Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
OOOOO tak Neymar ! :)
1
I ciaryyy juz mam hymn :D
1
I tak to jeszcze zapewne nie koniec ...
0
Pewnie jak zwykle Alves gra a Montoya ława to juz nie jest nawet śmieszne.. Pedro to samo, a Sandro ława.. 3 pkt trzeba zdobyc , VeB !
0
Taa wie , chyba ze ma nazwisko " Alves " to gra.
0
Bo on dla mnie jest zdecydowanie lepszy niz Alves . I bede mówił co chce , mam do tego prawo.
0
Mylisz się Panie , Suarez musi zagrac .
1
Jak ma tak dalej być ze bedzie grał nietykalny Alves to niech Martin pomysli nad swoja przyszłoscią i otoczeniem bo tylko sie marnuje..
0
Czy wiesz że dziś Barca wygra i zachowa czyste konto ? nie , ale chciałbym tego bardzo !
0
Szlak by to trafił , ja prd znowu pie.. Alves , żenada. Montoya odejdz lepiej bo jak widac chłopie nie pograsz a szkoda Twojego talentu :/ ale nic czekamy na oficjalne..
0
Jak to dobrze że Luis wybrał jednak Barce.
0
Montoya dziś obowiązkowo ma zagrać..
1
Barca górą ? to przeciez oczywiste , w końcu najlepsi :)
1
Chciałbym w sumie mimo wszystko Laporte ponownie na prezydenta , zawsze to lepszy niz pamiętny Rosell
1
Widzialem ten filmik z saltem .. dla mnie zrobił głupote , wymyślaja cieszynki a potem takie sytuacje z nich , szkoda go , liga Indyjska bardzo słaba i mało znana ale jakby nie patrzeć to też piłkarze. Mo ze to bedzie przestroga dla innych , np. dla Naniego.
0
Niech idą na bazar sobie kupic za 25 mln.. wara od niego , nie jest na sprzedaż.
1
Gra Neymara zdecydowanie sie poprawiła . Oby tylko utrzymał formę.
1
Jak to mówia : lepiej pożno niz wcale ;) ważne ze wygrane i punkty są.
1
Busi najlepszy pomocnik.. dobre sobie..
1
Verma ? Normalka
1
Z jednej strony dla nas dobrze , z drugiej szkoda bo kibice na tym stracą , wiadome im mocniejsze składy tym bardziej emocjonujące widowisko. Ale i bez niego Real będzie grożny , trzeba uważac.
0
Panowie i Panie mam takie pytańko , wiecie może gdzie znależć hymn śpiewany przez Pana na Camp Nou który przedstawia zawsze wszystko podczas prezentacji zawodników , taka fajna przeróbka , śpiewał ja bodajże podczas prezentacji Neymara :) Gdyby ktos cos wiedział dajcie znac :)
1
Jak widać Neymar potrzebował czasu na to by pokazać co potrafi , i jak widzimy teraz są efekty.
0
Innej opcji niz 3 pkt nie widzę , ten mecz jest dla nas bardzo ważny .
3
" Czytamy również słowa Luisa Suáreza, który jest gotowy do gry, ale nie będzie się gniewać, jeśli nie wystąpi z Realem. " - no przeciez przez to nikogo chyba nie pogryzie.. ( żart ) :) a tak swoja drogą to Suarez musi zagrać !
0
Oby Ci sie Messi udało strzelić te 2 magiczne bramki na Bernabeu i zarazem wygrac mecz :)
0
Czuje ze to będzie dobry tydzien ! I co najwazniejsze nie lekceważyć przeciwnika i być skoncentrowanym przez cały mecz .
0
No zobaczymy jak sie spisze..
0
Szkoda , wielka szkoda. Choć fajnie by też było gdyby zagrał tak zamiast Alvesa, bo Montoya nie ma na co liczyć jak widać.. Alves widać jest nietykalny..
1
To własnie mecz z Ajaxem jest szansą dla Ter Stegena , przeciez Real to nie łatwy przeciwnik. Z kim innym w takim razie jak nie z takim przeciwnikiem jak Ajax ?