0

Cos nowego od redakcji :) zawsze poranny teraz wieczorny :) ale wazne ze info o tym co dzieje sie w klubie mamy to sie liczy.

0

Oby udało się go sprzedać .

1

Bardziej mnie interesuja jego występy na boisku niz wypowedzi które sobie umieszcza na swoich profilach...

6

Szkoda ze Lucho nie wystawił Mascherano na DP , Mathieu i Bartrę na ŚO , a Albe na lewą , kto wie jak potoczył by sie mecz gdyby tak zrobił..

0

To trio dopiero sie rozkreci . Potrzeba czasu dla Suareza a napewno bedą i gole.

1

Szkoda , ale i tak szacun dla Brawo. Swoją drogą gdyby tak to mecz z Celta był pierwszy a z Realem drugi to pewnie rekord został by pobity.. ale gdybać sobie mozna.. najwazniejsze sa punkty i trofea a takie rekordy to na 2 miejscu.

0

Powiem Wam ze jak Ney strzelił na 0-1 to myslalem ze to będzie mecz Barcy i im pokazemy nasza siłę , no ale cóz wyszło inaczej to Real pokazał na co go stac . Cieszmy sie ze nadal jesteśmy liderami a teraz trzeba sie skupić na kolejnych spotkaniach i nie mozna sobie pozwolic na potknięcia i duże eksprymenty w składzie , czas ustalić jeden a dobry a nie zmieniac zawodników pozycjami co róz.

0

Jeszcze tego brakowało , szkoda Andresa , no ale za to może sobie pogra Rafinha i pokazę co potrafi.

0

Real miał zdecydowanie więcej wczoraj okazji i był lepszy w grze , musimy sie z tym pogodzic i isc dalej , teraz liczy się mecz z Celta.

0

Zgadza się ja mówię ogólnie o nim , nie o wczoraj.

1

Ja tam jestem zadowolony z jego występu , mimo ze nic nie strzelił , ale to jego 1 mecz oficjalny i to z jaka druzyna na dodatek. W meczu z Celta juz powinien miec lepiej.

0

Oj Pique , Pique .. brak formy u Ciebie , na chwile obecna to ława . Bartra powinien dostac szanse bo kiedy niby za 5 lat ?

0

A ja juz od dawna mam dosc gry Alvesa, dla niego byłoby lepiej gdyby zmienił, otoczenie a dla Barcy troche młodosci w postaci Montoyi.

0

Konkrety ? traci piłki w głupi sposób , jego dosrodkowania od długiego czasu wołaja o pomste i to sie nie zmieni. On sie juz wypalił w Barcy i zrobil co mógł, Montoya by więcej wniósł.

1

O dzisiejszym meczu trzeba jak najszybciej zapomniec . Real wygrał zasluzenie , robili co chcieli w 2 połowie , mamy szczescie ze tylko tak sie to skonczylo , Ronaldo to dziś zenada co sie przerwocil to rece rozklada i szuka karnego smiech na sali , ale trzeba przyznac ze sile ofensywna i kontry maja zabojcze. Graty dla Realu , za to kocham Barce i piłke , zwycięza lepszy.

0

Dokladnie , Lucho musi ustalic jeden a dobry sklad a nie tak mieszac , raz Mascherano tu a raz tu. Busi , Pique i Alves na tą chwile won na ławkę. Za nich dac świeżosci , Montoya , Bartra i Mascherano .

1

Zagralismy katastrofalnie .. Pique to dzis tyle błedów ze do ławki powinien zostac przyklejony ! co rożny dla Barcy to kontra dla Realu , szczerze to się ciesze ze tylko 3-1 sie skonczylo bo mogło być znacznie gorzej , Lucho popelnil bład posyłając do składu Pique i Busiego , za nich powinni grac Bartra i Mascherano na DP aa i Mathieu na srodku obrony a Alba na lewej.. ale ja nie trener wiec to niewazne co sobie mówię.. wazne ze mamy nadal lidera chociaż . VeB !

0

nawet dzis nie pomogło nam zabójcze trio.. cóz Real grał lepiej musimy przyanac , obrona nasz to porazka , Alves won z Barcy , Pique ława

0

Ronaldo zaj*** Cie Ty nurku ....

0

ale nas jadą ehh

0

hahah nasz Crack sie rozgrzewa...

0

ja prd to sie porobilo... ;/

3

Ronaldo nadawał by sie do kabaretu. Kufaa laleczka co sie polozy to rece rozkłada i placz bo karny powinen byc...

0

dajcie link gdzie na zacina bo ten moj to z opoznieniem 30 sekund...

1

Pique to jest porazka na całego...

0

kurna no i dup zbita...

1

hahahaha Ronaldo co za ***** !!

0

o kufaaa Leo ooo

0

Neymar miazga..

0

haha co za sedzia Neymar tez zolta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?