0

Chyba troszke za pozno na takie marzenia.. ale spoko kazdy je moze miec :D

0

Jak ja bardzo dobrze znam ten usmiech :D

0

I tak ma byc , Gerard ma zostac ! ;) Barca to jego miejsce a nie MU .

1

No Koke to byłaby miła niespodzianka ;)

0

Mieli pecha. Jak widac Messi wolał Barce i trzeba sie cieszyć ze nadal tu jest ;)

0

Ale Barca B zawaliła sprawe .... :/

0

o ja prdd kolejna seta zmarnowana !!!

0

Munir o matko..... przeciez juz 3-1 dla Barcy byc powinno..

0

Jak on tego nie trafil !!!!!!!!!!!!!

7

Adama jaki rajd skubany :D

1

tak zgadza sie ;)

0

Sandro piekny goolll !! :)

0

Wiem wiem pomyliłem sie ;)

0

Ale seta dla naszych...

1

Ale obronił !!

0

Jest szansa ze nasi wygraja ? o na live chce zagrac ;)

0

daj ktos linka do Barcy B bo ten na dole nie działa

1

To chyba nie byłes kibicem Barcy za kadencji Laporty skoro uwazasz ze jeszcze gorszy burdel. Bzdury mówisz.

0

To pewne przeciez ze jesli chce się trofea to trzeba wygrywac . Ale nie zawsze wychodzi.

0

Pozostaje tylko życzyć mu wygrania dużo pucharów ;)

3

Tez sobie tego nie wyobrażam, CR7 w Barcelonie z Messim , Ney i Suarezem . To by nie wyszło nawet ;)

2

Neymar ma narazie kontrakt na lata i nie widze powodu dla którego juz trzeba przedłuzac , teraz trzeba się skupic na lidze i LM a nie na takich sprawach, co innego gdyby mu został rok czy tam dwa.

0

Laporta jak wróci to zrobi porządek.

0

Dlaczego mam nie przesadzac ? przeciez to prawda , zapomniałes ile trofeów zdobyli za Pepa i przez ostatnie lata ?

1

Az sie smutno mi zrobiło jak to czytałem :( Ale ten czas leci szkoda że juz z nami nie ma Tito ...

2

Ja tam chce aby Pique z nami został.

1

I tak CR7 by do Barcy nie dołączył. A Mourinho to nawet niechcę oglądac w Barcelonie.

0

Dobra decyzja , bo jak juz wspomniano w rep. nie pogra a w klubie teraz są ważniejsze sprawy i trzeba się brac do roboty.

0

Jak dla mnie to bardziej widze Bartrę na srodku obrony jednak :) no ale jak bedzie to zobaczymy .
"Mister może tu być przez wiele lat, pomagając drużynie. " -- taa chyba ciągnąć ją po szczeblach w dół.. :/

1

Kurde ale mnie to wkurza .. czemu LE nie daje mu grać.. :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?