0

Tymczasem ekspert sędziowski w c+, archivoVar i nawet eksperci sedziowscy z Hiszpanii (tak wiem że to słaby wyznacznik, ale z drugiej strony mogą być subiektywnie) wszystkie trzy sytuacje sporne ocenione przez nich jako prawidłowe decyzję sędziego...
Rozumiem że Przemawia przez nas rozczarowanie, żal, emocje...

0

@galix22 tak, wyjaśnił. Co do Olmo to że ten kontakt był nie wystarczający, zbyt lekki czy coś w ten deseń.
Zresztą archivoVar też podali że prawidłowe decyzję sędziego.

0

@Tomiveb tutaj akurat chodziło mi o stricte eksperta sędziowskiego. Liczmański bodajże się nazywa.

0

@galix22 ekspert c+ mówi że obie decyzje prawidłowe.

3

W studiu c+ z ekspertem omawiają sytuację, brak karnych na Olmo i Ferminie i słuszna kartka czerwona.
Wszystkie trzy decyzje dobre*.
* Wg eksperta sędziowskiego c+.

1

Taka drabinka do finału była... Ehhh szkoda tej szansy.
Może za rok...

6

Dobra, jedziemy z druga połową. Vamos Barca!

0

@Czyhrynski to myśl dalej, nieźle co idzie od 8 lat.

0

@Murazor i jeszcze jeden raz prosto pod nogi Yamala podał... Druga połowa podobna i zacznę wierzyć że gość nie ogarania i czasem mylą mu się koszulki komu podaje....

1

Nawet w studio jadą po Langlecie...

1

Ale co Lenglet gra z nami to nasze, chyba zapomniał że w innej koszulce występuje.

0

@damian16161212 facet ostatnio zamiast zająć się piłką to w każdym meczu zajmuje się sędzią, ciągle lata do niego i coś chce zgadać...

0

@Piorun i mniej łapać machami i przy każdej stykowej sytuacji lecieć do sędziego. Strasznie mnie takie zachowania irytują. Zamiast skupić się na piłce to ten chce dialog z sędzią prowadzić.

0

@Jakchcesz Już raz wrzucałem ale przy takiej okazji nie mogę się powstrzymać, pasuje jak ulał:
https://www.facebook.com/share/r/18ejQSyE2N/

0

@lucca87 wstydziłbym się awansować w taki sposób, w sensie przy stoliku a nie na boisku.

3

@insp1re czyli piłka do Yamal i niech młodzy jedzie.
Już to kiedyś przerabialiśmy...

5

@Kuchar "Panikujecie wszyscy z tym meczem..."

Tymczasem ostatnie posty na la rambli:
- "Jestem pewny, że wrzucimy im dzisiaj przynajmniej trzy bramki.."
- "La remontada es posible"
- "Araujo hat trick i lecimy z madrylami, dzisiaj to nawet się nie stresuję, w pierwszej połowie już ich 4:0 będziemy robić"
- "Yes we can!"
- "Si, Se Puede. Kto jak nie Barca :D"

2

@Irmscher10 oni są na tyle bezczelni że już jawnie robią ze swoich widzów idiotów

0

@jedrek7000 Cancelo wejdzie w samej końcówce a potem okaże się że nie mógł jednak zgrać i będzie walkower i Legia odpadnie.

3

@A4ron idąc tokiem la rambli chyba żaden sędzia nie mógłby nic sędziować bo chyba wszyscy byliby zawieszeni...

0

@Kazragore Zginął człowiek, tak czy inaczej trzeba to dokładnie wyjasnić i niech to zrobią odpowiednie służby a nie dziennikarze czy ludzie z faceboka.

0

@Roobo ja tak merytorycznie włączę się do dyskusji
https://www.facebook.com/share/r/18ejQSyE2N/
;))))

0

@T^L " Posprzątanie tego bałaganu będzie wymagało niezłych fikołków a pozycja wyjściowa będzie bardzo słaba."
Z drugiej strony każda kolejna opcja i tak będzie lepsza od obecnej...

1

@Roobo Wszyscy politycy są tacy sami, wykorzystują znajomości, stanowiska dla swoich własnych celów.
WSZYSCY to hipokryci i oszuści.

3

@Deathwing112 za zgrzewkę powinieneś dostać 3 ziko. Oszukałeś system?

2

@BorzyKrzys przecież w dniu wyborów i jedna i druga strona już wspominała że te coś tam im się nie podoba i będą protesty wyborcze.
Po prostu wynik tych wyborów nie jest na styku, nawet blisko nie jest by o coś powalczyć jeszcze przy stolikach a nie urnach.
Orban przegrał z kretesem i już nic na to nie poradzi, dalsza walka byłaby po prostu bez sensu.

1

@PatrychoO serce mówi a, rozum mówi b.

0

@Szklaner wiem, ale wtedy ta refundacja jest śmiesznie niska. W tych ich cennikach to jest praktycznie połowa ceny badania.
Tk z kontrastem prywatnie u mnie 920 zł. Wg ich cennika to samo badanie bez kontrastu wycenili na 320 zł. Kontrast to ok 200 zł.

0

@pluszek ja mam na cito tk brzucha i od tygodnia czekam żeby prywatnie (w ramach pakietu medycznego) znaleźli mi termin w mieście wojewódzkim...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?