0

Ale maja beke z czegoś w kierunku Mascherano o ile dobrze widze ;)

0

Wspaniałe zdjęcie ;)

0

27 hat-tricków , wow szacun Messi.

1

Szkoda tak pechowego gola samobójczego Alby , oby to doświadczenie przykre go wzmocniło na przyszłość.

3

Generale ja też jestem szczęsliwy że moge Cie nadal oglądać w barwach Barcelony.

2

Jedna gazeta o jednych a druga o drugich , standardowo .. ;)

4

I dobrze zrobili , za to co robia z takim klubem jak Barca należy im sie.

0

Zubi ja jestem tylko kibicem Barcy , ale Ty stanowczo się nie nadajesz na dyrektora sportowego.

0

Może odzyska swoją dawną formę , kto wie.. może ten mecz był przełomem dla całej drużyny.

0

Mam taką nadzieję że tym razem Enrique tego nie zawali :)

0

Byleby teraz Lucho nie zaczął od nowa experymentów w składzie. Trzeba sie trzymac zwycięskiej ścieżki i dobrego rytmu meczowego.

0

Leo zostan z nami na zawsze mistrzu do końca kariery ! :)

0

Messi Messi Messi... na niego juz brak słow.. Crack !!

0

Może to jest ten moment w którym właśnie Gerard wskoczy do składu na stałe znów. Choc dzis przy golu dla Sevilli odpuscił sobie ..

28

Jak widac Rakitić pamięta skąd przybył do Barcy i ile Sevilla dała mu dobrego. Szacunek dla takich piłkarzy.

0

Oby to była prawda , sprzedaż Martina to byłaby głupota. Trzeba czekac az Alves odejdzie wtedy może Montoya bedzie grał w 1 składzie .

1

Messi tworzy nową historie hiszpańskiej piłki ! Szacunek Leo mistrzu ! :)

0

Spróbujcie sprzedac Messiego tylko mowa o zarządzie !!!

0

Hatt-rick !! Manita !!!!!!!!!!!!!!!!

0

Szacunek Messi za rekord Zarry :) Crack !

0

Leo chyba dziecko w drodze :)

0

Messi !!!!!!! yea 4-1 !!!!!!

0

Ale fart Rakitic !! :)

0

hahahahah gollll

0

kurna samobój Alby....

0

Jak to nie wpadło..

0

Ooo kurde......

0

Leo ale zaje*** !!!!

0

No to jazda po 3 pkt musimy to wygrac !!

0

A to Ci niespodzianka. Doczekalismy sie tej chwili , teraz tylko kiedy zagra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?