0

To jest normalne ,klub to klub , Messi jak i CR7 są ze swoimi kolegami codziennie na treningach jak i podczas meczu , wiadome ze zgranie jest inne to i sa bramki.

0

Laporta na prezydenta OK , ale zaskoczylo mnie ze interesuje sie CR7 i Mourinho...

0

Deszcz nie deszcz trzeba trenowac i tyle. Barca ma teraz cięzkie zadania przed sobą.

1

Biznes sie kręci , każda firma itp probuje zarobic na takich rzeczach.

1

A pożniej się okaze ze Martin wymiata na prawej obronie i jest wart 40 mln . Taka polityka Barcy i zarządu.

0

Ale nie zapominaj że gdyby nie gole napastników to skąd by się brały punkty i trofea ? wiem że inne formacje też są wazne , ale akurat atak dużo ma do rzeczy...

0

No ciekaw bardzo jestem co tym razem wymyśli Enrique , nagle go oświeciło i wie jak wykorzystac nasz trio ? o tym sie przekonamy w najblizszych spotkaniach..

2

Ale zapierd*** ! brawo Luis ! :)

0

I jeśli tak ma dalej być , to lepiej będzie dla Martina jak odejdzie bo nóż siem otwiera w kieszeni widząc go ciągle na ławie lub poza składem a taki Alves ktory gów** daje gra mecz za meczem . Martin jest za dobry aby sie marnować na ławce !

0

Jak dla mnie to bramka Cahilla. Cos pieknego.

0

Przykre to. Ale cóz taka prawda jesli pomocnicy sie nie wezma za kreowanie gry to Messi , Ney i Luis nie bedą miec więcej okazji na gole , jedynie te które sobie sami sytuacje wypracuja..

0

Mam nadzieję ze Mats niedługo przejmie role 1 bramkarza , jest młody i z wielkim talentem.

0

I niech wraca , Laporta dobrze pełnił swoja kadencję i zasluguje na to aby drugi raz zasiąść za sterami Barcy.

2

Ten transfer dałby wiele dobrego Barcelonie. Ale przy takich klubach jak Real, Bayern , City i MU będzie piekielnie cięzko.. raz to kasa kto da więcej a dwa to gdzie sam Reus będzie chciał bardziej grać.. osobiscie chciałbym bardzo aby przyszedł do Barcy, tym bardziej ze 25 mln za niego to czysta promocja tranferowa..

1

Skoro tak uwazasz razem z Busquets to najlepiej bedzie jak przykleicie sie do ławki, bo po co macie być na boisku jak sie macie nie starać i tracicie wiarę.

5

Zebyś sie jeszcze Busi nie zdziwił.. nie zapominaj że Barca ma teraz najlepszy atak na świecie , tylko musi sie dobrze zgrac a trener dobrze poustawiac druzyne. Nigdy nie mów nigdy...

0

I bardzo dobrze , czekam z niecierpliwoscia i oby ich trener wystawił do składu. Zobaczymy co pokażą :)

5

A dla mnie Diego Simeone tez jest : Wspaniały, niesamowity trener który odwala konkretną robotę.

3

Po tym co Ramos mówił jeszcze jak Pep trenował Barce , a teraz to widac progresje i zmienia sie na lepsze , trudno go poznać. Ale tak powinno być a nie jakies napinki.

0

No no czekamy Luis na Twojego pierwszego gola w barwach Blaugrany :)

1

Ten sezon będzie należał do Neymara. To co robi tez w Brazylii jest niesamowite a ma 22 lata...

0

Szkoda że Tata juz nie jest trenerm Barcy.. mysle ze w drugim sezonie pokazał by swoje umiejętności trenerskie.

0

Bardzo fajny wywiad z Luisem az miło się czytało ! :)

1

1

Na ostatni mecz sezonu moze sie wyrobi. A Zubi to juz przechodzi samego siebie.

4

Niezle Neymar , trzyma formę :) Willian co zwód OoO masakra :D

4

Nadal nię moge sie pogodzic z tym że Alexis odszedł a został Crack Pedro.. ehh dużoo goli Alexis i pucharów Ci życze !

4

Bardzo dobry transfer ze strony Barcy , ten chłopak to mega talent , oby tylko rozwijał sie tak dobrze jak do tej pory a beda z niego ludzie i to na klasę światową :)

2

Alez on ma pecha w tym sezonie...

0

Ładnie Ney 2 bramki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?