0

Taa jasne , tyle co wygrał Messi to on może tylko pomarzyc :)

0

Fajnie by to było zobaczyć na Santiago jak Messi zostaje nagrodzoony , a jeszcze lepiej widziec tam Messiego strzelającego gola i Barce wygrwającą mecz :)

0

Co tu sie dziwić , światowej klasy napastnik to i zainteresowanie spore, na dodatek w takim kraju :)

4

Do tego czasu to Messi ma wiele sezonów w Barcelonie i duzo trofeów do zdobycia :)

0

Ciekaw jestem jakie rzeczy wyjdą jeszcze na jaw.

0

Masakra co za kibice...

0

No w końcu ruch to zdrowie ;)

0

Oby jak najlepiej mu się wiodło ;)

0

Co z tym Vermaelenem się dzieje to ja juz nwm..

0

Takich talentów młodych jak on jest mnóstwo. Obesrwować zawsze mozna , juz bylo wiele razy tak ze kogos kluby obserwuja i na tym sie konczy

0

Dobrze jest stosować rotacje ale z głową bo moze sie to czasem zle konczyć

0

Bardzo dobry piłkarz , fajnie w sumie byłoby go zobaczyc obok Messiego i reszty zawodników w Barcelonie.

0

Tez bym chciał aby Messi strzelił na Bernabeu i pobił rekord Zarry , marzenie :)

0

Wierzę ze Suarez sprawdzi sie doskonale w Barcelonie i zdobedzie mnóstwo goli :)

0

Ja tam cieszyłbym się gdyby odszedł, na jego miejsce Martin

0

Ta sprawa juz się robi okropna.. kiedy to sie skonczy ?

0

Jestem za tym aby wygrać na Bernabeu i tam ustanowic rekord :) piękne chwile by były :)

0

Cięzkie zadania przed Claudio , oby mu sie udało to podtrzymać jak najdłuzej :)

0

Wybrał jak wybrał jego sprawa.. teraz mamy Rakiticia i trzeba sie z tego ceszyc bo to fantastyczny zawodnik :)

0

Dla Leo chyba nie ma nic niemozliwego .. :)

0

Pique musi wrócic do składu , jest nam potrzebny jak mało kto .

0

Jak narazie Lucho wykonuje dobra prace , ale zobaczymy co będzie na koniec sezonu.

0

Świetnie , oby tylko tak było do konca sezonu i kolejne :)

2

To ze w meczu z PSG Ter Stegen popełnił błąd to nie oznacza że w kolejnym meczu moze zrobic to samo.. odwortnie = moze rozegrac wspaniały mecz i własnie nie nalezy go skreślać

0

Elegancko , młodemu się należy ! oby tylko jeszcze zagrał

3

Juz sie nie moge doczekać jego powrotu , oby zdrów , i występu w Gran Derbi.. !

0

Pique fantastyczny piłkarz , oby zakonczył w Barcelonie kariere i co najwazniejsze wrócił na stałe do składu !

0

Szkoda ze akurat wtedy gdy zacząłem kibicowac Barcelonie nie mogłem go widziec juz w akcji ;) ale i tak jako piłkarz był świetny ;)

1

Duzo duzooo goli David ! :)

0

Wielu innyc by mozna obserwować , jest mnóstwo talentów .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?