0

Ta sprawa chyba nie bedzie miec konca..

0

CZyli jednak nie wszystko było ok przy transferze Neymara.Szkoda ze takie rzeczy się dzieją..

0

Moze sie wyrobi w tym Porto, oby wrócił jako kompletny piłkarz.

0

No zoabczymy jak to bedzie z tymi transferami . W Barcelonie napewno juz nie pogra wiec to dobra opcja dla niego , a dla Barcy przypływ gotówki.

1

Beznadzieja ze moze sobie tak wybierac..

0

Wazne jest w tym wszystkim to aby wygrać LM

0

Leo szaleje :P oby tez na boisku :)

0

I bardzo dobra decyzja !! niech sie ogrywa w rezerwach , ja tam wierze ze długo tam nie pobędzie i Lucho da mu szanse występów w pierwszej druzynie :)

4

Brawo Polska !!!!!! Kapitalny Szczęsny !!!!!!

0

Gdzie Ty tutaj widzisz wyzwisko ? założ może okulary żeby się o tym przekonac ze nic tu takiego nie napisałem .

0

Zajmij się lepiej sobą . Masz racje w poniedziałek do niej pojdziesz .

0

Chamy a nie kibice. Hiszpania potrzebuje czegos " nowego" .. bo ostatnio to złe czasy

0

No to teraz wymyślił..

0

No liczba robi wrazenie... :)

0

Achh te czasy Henry i Eto'o w Barcelonie za czasów Pepa coś pięknego... jest taki filmik FC Barcelona Road to Rome ... piękne chwile.. ! niech wraca , zawsze bedzie milo na niego popatrzec :)

0

Dwóch wspaniałych piłkarzy :) obaj coś strzelą tak czuję :P

0

Nalezy mu się , jest w formie , mam nadzieje ze rozegra dobre spotkanie.

0

Ciekaw jestem rywalizajci na linii Leo - Neymar :) ciekawy meczyk się zapowiada

0

Bo Barca ma wszystko co najlepsze ;)

0

Enrique powinien przywrócić Pique do składu.

0

Ronaldo boi się Suareza :D a tak serio to gdyby się dało mógłby Luis ubrać tego ZB i zagrac w Gran Derbi i strzelić brameczki :P

0

Ostatnio to Hiszpanii coś gra nie idzie..

1

Fajnie ze tak uwaza :) No to Leo wiesz co masz robić ;)

0

Oby Vermaelen szybko wrócił. Przyda im się odpoczynek.

0

Ciekaw jestem kiedy Costa się przełamie , w Chelsea ładuje bramy a w rep. nic :)

0

No jego decyzja , widocznie bardziej czuł się potrzebny jako piłkarz rep. Maroka .

0

Oby Lucho dał mu szansę , pewnie zrobi to i da mu pograć w Pucharze Króla

0

Za to Alves jest za słaby na wrzutki, taka prawda...

0

Skąd ja moge pamietac jakiie to były mecze, ciekawe czy jak Ciebie bym o to zapytał czy bys powiedzial . Wiem tylko ze jak je ogladałem a ogladam wszystkie to gdy był Martin to notował dobre występy, ale pewnie gra Alves bo ma na plecach nazwisko " Alves " a nie Montoya..

1

hehe no mozna by nad tym pomyslec :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?