Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba troszke za pozno na takie marzenia.. ale spoko kazdy je moze miec :D
0
Jak ja bardzo dobrze znam ten usmiech :D
0
I tak ma byc , Gerard ma zostac ! ;) Barca to jego miejsce a nie MU .
1
No Koke to byłaby miła niespodzianka ;)
0
Mieli pecha. Jak widac Messi wolał Barce i trzeba sie cieszyć ze nadal tu jest ;)
0
Ale Barca B zawaliła sprawe .... :/
0
o ja prdd kolejna seta zmarnowana !!!
0
Munir o matko..... przeciez juz 3-1 dla Barcy byc powinno..
0
Jak on tego nie trafil !!!!!!!!!!!!!
7
Adama jaki rajd skubany :D
1
tak zgadza sie ;)
0
Sandro piekny goolll !! :)
0
Wiem wiem pomyliłem sie ;)
0
Ale seta dla naszych...
1
Ale obronił !!
0
Jest szansa ze nasi wygraja ? o na live chce zagrac ;)
0
daj ktos linka do Barcy B bo ten na dole nie działa
1
To chyba nie byłes kibicem Barcy za kadencji Laporty skoro uwazasz ze jeszcze gorszy burdel. Bzdury mówisz.
0
To pewne przeciez ze jesli chce się trofea to trzeba wygrywac . Ale nie zawsze wychodzi.
0
Pozostaje tylko życzyć mu wygrania dużo pucharów ;)
3
Tez sobie tego nie wyobrażam, CR7 w Barcelonie z Messim , Ney i Suarezem . To by nie wyszło nawet ;)
2
Neymar ma narazie kontrakt na lata i nie widze powodu dla którego juz trzeba przedłuzac , teraz trzeba się skupic na lidze i LM a nie na takich sprawach, co innego gdyby mu został rok czy tam dwa.
0
Laporta jak wróci to zrobi porządek.
0
Dlaczego mam nie przesadzac ? przeciez to prawda , zapomniałes ile trofeów zdobyli za Pepa i przez ostatnie lata ?
1
Az sie smutno mi zrobiło jak to czytałem :( Ale ten czas leci szkoda że juz z nami nie ma Tito ...
2
Ja tam chce aby Pique z nami został.
1
I tak CR7 by do Barcy nie dołączył. A Mourinho to nawet niechcę oglądac w Barcelonie.
0
Dobra decyzja , bo jak juz wspomniano w rep. nie pogra a w klubie teraz są ważniejsze sprawy i trzeba się brac do roboty.
0
Jak dla mnie to bardziej widze Bartrę na srodku obrony jednak :) no ale jak bedzie to zobaczymy .
"Mister może tu być przez wiele lat, pomagając drużynie. " -- taa chyba ciągnąć ją po szczeblach w dół.. :/
1
Kurde ale mnie to wkurza .. czemu LE nie daje mu grać.. :/