11

Niech dalej Lucho wystawia Mascherano na obronę to napewno tych goli nigdy nie zdobedziemy . Co wazne my nie strzelamy ale za to tracimy, to boli.

13

Oj strzeli karnego i rekord ma w kieszeni , to przeciez porządek dzienny karny musi być.

0

No jak narazie to Busi nie pomagasz i jestes w kiepskiej formie , Mascherano jest 3 poziomy wyzej od Ciebie i to on powinien zając obecnie na stałe miejsce DP .

1

Pique ma bardzo zły okres w swojej karierze.Oby to wszystko wróciło do normy.

1

Messi jeszcze bedzie wymiatal jak za dawnych czasów , jestem o tym przekonany , nie bez powodu zdobył 4 ZP..

0

Skoro Fabregas na niego wpłynie a sam Pique bedzie chciał odesjc to trzeba bedzie to uszanowac.

1

Kariera godna podziwu :)

1

Oho zaczyna się temat o wielkich kłopotach między trenerem i zawodnikami . Nie bronie Lucho bo sorry ale przegina z tymi składami i pozycjami dla zawodników tak jakby trenował pierwszy raz w zyciu i to był jego pierwszy mecz. Z początku byłem za Lucho , ale pomału po tym co robi i nie widzi zę to wszystko się nie klei zaczyna mnie denerwować bo mieliśmy przewagę i 1 miejsce a teraz kurna już nie mamy . I jak tak dalej bedzie to powtórzy się historia z poprzedniego sezonu i zakonczymy go z niczym , aa sorry mamy przeciez puchar sołtysa...

0

Ja to bym kupił ten widelec i nóż za 1 euro .. :D

0

Powinien i tez się z nim zgadzam.. ale niestety nie jest..

1

Własnie w tych meczach teraz trzeba pokazać charakter druzyny , bo na 3 porażke nie możemy sobie juz pozowlić.. no chyba ze pomysłowy Lucho wystawi taki skład jak w sobote to wszystko sie moze zdarzyć , jak da Mascherano na DP , Bartrę na obronę , Suareza na atak i chciałbym bardzo Montoye na prawą stronę to bym był już spokojniejszy...

2

I co z tego że Alves miał tyle odbiorów ? dla mnie to i tak powinien odejść z Barcy i dac szansę młodszym .

0

Wątpię że uda nam sie wywalczyć to abyśmy mogli już latem sprowadzać zawodników , no ale zobaczymy co na to wszystko TAS.

0

Skoki a piłka to dwa rózne światy :P

0

No w tym momencie to my nic konkretnego nie gramy i to boli...

0

No dokładnie tak mozna to uznać..

7

On musi być w pełni sił , potrzebny nam.

4

W tym momencie Real dostał takiego wiatru w plecy ze ta seria moze jeszcze długo trwać i jeśli Lucho nie zmieni składu i taktyki tylko ciągle ta nudna juz tiki taka to bedziemy miec przesrane ze tak sie wyrażę..

0

Ładnie Luis wczoraj uderzył .. szkoda ze piłka nie wpadła do bramki . Liczę że zacznie zdobywac bramki regularnie bo tego nam potrzeba z jego strony .

1

Busquets to tylko czerwony , jeszcze z ta chusteczka wyglądał jak nie powiem co..

0

No masz rację Alves , lepiej ustąp miejsce Martinowi a Ty odejdz .

0

Wiecznie na zero z tyłu grac nie możemy , tylko szkoda ze akurat w takim meczu i u siebie straciliśmy.

3

Mam nadzieeję ze Zubi trzyma w dłoni bilet i wyjedzie byle jak najdalej od Barcy.

0

Gdyby chcieli to by i wpadła , a nie teraz ze poprzeczki pech.

0

Już po meczu z Realem też było takie gadanie ze beda zmiany itp i co ? no własnie ze nic.

0

Kiedys to musiało natstąp[ić , ale nie musiało gdyby moze Lucho posyłał taki skład na boisko jak wszyscy oczekują.

0

Jak się sypie w grze to i zawodnicy muszą...

0

Przeciez się nie postawi Lucho ze nie pasuje mu ta pozycja bo bedzie grzał ławę.

0

Ze niby ja przesadzam ? no chyba sobie zartujesz , w tej chwili lepszego od niego nie ma !

6

Tak to jest Panie Lucho gdy sie jest lekkomyślnym i wystawia sie słabego Busquetsa za najlepszego DP świata Mascherano a jego na obrone , to samo Bartra siedzi na ławie a wniósł by dużo więcej . I najlepsze .. "9" świata na skrzydle to jest kabaret jakich mało..no ale co zrobisz .. nic nie zrobisz.. Ty byś tylko brał w ciemno wszystko , wez coś zrób zeby nie trzeba było tak myślec. Szanowałem go od początku , wierzyłem ze on da druzynie to czego jej brakuje , inspirowały mnie jego zasady , ale jak widać teraz to wszystko wychodzi jaki z niego trener . Celta się tylko wzmocniła i Roma po jego odejsciu , taka prawda .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?