3

To ucieknij z chaty :D

0

Może byc.... :D

1

No to zapraszam oblejemy wspolnie ten sukces :)

3

Zaraz otwieram flaszkę , wyciągam kieliszeczki Barcy i świętuje kolejny sukces Barcy ! :) ktos wbija ? :D

7

Gole : 22-0 czaicie ? pewnie ze to czaicie !! :D

0

Jeszcze 2 i Messi przejdzie do historii ! :)

0

Messi Messi Messi !!!! :)

0

Neymarrrrrrrr !!!!!!!

0

Jest Sandro za naszego Cracka :D

0

Pedro porazka..

0

Generał !!!!!!!!

0

1 połowa słabo dosc , mielismy farta w tych 2 sytuacjach Eibaru... ma nadzieje ze w drugiej strzelimy cos i zdobedziemy 3 pkt..

0

Brawo - Brawo !!!!!!!!

0

hahaha ale na nasze szczescie przestrzelił ! :D

0

karnego to tak bo to umie najlepiej

0

To powinna byc brama szkoda..

1

Defensywny pomocnik

1

Pomyslec ze tyle spotkan jeszcze przed nim i bramek .. a ile juz ich ma a dopiero 22 lata :)

2

Doczekalem sie chwili w ktorej Mascherano gra na DP od początku meczu.. choć chcialbym rózniez aby to Samper zagral ale cóz taki wybór LE , a druga rzecz ktora mnie wkurza to kurde brak Bartry.. licze na pewne 3 pkt i wspaniale widowisko ! VeB !

1

nic mi to nie robi , ja się wycieram i ide dalej przed siebie.

1

Musimy dzis zdobyc 3 pkt i kontynuować dobrą serię , Messi niech dziś strzeli 2 bramki i w GD jedną byłaby to historyczna chwila w tak waznym meczu :)

1

Gdybym mogł to z chęcia wyj... bym z Barcy Alvesa i na jego miejsce dał grac Martinowi.. szkoda go :/

8

Lubie go bardzo , a szczegolnie jego bomby z lewej nogi , i tez tak uwazam ze na prawej stronie za Alvesa byłby zdecydowanie lepszy.

2

I niech idzie jak najdalej , płakał za nim nie będe , zrobił wiele dla Barcy, ale wolę Martina .

1

Szlak mnie trafia jak widze tego Alvesa .. kiedy kurde mac Montoya dostanie szanse ja prd to jest juz chore ile mozna stawiać na Alvesa ! ;/

0

Neymar ma przed soba piekna przyszłosc.. jak tak dalej bedzie to rekord Pele ma spokojnie w zasięgu czego mu zyczę !

4

Byleby Pedro nie zagrał w GD ..

1

Miejsce Generała i zakonczenie kariery jest w Barcelonie a nie w takiej lidze jak MLS..

0

Juz sie nie moge doczekać tego ataku ! :)

0

No to czas sie przygotoać na autobus z ich strony . Powiem tyle : 3 pkt musza być obowiązkowo !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?