0

i to byłoby chyba najuczciwsze rozwiązanie, nie było by takich dziwnych manipulacji na koniec.
Ale z drugiej strony w kablówkach też mają dostęp do paczki c+, oni też musielby mieć mozliwość głosowania.

0

Atletiko ma w PL więcej fanów niż Juve? Atletiko to przecież ostatnie dwa sezony dobrze grają, Juve to marka od wielku lat, pamiętam jak jeszcze dzieciaki latały po ulicach w koszulkach Del Piero czy Zidana.
Nawet na polskich stronach Juve czy Atletiko widać bardzo dużą rożnicę w ilości użytkowników na korzyść Juve, więc trochę mnie dziwi takie przeliczenie głosów.

0

Teraz chyba jako obrońcy tytułu raczej Ci to nie grozi, i jako fan Barcy mówię to z pełną świadomością mam nadzieje że sobie spokojnie w TV obejrzysz mecze swojej drużyny. Promujmy szacunek a nie złość i nienawiść.

0

a co tto da, poza tym że poczujesz się lepiej, później i tak zweryfikują głosy i mecz Realu i tak puszczą. A tamci będą brąć nastepny "odwet" przy następnym głosowaniu Barcy, naprwde tego chcemy?

0

a myślisz że na Barce nie głosoawli ludzie po lika/kilkanascie razy, pocyztaj sobie komentarze pod tematem z głosowaniem sprzed kilku dni, nawet instrukcje były przekazywane jak to robić.

0

coś w tym jest niestety (albo stety ;) )

0

naprawdę chcesz się w to bawić? później inni bedą się rewanżować nam i tak wkólko, a na końcu wszyscy będą poszkodowani.

0

Z drugie strony czy aby napewno Atletico ma więcej fanów w PL niz Juve, co prawda Atletiko zyskało pewnie w ciągu ostatnich dwóch sezonów, ale Juve to uznana marka od lat.

1

Miło z strony NC+:
ale teraz będą zarzuty że głosowanie ustawione przez C+, bo jak to inaczej nazwać? Wiadomo było że głosowali Ci sami ludzie po kilka/ kilkanascie i więcej razy ale to było w dwie strony na BArce też głosowali Ci sami po wilokroć, Aż cięzko uwierzyć że aż tak spadło poparcie dla meczu Roma-CSKA.
Ale to nie nasz problem, obejrzymy sobie Barce w TV:)

2

Fajnie, ale teraz będą zarzuty że głosowanie ustawione przez C+, bo jak to inaczej nazwać? Wiadomo było że głosowali Ci sami ludzie po kilka/ kilkanascie i więcej razy ale to było w dwie strony na BArce też głosowali Ci sami po wilokroć, Aż cięzko uwierzyć że aż tak spadło poparcie dla meczu Roma-CSKA.
Ale to nie nasz problem, obejrzymy sobie Barce w TV:)

0

A ty ślepo swoje banaluki piszesz, weź przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post. a zresztą to nie ma sensu...
Napisze raz jeszcze Leo Messi spisuje się w reprezentacji gorzej (co nie znaczy że słabo, źle itp) niż w klubie i tyle i tylko tyle . A mimo to jest jednym z najlepszych jej zawodników.

0

Trance ale ty jesteś nudny z tym podejrzewaniem każdego który tylko napisze coś obiektywnie, a nie będąc zaślepionym w swój klub pisząc o nim w samych superlatywach, nie zauważając rzeczy krytycznych.Szkoda że piłkę to ty tylko w telewizji widziałeś i to pewnie od niedawna. Bo widze że zdrowa rywalizacja i szacunek do przeciwnika, którego nauczyłbyś się na boisku, podwórku itp. to dla Ciebie obce pojęcia.A co było, chyba 2 sezony temu kiedy to chyba padł remis, lub Real wygrał jedną bramką i w końcówce powinien być karny dla Barcy po faulu chyba Ramosa na Inieście lub Pedro (nie pamiętam dokładnie), istna burza się tu rozpętała w komentarzach.

0

Również się zgadzam, ale niektórzy tu u innych widzą same wady, a u siebie te same wady albo są niezauważalne, albo przeinacza się je w zalety.

0

Taaa, Neymar to gra dobrze w reprezentacji i jest jej liderem.
Kolejny który nie umie czytać ze zrozumieniem, dyskusja dotyczyła że Podro, Neymar i Masche grają lepiej w reprezentacji niż w klubie, akurat w przypadku Leo jest odwrotnie (na nasze szczęście). W reprezentacji Messi nie strzela tylu bramek co w klubie, weź pod uwagę średnią goli do rozegranych meczów.
A to że gra w kadrze i klubie to coś innego, przecież w końcu i tu tam grają w futbol czyż nie?
pewnie że w reprezentacji gra się trochę inaczej z uwagi na to że nie trenuje się z kolegami codziennie razem a mecze gra się dwa razy co półtora miesiąca (towarzyskie + eliminacje), ale piłka jest tak samo okrągła i w grze klubowej i reprezentacyjnej.

