1

Bo co , bo popełnił jeden błąd w meczu z PSG ? nie rozumiem ludzi którzy przez to go skreslaja i niechca żeby grał...

1

Taki mały klub , a taki sukces odnieśli , to jest całe piekno w piłce ;)

1

Licze że w meczu z Ajaxem LE postawi na Ter Stegena.

1

W teorii Barca powinna wygrac , a jak będzie w praktyce okaze sie na boisku.. Ajax już raz na utarł nosa w tamtym sezonie. Trzeba sie pilnowac.

1

Bo to jest nominalna pozycja Mascherano a nie obrona.. on zawsze powinien grac na DP , na obrone mamy innych waznych zawodników. Mam nadzieje ze to nie był tylko 1-razowy wystep od 1 minuty Mascherano na pozycji DP.

0

No to widac jak Verma sobie pogra w tym sezonie..

0

I oby takich występów jak najwięcej Ney ! :)

6

To musi być wspaniała chwila dla bramkarza, gratulacje Bravo.

0

O tym kto ma lepszy atak i cała druzynę przekonamy sie w sobote , osobisce czekam z niecierpliwoscia na Suareza. Niech wygra lepszy i sprawiedliwie !

1

Dziwne zeby to mial decydowac ktos inny niz Lucho czy Suarez zagra.. co do GD licze ze uda nam się odnieść zwycięstwo , a rekordy to druga sprawa mozna je pobić w kazdym innym meczu.

1

Hmm moze Lucho teraz będzie stawiał na Maschernao na DP a nie na Busiego. Mi by to odpowidało. A co do Alvesa to mam nadzieje ze opuści klub bo juz szkoda patrzec na niego.. Taki Montoya musi grzac ławe przez niego bo to Alves przeciez...

2

Generał rozegrał dobry mecz , oby Lucho na niego częsciej stawiał , bo mimo wszystko ile ma lat jest naszym mocnym punktem na boisku.

1

Roberto nic szczególnego nie pokazuje na boisku..

1

hehe no ok :D Równiez Twoje zdrowie ! :)

0

Dawaj na Mielec :D

0

Mielec :D wbijaj :D

4

No to oblewamy , zaczynam pić za Barce ! :) piękny mecz , kapitalnie kolejny raz na 0 z tyłu , czyste konto Brawo sie powiększa , duet Messi - Neymar z kazdym meczem jeszcze bardziej grożniejszy i to sie podoba ! :) Wasze zdrowie Panowie i Panie wierni kibice Barcy ! :) VeB !!

3

To ucieknij z chaty :D

0

Może byc.... :D

1

No to zapraszam oblejemy wspolnie ten sukces :)

3

Zaraz otwieram flaszkę , wyciągam kieliszeczki Barcy i świętuje kolejny sukces Barcy ! :) ktos wbija ? :D

7

Gole : 22-0 czaicie ? pewnie ze to czaicie !! :D

0

Jeszcze 2 i Messi przejdzie do historii ! :)

0

Messi Messi Messi !!!! :)

0

Neymarrrrrrrr !!!!!!!

0

Jest Sandro za naszego Cracka :D

0

Pedro porazka..

0

Generał !!!!!!!!

0

1 połowa słabo dosc , mielismy farta w tych 2 sytuacjach Eibaru... ma nadzieje ze w drugiej strzelimy cos i zdobedziemy 3 pkt..

0

Brawo - Brawo !!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?