sokot To że krytykowali działania straży granicznej czy wojska na granicy? Prawda, robili, to. Czy to było słuszne? z dzisiejszej perspektywy widać że nie.
Ale pisanie że robili to w jakimś porozumieniu czy że stanęli po stronie Łukaszenki jest jakimś wyższym przjawem aberracji rzeczywistości. Tam głównie chodziło o traktowanie ludzi, którzy chcieli przekraczać tą granicę, były obrazki jak tam też próbowały się przedostawać kobiety z dziećmi. Przecież cała ta afera z aktorkami czy influencerkami właśnie tego dotyczyła żeby mieć na uwadze jednak że to też są ludzie.
Z pespektywy czasu widać że to był błąd ówczesnej opozycji (a obecnie rządzących). Mogli się nie wtrącać. Tak samo jak z budową muru, wyśmiewali, a teraz sami go ulepszyli i z niego korzystają - Polska polityka w pigułce, wszyscy to hipokryci i z opozycji atakują a po dojściu do władzy robią to samo co poprzednicy...
Nikt tego wszytskiego nie wypiera ale pisanie że jawnie stanęli po stronie Łukaszenki czy Putina to jest idiotyzmem w czystej postaci.
0
@Gaucho ALE.... zawsze jest jakieś ale ;)
Ale do tej pory na stadionach to miał same brawa i skandowali jego nazwisko...
0
@Gaucho były i gwizdy i brawa, tak samo jak podzielone jest społeczeństwo
4
@sokot "Niż Tuska z gamoniami wspierającego Putina z Łukaszenka raczej nie sojuszników i bijących w Polskę swoim zachowaniem"
Tego Tusk który wraz z całą Unią chce się zbroić przed Putinem a Nawrocki to wetuje...
Się dobraliście...
1
Komentarz usunięty
1
@Rajski Tusk to kłamca i hipokryta, a Ty nie różnisz się od niego w niczym.
15
W moim regionie w Pyrzycach radni w porozumieniu i za zgodą IPN przegłosowali usunięcie pomnika Wdzięczności Armii Sowieckiej.
Przeciwko jego wyburzeniu protestowali przedstawiciele Konfederacji Korony Polskiej Grzegorza Brauna. Byli oni obecni na sesji Rady Miasta, podczas której straszyli urzędników i radnych odpowiedzialnością karną, która miałaby grozić za likwidację monumentu, powołując się przy tym na przepisy prawa rosyjskiego (który mówi o karze więzienia dla osób które niszczą/usuwają pomniki na terenie Rosji i poza nią....).
To jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości co do środowiska towarzysza Grzegorza B.
0
@Rifek Pokazuje po prostu że takie sytuacje są niestety na porządku dziennym niemal w każdym dużym klubie, który gra na wszystkich frontach.
2
@Rifek a czym się sytuacja Hansiego różni od tej co ma/miał np Guardiola w City, trenerzy w Liverpoolu, Realu czy nawet w Bayernie, wszędzie szpitale i dziesiątki kontuzji na sezon.
Norma dzisiejszych czasów.
0
@SmoothCriminal miał być też dwumecz, i w Madrycie i w Buenos, też odrzucili...
0
@Zip ja o zupie ty o dup.e...
0
Sprawdziłem sobie w statystykach wczorajsza bramkę Guliera i xG przy jego golu wyniosło 0.01...
0
@Michallublin racja chyba, zmieniłem ;)
21
O rzesz ty.... Co on zrobił... To ponad 60 metrow było...
0
@michal26 już wyjaśnili komentarzy, wszystko jest legitnie.
2
@norbi77 ale z drugiej strony czemu druga ekipa ma mieć jedną zmianę mniej? Zwłaszcza w takiej sytuacji gdzie się obaj zderzyli i to nie było zawinione z żadnej ze stron.
Już lepiej taka pomoc że druga drużyna TEŻ ma dodatkowa zmianę niż tylko zmiana dodatkowa dla jednej drużyny.
5
@majkiii bogracz z Elche zszedł w pierwszej połowie po kontuzji głowy. Wtedy żeby było fair obie ekipy dostają po jednej dodatkowej zmianie
3
@KamilooosPL tak, obie ekipy wtedy po 6 zmian.
2
@Ilka daj mu się nacieszyć, pewnie kolejna taka szansa, w sensie taki mecz wyjdzie im dopiero w kolejnym sezonie.
0
@lucca87 to tak łapotalogicznie żebyś złapał, przez 90 minut graliśmy kupę i ten karny nas uratował.
Tyle ode mnie. Pozdrawiam
1
@Mario96w ale tu nie chodzi o słówka czy było sporo/dużo lepsze. Uznajmy że byli nieco lepsi jak mamy się tak czepiać słówek. A skoro byli x lepsi to ogólnie można powiedzieć że zasłużyli na zwycięstwo. Tu nie chodzi że zasłużyli zdecydowanie/mocno/bezdyskusyjnie tylko tyle że z obrazu gry (nie skrótów...) prezentowali się po prostu lepiej lub nieco lepiej jak wolisz.
1
@lucca87 nie oto chodzi. Chciałem tylko pokazać że przez 90 minut gry stworzyliśmy okazji na bramkę wg tego xG pewnie gdzieś na poziomie 0.5....
To pokazuje jak mało stworzyliśmy okazji przez 90 minut do tego karnego.
To tylko tak na marginesie chciałem zaznaczyć.