0

a w ilu występach? w porównaniu do dokonań w klubie to w reprezentacji gra gorzej

0

Na naszej stronie też fani wytykają błędy sędziego przeciwko Barcelonie, zwłaszcza przy porażce, RM w tym niczym się od nas nie różni więc nie wiem po co ta prowokacja. A że piłkarze Realu czasami wypowiadają się o sędziowaniu, to niby nasi nie, no tak nasz generał to zwala winę na za wysoką i zbyt such ą trawę.
Apeluje po raz kolejny więcej pokory i szacunku do innych drużyn i ich kibiców, bo niektórzy tutaj jeszcze większe farmazony przedstawiają.

0

byle Messi nie zaczął grać w klubie jak w reprezentacji (z wyjątkiem ostatnich MŚ)

1

jakoś po ostatniej porażce z RSSS nie było wymówek z sędzią w roli głównej.

0

Coś czuje że to powołanie (Munira) było tylko w celu zapewnienia że w przyszłości nie będzie już mógł grac w innej reprezentacji. Raczej na mecze z trudniejszymi rywalami powołania nie dostanie, zwłaszcza jak wróci Neymar i Suarez do pierwszego składu Barcy.

0

człowieku naucz się czytać ze zrozumieniem bo egzaminu w gimnazjum nie zdasz. Przepraszam za osobistą wstawkę.Przecież cały czas pisze że większość głosuje przeciw Barcelonie, podaje jedynie argumenty dlaczego tak się dzieje, gdyz po ostatnich sukcesach Barcy, część jej fanów zaczęło się wywyższać i stracili szacunek wśród kibiców innych drużyn i teraz tamci wylewają swoje frustracje głosując PRZECIW Barcelonie.

0

no jednak w głosowaniu wynika, że wręcz przeciwnie.

Rakitic,
Dzięki, też bym wolał żeby więcej kibiców Barce miało szacunek do innych zespołów, a rywalizacja był oparta na zdrowych zasadach, a nie jakiś chorych uprzedzeniach.

0

Dopiero się zacznie jak się skończy głosowanie i meczu Barcy nie pokażą. Wtedy będzie dopiero się działo.

5

napisać możesz co chcesz.
Ciekawe jakimi danymi się podeprzesz argumentując że mecz Romy obejrzą 4 osoby.

"Chcialbym rowniez dodac ze mecze Barcelony powinni regularnie puszczac bez wzgledu czy graja oni z FC Terminator na sankach..."

No i właśnie przez takich jak ty większość kibiców innych drużyn nie lubi Barcelony i jej kibiców, bo mają (fani Barcy) manię wyższości, że są najlepsi, jest ich najwięcej i wogóle wszystko w Barcelonie jest naj...
Właśnie przez takich jak ty fani innych drużyn teraz wspólnie głosują na mecz Romy z CSKA, a raczej na "przeciw Barcelonie".
Trochę pokory i skromności bym zalecał.

1

prawie jak karne w finale LM. :)

0

Nie, wyraźnie napisał że na Barce głosował.

0

Widać w redakcji sportowej C+ starają się obiektywnie podejść do kwestii wyboru meczów. Wybrali 3 na pewno ciekawsze niż Barca - Apoel, a czwarty no cóż wybrali kibicie "nieBarcelony"

0

normalnie Matrix :)

0

owszem ale w dwie strony, któryś z użtkowników tutaj chwalił się że oddał ponad 80 głosów, czyszcząc rejestr przeglądarki.

0

Nie miała, ale ostatnie sukcesy pewnie jeszcze to zjawisko spotęgowało.
A co do odwetu, to później będzie odwet za to głosowanie, a potem odwet za odwet i tak w kółko. kibice będą sobie szkodzić nawzajem ze szkodą dla normalnych kibiców.

0

Moimi zdaniem jesteśmy teraz "karani" za dominację Barcy w poprzednich latach. I to dominację gdzie tiki taka była szybka i naprawdę piękna dla oka. Kibice innych drużyn poczuli coś w formie zazdrości, która z czasem przybrała formę trochę jakby nienawiści. I teraz na każdym możliwym polu starają się nasz klub zdyskredytować, choćby w formie nie pokazania meczu w TV.
Pewnie najwięcej ludzi głosuje "przeciwko" (bo tak pewnie jest w większości oddając głos na Roma-CSKA) ze stajni RM, ale jestem pewien że głosują "przeciwko" też kibice Juve, ManU, Chelsea, Liverpool itd.
Niestety nasze sukcesy z lat poprzednich miały też wymiar negatywny, Barca nie ma zbyt wielu przyjaciół wśród innych klubów.
Podkreślam że to jest tylko MOJE skromne zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?