Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tymczasem ekspert sędziowski w c+, archivoVar i nawet eksperci sedziowscy z Hiszpanii (tak wiem że to słaby wyznacznik, ale z drugiej strony mogą być subiektywnie) wszystkie trzy sytuacje sporne ocenione przez nich jako prawidłowe decyzję sędziego...
Rozumiem że Przemawia przez nas rozczarowanie, żal, emocje...
0
@galix22 tak, wyjaśnił. Co do Olmo to że ten kontakt był nie wystarczający, zbyt lekki czy coś w ten deseń.
Zresztą archivoVar też podali że prawidłowe decyzję sędziego.
0
@Tomiveb tutaj akurat chodziło mi o stricte eksperta sędziowskiego. Liczmański bodajże się nazywa.
0
@galix22 ekspert c+ mówi że obie decyzje prawidłowe.
3
W studiu c+ z ekspertem omawiają sytuację, brak karnych na Olmo i Ferminie i słuszna kartka czerwona.
Wszystkie trzy decyzje dobre*.
* Wg eksperta sędziowskiego c+.
1
Taka drabinka do finału była... Ehhh szkoda tej szansy.
Może za rok...
6
Dobra, jedziemy z druga połową. Vamos Barca!
0
@Czyhrynski to myśl dalej, nieźle co idzie od 8 lat.
0
@Murazor i jeszcze jeden raz prosto pod nogi Yamala podał... Druga połowa podobna i zacznę wierzyć że gość nie ogarania i czasem mylą mu się koszulki komu podaje....
1
Nawet w studio jadą po Langlecie...
1
Ale co Lenglet gra z nami to nasze, chyba zapomniał że w innej koszulce występuje.
0
@damian16161212 facet ostatnio zamiast zająć się piłką to w każdym meczu zajmuje się sędzią, ciągle lata do niego i coś chce zgadać...
0
@Piorun i mniej łapać machami i przy każdej stykowej sytuacji lecieć do sędziego. Strasznie mnie takie zachowania irytują. Zamiast skupić się na piłce to ten chce dialog z sędzią prowadzić.
0
@Jakchcesz Już raz wrzucałem ale przy takiej okazji nie mogę się powstrzymać, pasuje jak ulał:
https://www.facebook.com/share/r/18ejQSyE2N/
0
@lucca87 wstydziłbym się awansować w taki sposób, w sensie przy stoliku a nie na boisku.
3
@insp1re czyli piłka do Yamal i niech młodzy jedzie.
Już to kiedyś przerabialiśmy...
5
@Kuchar "Panikujecie wszyscy z tym meczem..."
Tymczasem ostatnie posty na la rambli:
- "Jestem pewny, że wrzucimy im dzisiaj przynajmniej trzy bramki.."
- "La remontada es posible"
- "Araujo hat trick i lecimy z madrylami, dzisiaj to nawet się nie stresuję, w pierwszej połowie już ich 4:0 będziemy robić"
- "Yes we can!"
- "Si, Se Puede. Kto jak nie Barca :D"
2
@Irmscher10 oni są na tyle bezczelni że już jawnie robią ze swoich widzów idiotów
0
@jedrek7000 Cancelo wejdzie w samej końcówce a potem okaże się że nie mógł jednak zgrać i będzie walkower i Legia odpadnie.
3
@A4ron idąc tokiem la rambli chyba żaden sędzia nie mógłby nic sędziować bo chyba wszyscy byliby zawieszeni...
0
@Kazragore Zginął człowiek, tak czy inaczej trzeba to dokładnie wyjasnić i niech to zrobią odpowiednie służby a nie dziennikarze czy ludzie z faceboka.
1
@Kazragore
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16762390#comment-16762390
To nie takie proste
0
@Roobo ja tak merytorycznie włączę się do dyskusji
https://www.facebook.com/share/r/18ejQSyE2N/
;))))
0
@T^L " Posprzątanie tego bałaganu będzie wymagało niezłych fikołków a pozycja wyjściowa będzie bardzo słaba."
Z drugiej strony każda kolejna opcja i tak będzie lepsza od obecnej...
1
@Roobo Wszyscy politycy są tacy sami, wykorzystują znajomości, stanowiska dla swoich własnych celów.
WSZYSCY to hipokryci i oszuści.
3
@Deathwing112 za zgrzewkę powinieneś dostać 3 ziko. Oszukałeś system?
2
@BorzyKrzys przecież w dniu wyborów i jedna i druga strona już wspominała że te coś tam im się nie podoba i będą protesty wyborcze.
Po prostu wynik tych wyborów nie jest na styku, nawet blisko nie jest by o coś powalczyć jeszcze przy stolikach a nie urnach.
Orban przegrał z kretesem i już nic na to nie poradzi, dalsza walka byłaby po prostu bez sensu.
1
@PatrychoO serce mówi a, rozum mówi b.
0
@Szklaner wiem, ale wtedy ta refundacja jest śmiesznie niska. W tych ich cennikach to jest praktycznie połowa ceny badania.
Tk z kontrastem prywatnie u mnie 920 zł. Wg ich cennika to samo badanie bez kontrastu wycenili na 320 zł. Kontrast to ok 200 zł.
0
@pluszek ja mam na cito tk brzucha i od tygodnia czekam żeby prywatnie (w ramach pakietu medycznego) znaleźli mi termin w mieście wojewódzkim...