Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cos nowego od redakcji :) zawsze poranny teraz wieczorny :) ale wazne ze info o tym co dzieje sie w klubie mamy to sie liczy.
0
Oby udało się go sprzedać .
1
Bardziej mnie interesuja jego występy na boisku niz wypowedzi które sobie umieszcza na swoich profilach...
6
Szkoda ze Lucho nie wystawił Mascherano na DP , Mathieu i Bartrę na ŚO , a Albe na lewą , kto wie jak potoczył by sie mecz gdyby tak zrobił..
0
To trio dopiero sie rozkreci . Potrzeba czasu dla Suareza a napewno bedą i gole.
1
Szkoda , ale i tak szacun dla Brawo. Swoją drogą gdyby tak to mecz z Celta był pierwszy a z Realem drugi to pewnie rekord został by pobity.. ale gdybać sobie mozna.. najwazniejsze sa punkty i trofea a takie rekordy to na 2 miejscu.
0
Powiem Wam ze jak Ney strzelił na 0-1 to myslalem ze to będzie mecz Barcy i im pokazemy nasza siłę , no ale cóz wyszło inaczej to Real pokazał na co go stac . Cieszmy sie ze nadal jesteśmy liderami a teraz trzeba sie skupić na kolejnych spotkaniach i nie mozna sobie pozwolic na potknięcia i duże eksprymenty w składzie , czas ustalić jeden a dobry a nie zmieniac zawodników pozycjami co róz.
0
Jeszcze tego brakowało , szkoda Andresa , no ale za to może sobie pogra Rafinha i pokazę co potrafi.
0
Real miał zdecydowanie więcej wczoraj okazji i był lepszy w grze , musimy sie z tym pogodzic i isc dalej , teraz liczy się mecz z Celta.
0
Zgadza się ja mówię ogólnie o nim , nie o wczoraj.
1
Ja tam jestem zadowolony z jego występu , mimo ze nic nie strzelił , ale to jego 1 mecz oficjalny i to z jaka druzyna na dodatek. W meczu z Celta juz powinien miec lepiej.
0
Oj Pique , Pique .. brak formy u Ciebie , na chwile obecna to ława . Bartra powinien dostac szanse bo kiedy niby za 5 lat ?
0
A ja juz od dawna mam dosc gry Alvesa, dla niego byłoby lepiej gdyby zmienił, otoczenie a dla Barcy troche młodosci w postaci Montoyi.
0
Konkrety ? traci piłki w głupi sposób , jego dosrodkowania od długiego czasu wołaja o pomste i to sie nie zmieni. On sie juz wypalił w Barcy i zrobil co mógł, Montoya by więcej wniósł.
1
O dzisiejszym meczu trzeba jak najszybciej zapomniec . Real wygrał zasluzenie , robili co chcieli w 2 połowie , mamy szczescie ze tylko tak sie to skonczylo , Ronaldo to dziś zenada co sie przerwocil to rece rozklada i szuka karnego smiech na sali , ale trzeba przyznac ze sile ofensywna i kontry maja zabojcze. Graty dla Realu , za to kocham Barce i piłke , zwycięza lepszy.
0
Dokladnie , Lucho musi ustalic jeden a dobry sklad a nie tak mieszac , raz Mascherano tu a raz tu. Busi , Pique i Alves na tą chwile won na ławkę. Za nich dac świeżosci , Montoya , Bartra i Mascherano .
1
Zagralismy katastrofalnie .. Pique to dzis tyle błedów ze do ławki powinien zostac przyklejony ! co rożny dla Barcy to kontra dla Realu , szczerze to się ciesze ze tylko 3-1 sie skonczylo bo mogło być znacznie gorzej , Lucho popelnil bład posyłając do składu Pique i Busiego , za nich powinni grac Bartra i Mascherano na DP aa i Mathieu na srodku obrony a Alba na lewej.. ale ja nie trener wiec to niewazne co sobie mówię.. wazne ze mamy nadal lidera chociaż . VeB !
0
nawet dzis nie pomogło nam zabójcze trio.. cóz Real grał lepiej musimy przyanac , obrona nasz to porazka , Alves won z Barcy , Pique ława
0
Ronaldo zaj*** Cie Ty nurku ....
0
ale nas jadą ehh
0
hahah nasz Crack sie rozgrzewa...
0
ja prd to sie porobilo... ;/
3
Ronaldo nadawał by sie do kabaretu. Kufaa laleczka co sie polozy to rece rozkłada i placz bo karny powinen byc...
0
dajcie link gdzie na zacina bo ten moj to z opoznieniem 30 sekund...
1
Pique to jest porazka na całego...
0
kurna no i dup zbita...
1
hahahaha Ronaldo co za ***** !!
0
o kufaaa Leo ooo
0
Neymar miazga..
0
haha co za sedzia Neymar tez zolta