Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bo co , bo popełnił jeden błąd w meczu z PSG ? nie rozumiem ludzi którzy przez to go skreslaja i niechca żeby grał...
1
Taki mały klub , a taki sukces odnieśli , to jest całe piekno w piłce ;)
1
Licze że w meczu z Ajaxem LE postawi na Ter Stegena.
1
W teorii Barca powinna wygrac , a jak będzie w praktyce okaze sie na boisku.. Ajax już raz na utarł nosa w tamtym sezonie. Trzeba sie pilnowac.
1
Bo to jest nominalna pozycja Mascherano a nie obrona.. on zawsze powinien grac na DP , na obrone mamy innych waznych zawodników. Mam nadzieje ze to nie był tylko 1-razowy wystep od 1 minuty Mascherano na pozycji DP.
0
No to widac jak Verma sobie pogra w tym sezonie..
0
I oby takich występów jak najwięcej Ney ! :)
6
To musi być wspaniała chwila dla bramkarza, gratulacje Bravo.
0
O tym kto ma lepszy atak i cała druzynę przekonamy sie w sobote , osobisce czekam z niecierpliwoscia na Suareza. Niech wygra lepszy i sprawiedliwie !
1
Dziwne zeby to mial decydowac ktos inny niz Lucho czy Suarez zagra.. co do GD licze ze uda nam się odnieść zwycięstwo , a rekordy to druga sprawa mozna je pobić w kazdym innym meczu.
1
Hmm moze Lucho teraz będzie stawiał na Maschernao na DP a nie na Busiego. Mi by to odpowidało. A co do Alvesa to mam nadzieje ze opuści klub bo juz szkoda patrzec na niego.. Taki Montoya musi grzac ławe przez niego bo to Alves przeciez...
2
Generał rozegrał dobry mecz , oby Lucho na niego częsciej stawiał , bo mimo wszystko ile ma lat jest naszym mocnym punktem na boisku.
1
Roberto nic szczególnego nie pokazuje na boisku..
1
hehe no ok :D Równiez Twoje zdrowie ! :)
0
Dawaj na Mielec :D
0
Mielec :D wbijaj :D
4
No to oblewamy , zaczynam pić za Barce ! :) piękny mecz , kapitalnie kolejny raz na 0 z tyłu , czyste konto Brawo sie powiększa , duet Messi - Neymar z kazdym meczem jeszcze bardziej grożniejszy i to sie podoba ! :) Wasze zdrowie Panowie i Panie wierni kibice Barcy ! :) VeB !!
3
To ucieknij z chaty :D
0
Może byc.... :D
1
No to zapraszam oblejemy wspolnie ten sukces :)
3
Zaraz otwieram flaszkę , wyciągam kieliszeczki Barcy i świętuje kolejny sukces Barcy ! :) ktos wbija ? :D
7
Gole : 22-0 czaicie ? pewnie ze to czaicie !! :D
0
Jeszcze 2 i Messi przejdzie do historii ! :)
0
Messi Messi Messi !!!! :)
0
Neymarrrrrrrr !!!!!!!
0
Jest Sandro za naszego Cracka :D
0
Pedro porazka..
0
Generał !!!!!!!!
0
1 połowa słabo dosc , mielismy farta w tych 2 sytuacjach Eibaru... ma nadzieje ze w drugiej strzelimy cos i zdobedziemy 3 pkt..
0
Brawo - Brawo !!!!!!!!