0

Helena mam zawał.

0

A niech przegrają i to jeszcze z 2-0 moze sie ograną w tym zarządzie .

0

Trzeba byc idiota zeby od poczatku posadzić Neymara i Suarez wiedząc ze trzeba odrabiac do lidera , co za jełop z Lucho to brak słów !

1

I tak Zubi powie ze wierzą w trenera !!!!

3

Lucho wypier*** z Barcelony !!!!!!!!!

2

hahahahahahahah o ja prd !!!!!!!!!!!!!!

0

Co za pech .....

1

Neymar ława , Suarez ława , Messi na boisku . Czemu ? bo ma misje pobić rekord Zarry to najwazniejsze od kilku dni tylko to pisza gazety... Nie jestem trenerem , ale Ty Lucho nie masz pojęcia o trenowaniu takiego klubu jak Barca.

0

Przeciez my nie mamy czego szukać w dalszej fazie LM z mocniejszymi przeciwnikami z taką gra , o lidze już nie wspomnę , stracilimsy 1 miejsce i teraz odsyzkac je to bedzie bardzo cięzko.

1

A niech kurde Almeria wcisnie moze sie obudza bo to co graja to porazka !!!

0

Przeciez to są jaja...

0

Barca się broni , Almeria atakuje , 21 wiek.

0

No tak Lucho przemysl co Ty wyprawiasz !

1

Przeciez z taką gra to my mozemy pomarzyć o lidze , Real , Atletico , Sevilla , Valencia łatwo nie odpuszczą.

1

Jak widać zmiany Lucho wystrzałowe , na obiecankach się za kazdym razem konczy.

0

hahah Busquets juz zaczyna

2

A potem bedzie po meczu tak jak z Realem : Lucho : " gdybym mołg cofnać czas to bym posłał do gry innych piłkarzy ale nie ma co teraz juz się zastanawiać nad tym "

0

Ciągle te rekordy w ostatnich dniach tylko to juz robi sie nie fajne,.. cieszy fakt ze Leo je pobija ale kurde trzeba sie skupic na zdobywaniu trofeów a nie tylko rekordy, one same przyjdą za czasem..

0

Tym razem to już nie udało im się dobrze przewidziec , kompletne zaskoczenie.

0

hahaha ja prd co Lucho robi to sie w pale nie miesci ! taki skład dawac, na dodatek Mascherano obrona , Busquets DP a Montoya nadał ława . Obyśmy wyszli z tego z wygraną...

1

Cel głowny na dzis to 3 pkt. Tylko żeby to Almeria nie przełamała Barcy bo to juz by była tragedia...

0

Jak wygramy pewne 1-0 to bede zadowolony .

0

czyli co 26 lat to stary ? prosze Cie ...

0

No trzeciego meczu to my przegrać nie mozemy bo to juz byłaby masakra..

3

Pirlo szacun ;)

1

Na ten moment najlepsza , wiele emocji teraz jest bo nie liczy się tylko Real i Barca lecz inne zespoły dorównuja czoła.

3

Dmytro Chyhrynski, Keirrison, Henrique czy Martín Cáceres

Te transfery przejda do historii Barcy , strzały w 10.... :D

0

Atomowa pchła jest wręcz niemożliwa :) ile to juz tych rekordów pobił ...

0

Rakitic da Barcelonie wiele dobrego , jestem tego pewien , jest młody i wiele lat gry przed nim .

0

Montoya na prawej , Mascherano na DP a Bartra na srodku , Lucho tak ma być !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?