1

@CLS63AMG też nie wiem o co chodzi. Przecież na tym zwiastunie to toczka w toczkę identyczne sceny jak w filmie tylko z nowymi aktorami...

4

@wawrzyn1 ja liczyłem z delty i mi wyszło 4 zł i 16 groszy.

0

@Gibbon_FCB to że dla ciebie taki ruch byłby pozbawieniem godności nie oznacza to tak samo odbiera to Rodri.
Widzisz dla mnie pozbawieniem godności jest głosowanie np na Brauna i jego ludzi a dla innych...

0

@mmaciass "Dyskutować z szacunkiem. Brak skillsów."
A w którym momencie ja wykazałem się brakiem szacunku????
Jeżeli stwierdzenie że mnie rozbawiles tekstem o niezależności i jednoczesnym zostaniu w UE jest okazaniem braku szacunku to z CAŁYM SZACUNKIEM musisz być bardzo zgnuśniałą osobą, pozbawioną choć odrobiny dystansu do świata i przede wszystkim siebie.
Radzę sobie przyswoić te umiejętności będzie, Ci łatwiej funkcjonować w rzeczywistości.
Pozdrawiam i bez odbioru.

0

@mmaciass "Uważam że teraz jest czas na niezależność / pójście własną scieżką (choć wciąż w graniach EU! nie nawołuję do wyjścia ale do refleksji) i tak jest to wykonalne."
Poprawiłeś mi humor tym żartem.

0

@clyde "no raczej nie wszystko jest identyczne"
No jak nie? W tym zwiastunie to kopia w kopię sceny jak w filmie, tylko nowi aktorzy i do tego w ciul podobni do pierwowzoru (filmu), no prawie wszyscy...

1

O co chodzi z tym Harrym Potterem z HBO? Obejrzalem tą zapowiedź i wszystko wygląda identycznie jak w filmach. Zrobili drugi raz ten sam serial (wcześniej filmy) z tą samą fabułą tylko z nowymi aktorami???
Przeciez to bez sensu.

0

@marcin62 eee tam marudzicie, przecież i tak po przyjściu do domu myjecie pieczywo pod bieżącą wodą.

3

@Roobo hipokryta jakich całe masy w polityce. Jak w opozycji to co oni by nie zrobili, jak dochodzi do rządzenia i jakieś odpowiedzialności za decyzje to inna bajka.
Wszyscy politycy to hipokryci i oszuści.

0

@Ryoumen pisząc że jest kłamcą?

2

@Ryoumen jakiego fikołka jeszcze wymyślisz by bronić swojego guru?

0

@Ryoumen wszyscy kłamią i manipulują non stop. Nie ma ZADNEJ różnicy pomiędzy nimi.

0

@Ryoumen wszyscy tyłko kłamią, gadają wszystko co tylko słuszne dla ich partii. Wszyscy robią tylko pod siebie, w nosie mają ten kraj.
Tusk= Morawiecki=Mentzen i reszta i nie wiem jakbyś załamywał rzeczywistość to i tak tego nie zmienisz.

0

@NeroTFP1 dwa lata pod rząd wybierany najlepszym piłkarzem ekstraklasy - nie domaga....

5

@Ryoumen Morawiecki, Mentzen ten sam poziom. WSZYSCY są tam tacy sami.

0

@kuz Nie.

0

@Dankho94isback ależ musiałem Ci w oko wpaść...
Muszę Cię rozczarować, zajęty jestem.

0

@Dankho94isback jakie to pocieszenie?

0

@Azi nieee, ja już za stary na romanse.

0

@Messi_1545 planujesz oświadczyny?

1

@malypuzon na pocieszenie podpowiem że Valverde (ostatnio w gazie) wypada za czerwo białym na min. 2 mecze, a do tego dwóch obrońców AM wykartkowało się i nie będą mogli zagrać z nami w lidze.

0

@Rifek pewnie że nie.

1

@Rifek czepiasz się słówek. Więc inaczej:
archivoVar twierdzi że sędzia podjął dobrą decyzję nie dyktując rzutu karnego.

1

@Tigermaus Z tego zestawienia nie widziałem tylko: Seaquest, Roseanne (pare odcinków widziałem ale nie wciągnęło mnie), Trzecia Planeta Od Słońca, Star Trek Następne Pokolenie.

Reszta obejrzana, a poczatek listy (drużyna A, Macgyver, Nieustraszony, sloneczny patrol, Herkules, Xena) to moje dzieciństwo.

Jeszcze bym dodał: Skrzydła, Beverlly Hills 90210, Pełna chata, Brygada Acapulco.

Było tego sporo.

1

@barcanawieki archivoVar twierdzi że nie było przewinienia na rzut karny. Co człowiek to opinia.

0

@insp1re "Ja nie wiem w której alternatywnej rzeczywistości wejście Carvajala z Llorente to nie jest karny i czerwona kartka"

Choćby w takiej:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16688289#comment-16688289

0

@Kazragore jest przeróbka. Sam moment przewrócenia się Loriente jest przyśpieszony tutaj. Aczkolwiek i tak to na żywo dość ostro wyglądało.

0

@Dankho94isback nie.
A tak poważnie wybrałeś wszystkie kontrowersje/błędy sędziów z ich udziałem i je wymieniłeś.
W sumie podobne rzeczy można by wypisać sporej liczbie drużyn, oczywiście z sytuacjami z ich meczow.

Czy często się im upieka z decyzjami sędziów? Tak. Czy większość kontrowersji jest na ich korzyść? Tak.
Ale ja nie o tym pisałem mój post...
Dobra, idę spać, jutro, a właściwe już dziś o 6 pobudka, uwielbiam poniedziałki*...
Pozdrawiam

*Sarkazm jakby co.

0

@Dankho94isback "wystarczy włączyć myślenie"
Uwielbiam te teksty. Ja od siebie dodam żeby nie oglądać filmów z żółtymi napisami.

0

Czyli wychodzi na to że sędzia jednak nie taki najgorszy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?