Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taa jasne , tyle co wygrał Messi to on może tylko pomarzyc :)
0
Fajnie by to było zobaczyć na Santiago jak Messi zostaje nagrodzoony , a jeszcze lepiej widziec tam Messiego strzelającego gola i Barce wygrwającą mecz :)
0
Co tu sie dziwić , światowej klasy napastnik to i zainteresowanie spore, na dodatek w takim kraju :)
4
Do tego czasu to Messi ma wiele sezonów w Barcelonie i duzo trofeów do zdobycia :)
0
Ciekaw jestem jakie rzeczy wyjdą jeszcze na jaw.
0
Masakra co za kibice...
0
No w końcu ruch to zdrowie ;)
0
Oby jak najlepiej mu się wiodło ;)
0
Co z tym Vermaelenem się dzieje to ja juz nwm..
0
Takich talentów młodych jak on jest mnóstwo. Obesrwować zawsze mozna , juz bylo wiele razy tak ze kogos kluby obserwuja i na tym sie konczy
0
Dobrze jest stosować rotacje ale z głową bo moze sie to czasem zle konczyć
0
Bardzo dobry piłkarz , fajnie w sumie byłoby go zobaczyc obok Messiego i reszty zawodników w Barcelonie.
0
Tez bym chciał aby Messi strzelił na Bernabeu i pobił rekord Zarry , marzenie :)
0
Wierzę ze Suarez sprawdzi sie doskonale w Barcelonie i zdobedzie mnóstwo goli :)
0
Ja tam cieszyłbym się gdyby odszedł, na jego miejsce Martin
0
Ta sprawa juz się robi okropna.. kiedy to sie skonczy ?
0
Jestem za tym aby wygrać na Bernabeu i tam ustanowic rekord :) piękne chwile by były :)
0
Cięzkie zadania przed Claudio , oby mu sie udało to podtrzymać jak najdłuzej :)
0
Wybrał jak wybrał jego sprawa.. teraz mamy Rakiticia i trzeba sie z tego ceszyc bo to fantastyczny zawodnik :)
0
Dla Leo chyba nie ma nic niemozliwego .. :)
0
Pique musi wrócic do składu , jest nam potrzebny jak mało kto .
0
Jak narazie Lucho wykonuje dobra prace , ale zobaczymy co będzie na koniec sezonu.
0
Świetnie , oby tylko tak było do konca sezonu i kolejne :)
2
To ze w meczu z PSG Ter Stegen popełnił błąd to nie oznacza że w kolejnym meczu moze zrobic to samo.. odwortnie = moze rozegrac wspaniały mecz i własnie nie nalezy go skreślać
0
Elegancko , młodemu się należy ! oby tylko jeszcze zagrał
3
Juz sie nie moge doczekać jego powrotu , oby zdrów , i występu w Gran Derbi.. !
0
Pique fantastyczny piłkarz , oby zakonczył w Barcelonie kariere i co najwazniejsze wrócił na stałe do składu !
0
Szkoda ze akurat wtedy gdy zacząłem kibicowac Barcelonie nie mogłem go widziec juz w akcji ;) ale i tak jako piłkarz był świetny ;)
1
Duzo duzooo goli David ! :)
0
Wielu innyc by mozna obserwować , jest mnóstwo talentów .