Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Helena mam zawał.
0
A niech przegrają i to jeszcze z 2-0 moze sie ograną w tym zarządzie .
0
Trzeba byc idiota zeby od poczatku posadzić Neymara i Suarez wiedząc ze trzeba odrabiac do lidera , co za jełop z Lucho to brak słów !
1
I tak Zubi powie ze wierzą w trenera !!!!
3
Lucho wypier*** z Barcelony !!!!!!!!!
2
hahahahahahahah o ja prd !!!!!!!!!!!!!!
0
Co za pech .....
1
Neymar ława , Suarez ława , Messi na boisku . Czemu ? bo ma misje pobić rekord Zarry to najwazniejsze od kilku dni tylko to pisza gazety... Nie jestem trenerem , ale Ty Lucho nie masz pojęcia o trenowaniu takiego klubu jak Barca.
0
Przeciez my nie mamy czego szukać w dalszej fazie LM z mocniejszymi przeciwnikami z taką gra , o lidze już nie wspomnę , stracilimsy 1 miejsce i teraz odsyzkac je to bedzie bardzo cięzko.
1
A niech kurde Almeria wcisnie moze sie obudza bo to co graja to porazka !!!
0
Przeciez to są jaja...
0
Barca się broni , Almeria atakuje , 21 wiek.
0
No tak Lucho przemysl co Ty wyprawiasz !
1
Przeciez z taką gra to my mozemy pomarzyć o lidze , Real , Atletico , Sevilla , Valencia łatwo nie odpuszczą.
1
Jak widać zmiany Lucho wystrzałowe , na obiecankach się za kazdym razem konczy.
0
hahah Busquets juz zaczyna
2
A potem bedzie po meczu tak jak z Realem : Lucho : " gdybym mołg cofnać czas to bym posłał do gry innych piłkarzy ale nie ma co teraz juz się zastanawiać nad tym "
0
Ciągle te rekordy w ostatnich dniach tylko to juz robi sie nie fajne,.. cieszy fakt ze Leo je pobija ale kurde trzeba sie skupic na zdobywaniu trofeów a nie tylko rekordy, one same przyjdą za czasem..
0
Tym razem to już nie udało im się dobrze przewidziec , kompletne zaskoczenie.
0
hahaha ja prd co Lucho robi to sie w pale nie miesci ! taki skład dawac, na dodatek Mascherano obrona , Busquets DP a Montoya nadał ława . Obyśmy wyszli z tego z wygraną...
1
Cel głowny na dzis to 3 pkt. Tylko żeby to Almeria nie przełamała Barcy bo to juz by była tragedia...
0
Jak wygramy pewne 1-0 to bede zadowolony .
0
czyli co 26 lat to stary ? prosze Cie ...
0
No trzeciego meczu to my przegrać nie mozemy bo to juz byłaby masakra..
3
Pirlo szacun ;)
1
Na ten moment najlepsza , wiele emocji teraz jest bo nie liczy się tylko Real i Barca lecz inne zespoły dorównuja czoła.
3
Dmytro Chyhrynski, Keirrison, Henrique czy Martín Cáceres
Te transfery przejda do historii Barcy , strzały w 10.... :D
0
Atomowa pchła jest wręcz niemożliwa :) ile to juz tych rekordów pobił ...
0
Rakitic da Barcelonie wiele dobrego , jestem tego pewien , jest młody i wiele lat gry przed nim .
0
Montoya na prawej , Mascherano na DP a Bartra na srodku , Lucho tak ma być !!!