Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@CLS63AMG też nie wiem o co chodzi. Przecież na tym zwiastunie to toczka w toczkę identyczne sceny jak w filmie tylko z nowymi aktorami...
4
@wawrzyn1 ja liczyłem z delty i mi wyszło 4 zł i 16 groszy.
0
@Gibbon_FCB to że dla ciebie taki ruch byłby pozbawieniem godności nie oznacza to tak samo odbiera to Rodri.
Widzisz dla mnie pozbawieniem godności jest głosowanie np na Brauna i jego ludzi a dla innych...
0
@mmaciass "Dyskutować z szacunkiem. Brak skillsów."
A w którym momencie ja wykazałem się brakiem szacunku????
Jeżeli stwierdzenie że mnie rozbawiles tekstem o niezależności i jednoczesnym zostaniu w UE jest okazaniem braku szacunku to z CAŁYM SZACUNKIEM musisz być bardzo zgnuśniałą osobą, pozbawioną choć odrobiny dystansu do świata i przede wszystkim siebie.
Radzę sobie przyswoić te umiejętności będzie, Ci łatwiej funkcjonować w rzeczywistości.
Pozdrawiam i bez odbioru.
0
@mmaciass "Uważam że teraz jest czas na niezależność / pójście własną scieżką (choć wciąż w graniach EU! nie nawołuję do wyjścia ale do refleksji) i tak jest to wykonalne."
Poprawiłeś mi humor tym żartem.
0
@clyde "no raczej nie wszystko jest identyczne"
No jak nie? W tym zwiastunie to kopia w kopię sceny jak w filmie, tylko nowi aktorzy i do tego w ciul podobni do pierwowzoru (filmu), no prawie wszyscy...
1
O co chodzi z tym Harrym Potterem z HBO? Obejrzalem tą zapowiedź i wszystko wygląda identycznie jak w filmach. Zrobili drugi raz ten sam serial (wcześniej filmy) z tą samą fabułą tylko z nowymi aktorami???
Przeciez to bez sensu.
0
@marcin62 eee tam marudzicie, przecież i tak po przyjściu do domu myjecie pieczywo pod bieżącą wodą.
3
@Roobo hipokryta jakich całe masy w polityce. Jak w opozycji to co oni by nie zrobili, jak dochodzi do rządzenia i jakieś odpowiedzialności za decyzje to inna bajka.
Wszyscy politycy to hipokryci i oszuści.
0
@Ryoumen pisząc że jest kłamcą?
2
@Ryoumen jakiego fikołka jeszcze wymyślisz by bronić swojego guru?
0
@Ryoumen wszyscy kłamią i manipulują non stop. Nie ma ZADNEJ różnicy pomiędzy nimi.
0
@Ryoumen wszyscy tyłko kłamią, gadają wszystko co tylko słuszne dla ich partii. Wszyscy robią tylko pod siebie, w nosie mają ten kraj.
Tusk= Morawiecki=Mentzen i reszta i nie wiem jakbyś załamywał rzeczywistość to i tak tego nie zmienisz.
0
@NeroTFP1 dwa lata pod rząd wybierany najlepszym piłkarzem ekstraklasy - nie domaga....
5
@Ryoumen Morawiecki, Mentzen ten sam poziom. WSZYSCY są tam tacy sami.
0
@kuz Nie.
0
@Dankho94isback ależ musiałem Ci w oko wpaść...
Muszę Cię rozczarować, zajęty jestem.
0
@Dankho94isback jakie to pocieszenie?
0
@Azi nieee, ja już za stary na romanse.
0
@Messi_1545 planujesz oświadczyny?
1
@malypuzon na pocieszenie podpowiem że Valverde (ostatnio w gazie) wypada za czerwo białym na min. 2 mecze, a do tego dwóch obrońców AM wykartkowało się i nie będą mogli zagrać z nami w lidze.
0
@Rifek pewnie że nie.
1
@Rifek czepiasz się słówek. Więc inaczej:
archivoVar twierdzi że sędzia podjął dobrą decyzję nie dyktując rzutu karnego.
1
@Tigermaus Z tego zestawienia nie widziałem tylko: Seaquest, Roseanne (pare odcinków widziałem ale nie wciągnęło mnie), Trzecia Planeta Od Słońca, Star Trek Następne Pokolenie.
Reszta obejrzana, a poczatek listy (drużyna A, Macgyver, Nieustraszony, sloneczny patrol, Herkules, Xena) to moje dzieciństwo.
Jeszcze bym dodał: Skrzydła, Beverlly Hills 90210, Pełna chata, Brygada Acapulco.
Było tego sporo.
1
@barcanawieki archivoVar twierdzi że nie było przewinienia na rzut karny. Co człowiek to opinia.
0
@insp1re "Ja nie wiem w której alternatywnej rzeczywistości wejście Carvajala z Llorente to nie jest karny i czerwona kartka"
Choćby w takiej:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16688289#comment-16688289
0
@Kazragore jest przeróbka. Sam moment przewrócenia się Loriente jest przyśpieszony tutaj. Aczkolwiek i tak to na żywo dość ostro wyglądało.
0
@Dankho94isback nie.
A tak poważnie wybrałeś wszystkie kontrowersje/błędy sędziów z ich udziałem i je wymieniłeś.
W sumie podobne rzeczy można by wypisać sporej liczbie drużyn, oczywiście z sytuacjami z ich meczow.
Czy często się im upieka z decyzjami sędziów? Tak. Czy większość kontrowersji jest na ich korzyść? Tak.
Ale ja nie o tym pisałem mój post...
Dobra, idę spać, jutro, a właściwe już dziś o 6 pobudka, uwielbiam poniedziałki*...
Pozdrawiam
*Sarkazm jakby co.
0
@Dankho94isback "wystarczy włączyć myślenie"
Uwielbiam te teksty. Ja od siebie dodam żeby nie oglądać filmów z żółtymi napisami.
0
Czyli wychodzi na to że sędzia jednak nie taki najgorszy...