0

ale robiąc to samo sam stajesz się takim "pryszczatym dzieciakiem" jak oni, tego chcesz? a argument że oni zaczeli to chyba jest używany tylko w piaskownicach wśród 6 latków.

0

a tak z ciekawości, jak zmieniał IP to skąd wiedzą że to ta sama osoba głosowała?

0

przecież piszę w innych postach że się cieszę że Barca będzie w TV. Wcześniej pisąłem że jak nie będzie to się nie powieszę z tego powodu i obejrze sobie na sopcast na jakimś ruskim kanale w HD, więc też bym obejrzał. Dla mnie nie było dużej róznicy, bo nie przepadam za polskimi komentatorami.

1

sami sobie winni (NC+) że teraz takie zaruzty będą się pojawiać. mogli od razu (w czasie głosowania) nie uwzględniać głosów z tego samego IP a nie na koniec robić jakieś dziwne przetasowania. Ale dziękujemy za oddanie głosów na Barce.

0

to dużo czy mało bo się nie znam?

0

Dasz głowę że uczciwie zweryfikowali głosy? Ja mam wątpliwości zwłaszcza w parze Juve a Atletiko.
Wolałbym żeby było to czarno na białym już na etapie głosowania, nie branie pod uwagę głosów z jednego IP. Przecież to jest jak najbardziej mozlwie do zrobienia, a nie na koniec jakaś niby weryfikacja i głosowanie przewaraca się do góry nogami.
Co nie zmienia faktu że dalej cieszę się że Barca jednak będzie w TV.

3

żebys się nie zdziwił jak przy następnym głosowaniu zbierze się więcej klubów i bedą głosować "przeciwko" nam. Lepiej nie podsycać wrogich nastrojów, polecam większy szacunek do rywali, bo kiedyś mozemy się przejechać. Pozdrawiam.

0

Ja nie kibicowałem Atletiko w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu;)

0

ty też chyba nie łapiesz napisałem że skoro piszesz że głosowanie "dla picu" to ja napisałem że po co wogóle takie robić.

0

to po co to głosowanie? mogli w skrypce głosowania dodać odrazu brak naliczania głosów z jednego Ip a nie później na koniec robiąc jakieś kontrowersyjne przetasowania. Ale ciesze się że Barca będzie w TV.

0

a nie lepiej było od razu w skrypcie głosowania odrzucać te sami IP? nie było by na koniec żadnych kontrowersji co do ustawionego głosowania.

0

i to byłoby chyba najuczciwsze rozwiązanie, nie było by takich dziwnych manipulacji na koniec.
Ale z drugiej strony w kablówkach też mają dostęp do paczki c+, oni też musielby mieć mozliwość głosowania.

0

Atletiko ma w PL więcej fanów niż Juve? Atletiko to przecież ostatnie dwa sezony dobrze grają, Juve to marka od wielku lat, pamiętam jak jeszcze dzieciaki latały po ulicach w koszulkach Del Piero czy Zidana.
Nawet na polskich stronach Juve czy Atletiko widać bardzo dużą rożnicę w ilości użytkowników na korzyść Juve, więc trochę mnie dziwi takie przeliczenie głosów.

0

Teraz chyba jako obrońcy tytułu raczej Ci to nie grozi, i jako fan Barcy mówię to z pełną świadomością mam nadzieje że sobie spokojnie w TV obejrzysz mecze swojej drużyny. Promujmy szacunek a nie złość i nienawiść.

0

a co tto da, poza tym że poczujesz się lepiej, później i tak zweryfikują głosy i mecz Realu i tak puszczą. A tamci będą brąć nastepny "odwet" przy następnym głosowaniu Barcy, naprwde tego chcemy?

0

a myślisz że na Barce nie głosoawli ludzie po lika/kilkanascie razy, pocyztaj sobie komentarze pod tematem z głosowaniem sprzed kilku dni, nawet instrukcje były przekazywane jak to robić.

0

coś w tym jest niestety (albo stety ;) )

0

naprawdę chcesz się w to bawić? później inni bedą się rewanżować nam i tak wkólko, a na końcu wszyscy będą poszkodowani.

0

Z drugie strony czy aby napewno Atletico ma więcej fanów w PL niz Juve, co prawda Atletiko zyskało pewnie w ciągu ostatnich dwóch sezonów, ale Juve to uznana marka od lat.

