Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To ucieknij z chaty :D
0
Może byc.... :D
1
No to zapraszam oblejemy wspolnie ten sukces :)
3
Zaraz otwieram flaszkę , wyciągam kieliszeczki Barcy i świętuje kolejny sukces Barcy ! :) ktos wbija ? :D
7
Gole : 22-0 czaicie ? pewnie ze to czaicie !! :D
0
Jeszcze 2 i Messi przejdzie do historii ! :)
0
Messi Messi Messi !!!! :)
0
Neymarrrrrrrr !!!!!!!
0
Jest Sandro za naszego Cracka :D
0
Pedro porazka..
0
Generał !!!!!!!!
0
1 połowa słabo dosc , mielismy farta w tych 2 sytuacjach Eibaru... ma nadzieje ze w drugiej strzelimy cos i zdobedziemy 3 pkt..
0
Brawo - Brawo !!!!!!!!
0
hahaha ale na nasze szczescie przestrzelił ! :D
0
karnego to tak bo to umie najlepiej
0
To powinna byc brama szkoda..
1
Defensywny pomocnik
1
Pomyslec ze tyle spotkan jeszcze przed nim i bramek .. a ile juz ich ma a dopiero 22 lata :)
2
Doczekalem sie chwili w ktorej Mascherano gra na DP od początku meczu.. choć chcialbym rózniez aby to Samper zagral ale cóz taki wybór LE , a druga rzecz ktora mnie wkurza to kurde brak Bartry.. licze na pewne 3 pkt i wspaniale widowisko ! VeB !
1
nic mi to nie robi , ja się wycieram i ide dalej przed siebie.
1
Musimy dzis zdobyc 3 pkt i kontynuować dobrą serię , Messi niech dziś strzeli 2 bramki i w GD jedną byłaby to historyczna chwila w tak waznym meczu :)
1
Gdybym mogł to z chęcia wyj... bym z Barcy Alvesa i na jego miejsce dał grac Martinowi.. szkoda go :/
8
Lubie go bardzo , a szczegolnie jego bomby z lewej nogi , i tez tak uwazam ze na prawej stronie za Alvesa byłby zdecydowanie lepszy.
2
I niech idzie jak najdalej , płakał za nim nie będe , zrobił wiele dla Barcy, ale wolę Martina .
1
Szlak mnie trafia jak widze tego Alvesa .. kiedy kurde mac Montoya dostanie szanse ja prd to jest juz chore ile mozna stawiać na Alvesa ! ;/
0
Neymar ma przed soba piekna przyszłosc.. jak tak dalej bedzie to rekord Pele ma spokojnie w zasięgu czego mu zyczę !
4
Byleby Pedro nie zagrał w GD ..
1
Miejsce Generała i zakonczenie kariery jest w Barcelonie a nie w takiej lidze jak MLS..
0
Juz sie nie moge doczekać tego ataku ! :)
0
No to czas sie przygotoać na autobus z ich strony . Powiem tyle : 3 pkt musza być obowiązkowo !