1

To jakies zarty.. Vela jest a Messiego brak ? smiech na sali ..

0

I bardzo dobrze , Busi tak czy siak formą nie błyszczy . Samper niech sie powoli ogrywa .

0

Co jak co ale jak jutro Lucho nie da zagrac Martinowi to sie wkurze konkretnie..

2

Leo to ja dziekuje Tobie za to że moge Cie ogladać ! :)

2

Zdecydowanie za szybki krok żeby juz na stałe do 1 druzyny .. z Bojanem było podobnie i jak sie skonczyło dobrze wiemy . Oby z nim tak nie było.A przedłuzenie kontraktu OK

1

Wiadome jest ze teraz kazdy będzie bronił Pique.. ;) oby więcej takich sytuacji nie było bo to wstyd Panie Pique takie rzeczy mówić , psuć sobie i Barcelonie reputacje.. A Alba dobrze mówi trzeba sie w pełni skoncentrowac na boisku i przywieżć do Barcelony 3 pkt !

1

Tytuł brzmi tak jakby Messi odchodził a Bartomeu mu dziękował ... ale równiez dzięki Ci Leo za to że moge Cię przez tyle lat oglądac i prosze o duzo duzo więcej mistrzu !!

1

Xavi tylko nie odchodz prosze Cię.. jestes legenda tego klubu i musisz zakonczyc tutaj kariere Generale

3

Pedro zmaga się chyba ale z własnym cieniem , to nie ten piłkarz co 2-3 sezony temu , totalnie się wypalił aktualnie .

1

Wtypowiedz Stevea Nasha rozwala :D Pep fajnie powiedzial o Leo :)

0

Kto wie może to Rakitic wygra , ale zobaczymy co czas pokaże.Niech wygra lepszy.

1

Ale chciałbym go zobaczyc w pierwszej drużynie .. ma chłopak niesamowity talent i wspaniałą przyszłosc przed sobą .. dobrze że Barca go kupiła :)

1

Damy radę wierzę w to ze wyjdziemy z kazdego meczu z 3 pkt ;)

1

Kontuzji mu absolutnie nie życzę , ale to żeby posiedzial na ławie to owszem.

2

Czyżby już czuli strach ? :) a tak serio trzeba podejsc do meczu z Realem skoncentrowanym na 200 % i postarac sie o zwycięstwo co byłoby piekną rzeczą, i na to tez liczę.

1

Dobra wiadomość. Teraz czekac kiedy dostanie okazje występu od Lucho.

0

A co go maja wywalic z klubu.. ? to było pewne ze klub tak postapi wobec niego , a Pique przegiął.

6



Obczajcie jaki fajny wywiad z Lewym ;) oby takich więcej :)

0

To nie bzdury a prawda.

0

To tylko daje nam duże wzmocnienie. Oby tylko nie zagrał w GD bo mnie cos trafi.. N-S-M oby ten atak był..

1

Pique chyba ze złosci ze nie gra to odawala takie rzeczy...

0

No to Pique im konkretnie pojechał , co sie wiąze z tym ze przesadził..

0

Telenowela z udziałem ojca Ney trwa w najlepsze i chyba nie ma sie prędko ku końcowi.

0

No to zobaczymy co pokaze w tak ważnym meczu . Szczescie nam sprzyja gdy sędziował mecze Barcy , oby i tym razem tak było

0

Czekam z niecierpliwością na GD i atak Neymar-Suarez-Messi.. oby tylko Luis zagrał

0

Kariera Messiego to palce lizac .. niesamowita !!

0

Ni zasłużył zdecydowanie na takie wyróznienie.. ciekawa za co bo napewno nie za dobrą formę na boisku...

0

Dla mnie zdecydowanie lepsza godzina 20 niz 18.

0

Zycze Messiemu aby wygrał następne MŚ bo nalezy mu się za całokształt swojej kariery i za to co juz osiągnął a brakuje mu jedynie tego

0

I tak bardziej wolałbym jego na bramce niż Brawo. Szkoda ze większosc fachowców go tak pojechała po tym błedzie w LM z PSG. Kazdemu się zdarza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?