1

Miło z strony NC+:
ale teraz będą zarzuty że głosowanie ustawione przez C+, bo jak to inaczej nazwać? Wiadomo było że głosowali Ci sami ludzie po kilka/ kilkanascie i więcej razy ale to było w dwie strony na BArce też głosowali Ci sami po wilokroć, Aż cięzko uwierzyć że aż tak spadło poparcie dla meczu Roma-CSKA.
Ale to nie nasz problem, obejrzymy sobie Barce w TV:)

2

Fajnie, ale teraz będą zarzuty że głosowanie ustawione przez C+, bo jak to inaczej nazwać? Wiadomo było że głosowali Ci sami ludzie po kilka/ kilkanascie i więcej razy ale to było w dwie strony na BArce też głosowali Ci sami po wilokroć, Aż cięzko uwierzyć że aż tak spadło poparcie dla meczu Roma-CSKA.
Ale to nie nasz problem, obejrzymy sobie Barce w TV:)

0

A ty ślepo swoje banaluki piszesz, weź przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post. a zresztą to nie ma sensu...
Napisze raz jeszcze Leo Messi spisuje się w reprezentacji gorzej (co nie znaczy że słabo, źle itp) niż w klubie i tyle i tylko tyle . A mimo to jest jednym z najlepszych jej zawodników.

0

Trance ale ty jesteś nudny z tym podejrzewaniem każdego który tylko napisze coś obiektywnie, a nie będąc zaślepionym w swój klub pisząc o nim w samych superlatywach, nie zauważając rzeczy krytycznych.Szkoda że piłkę to ty tylko w telewizji widziałeś i to pewnie od niedawna. Bo widze że zdrowa rywalizacja i szacunek do przeciwnika, którego nauczyłbyś się na boisku, podwórku itp. to dla Ciebie obce pojęcia.A co było, chyba 2 sezony temu kiedy to chyba padł remis, lub Real wygrał jedną bramką i w końcówce powinien być karny dla Barcy po faulu chyba Ramosa na Inieście lub Pedro (nie pamiętam dokładnie), istna burza się tu rozpętała w komentarzach.

0

Również się zgadzam, ale niektórzy tu u innych widzą same wady, a u siebie te same wady albo są niezauważalne, albo przeinacza się je w zalety.

0

Taaa, Neymar to gra dobrze w reprezentacji i jest jej liderem.
Kolejny który nie umie czytać ze zrozumieniem, dyskusja dotyczyła że Podro, Neymar i Masche grają lepiej w reprezentacji niż w klubie, akurat w przypadku Leo jest odwrotnie (na nasze szczęście). W reprezentacji Messi nie strzela tylu bramek co w klubie, weź pod uwagę średnią goli do rozegranych meczów.
A to że gra w kadrze i klubie to coś innego, przecież w końcu i tu tam grają w futbol czyż nie?
pewnie że w reprezentacji gra się trochę inaczej z uwagi na to że nie trenuje się z kolegami codziennie razem a mecze gra się dwa razy co półtora miesiąca (towarzyskie + eliminacje), ale piłka jest tak samo okrągła i w grze klubowej i reprezentacyjnej.

0

a w ilu występach? w porównaniu do dokonań w klubie to w reprezentacji gra gorzej

0

Na naszej stronie też fani wytykają błędy sędziego przeciwko Barcelonie, zwłaszcza przy porażce, RM w tym niczym się od nas nie różni więc nie wiem po co ta prowokacja. A że piłkarze Realu czasami wypowiadają się o sędziowaniu, to niby nasi nie, no tak nasz generał to zwala winę na za wysoką i zbyt such ą trawę.
Apeluje po raz kolejny więcej pokory i szacunku do innych drużyn i ich kibiców, bo niektórzy tutaj jeszcze większe farmazony przedstawiają.

0

byle Messi nie zaczął grać w klubie jak w reprezentacji (z wyjątkiem ostatnich MŚ)

1

jakoś po ostatniej porażce z RSSS nie było wymówek z sędzią w roli głównej.

0

Coś czuje że to powołanie (Munira) było tylko w celu zapewnienia że w przyszłości nie będzie już mógł grac w innej reprezentacji. Raczej na mecze z trudniejszymi rywalami powołania nie dostanie, zwłaszcza jak wróci Neymar i Suarez do pierwszego składu Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?