Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Niech dalej Lucho wystawia Mascherano na obronę to napewno tych goli nigdy nie zdobedziemy . Co wazne my nie strzelamy ale za to tracimy, to boli.
13
Oj strzeli karnego i rekord ma w kieszeni , to przeciez porządek dzienny karny musi być.
0
No jak narazie to Busi nie pomagasz i jestes w kiepskiej formie , Mascherano jest 3 poziomy wyzej od Ciebie i to on powinien zając obecnie na stałe miejsce DP .
1
Pique ma bardzo zły okres w swojej karierze.Oby to wszystko wróciło do normy.
1
Messi jeszcze bedzie wymiatal jak za dawnych czasów , jestem o tym przekonany , nie bez powodu zdobył 4 ZP..
0
Skoro Fabregas na niego wpłynie a sam Pique bedzie chciał odesjc to trzeba bedzie to uszanowac.
1
Kariera godna podziwu :)
1
Oho zaczyna się temat o wielkich kłopotach między trenerem i zawodnikami . Nie bronie Lucho bo sorry ale przegina z tymi składami i pozycjami dla zawodników tak jakby trenował pierwszy raz w zyciu i to był jego pierwszy mecz. Z początku byłem za Lucho , ale pomału po tym co robi i nie widzi zę to wszystko się nie klei zaczyna mnie denerwować bo mieliśmy przewagę i 1 miejsce a teraz kurna już nie mamy . I jak tak dalej bedzie to powtórzy się historia z poprzedniego sezonu i zakonczymy go z niczym , aa sorry mamy przeciez puchar sołtysa...
0
Ja to bym kupił ten widelec i nóż za 1 euro .. :D
0
Powinien i tez się z nim zgadzam.. ale niestety nie jest..
1
Własnie w tych meczach teraz trzeba pokazać charakter druzyny , bo na 3 porażke nie możemy sobie juz pozowlić.. no chyba ze pomysłowy Lucho wystawi taki skład jak w sobote to wszystko sie moze zdarzyć , jak da Mascherano na DP , Bartrę na obronę , Suareza na atak i chciałbym bardzo Montoye na prawą stronę to bym był już spokojniejszy...
2
I co z tego że Alves miał tyle odbiorów ? dla mnie to i tak powinien odejść z Barcy i dac szansę młodszym .
0
Wątpię że uda nam sie wywalczyć to abyśmy mogli już latem sprowadzać zawodników , no ale zobaczymy co na to wszystko TAS.
0
Skoki a piłka to dwa rózne światy :P
0
No w tym momencie to my nic konkretnego nie gramy i to boli...
0
No dokładnie tak mozna to uznać..
7
On musi być w pełni sił , potrzebny nam.
4
W tym momencie Real dostał takiego wiatru w plecy ze ta seria moze jeszcze długo trwać i jeśli Lucho nie zmieni składu i taktyki tylko ciągle ta nudna juz tiki taka to bedziemy miec przesrane ze tak sie wyrażę..
0
Ładnie Luis wczoraj uderzył .. szkoda ze piłka nie wpadła do bramki . Liczę że zacznie zdobywac bramki regularnie bo tego nam potrzeba z jego strony .
1
Busquets to tylko czerwony , jeszcze z ta chusteczka wyglądał jak nie powiem co..
0
No masz rację Alves , lepiej ustąp miejsce Martinowi a Ty odejdz .
0
Wiecznie na zero z tyłu grac nie możemy , tylko szkoda ze akurat w takim meczu i u siebie straciliśmy.
3
Mam nadzieeję ze Zubi trzyma w dłoni bilet i wyjedzie byle jak najdalej od Barcy.
0
Gdyby chcieli to by i wpadła , a nie teraz ze poprzeczki pech.
0
Już po meczu z Realem też było takie gadanie ze beda zmiany itp i co ? no własnie ze nic.
0
Kiedys to musiało natstąp[ić , ale nie musiało gdyby moze Lucho posyłał taki skład na boisko jak wszyscy oczekują.
0
Jak się sypie w grze to i zawodnicy muszą...
0
Przeciez się nie postawi Lucho ze nie pasuje mu ta pozycja bo bedzie grzał ławę.
0
Ze niby ja przesadzam ? no chyba sobie zartujesz , w tej chwili lepszego od niego nie ma !
6
Tak to jest Panie Lucho gdy sie jest lekkomyślnym i wystawia sie słabego Busquetsa za najlepszego DP świata Mascherano a jego na obrone , to samo Bartra siedzi na ławie a wniósł by dużo więcej . I najlepsze .. "9" świata na skrzydle to jest kabaret jakich mało..no ale co zrobisz .. nic nie zrobisz.. Ty byś tylko brał w ciemno wszystko , wez coś zrób zeby nie trzeba było tak myślec. Szanowałem go od początku , wierzyłem ze on da druzynie to czego jej brakuje , inspirowały mnie jego zasady , ale jak widać teraz to wszystko wychodzi jaki z niego trener . Celta się tylko wzmocniła i Roma po jego odejsciu , taka prawda .