Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Szkoda , ale Pep co mógł to zrobił w Barcelonie , wiedział kiedy zejśc ze sceny. Dziękuje Pep za wszystko to były piękne sezony !
0
Ja sie nie uwazam za experta , mówie tylko to co widze .
1
To nie chodzi o czas. LE nie ma pojecie o ustalaniu składu i taktyce . W meczu z Realem i Celtą popełnił wielkie błedy a mimo to w meczu z Almerią nadal tych błedów nie zrozumiał i efekty było widać. To nie jest trener dla takiego klubu jak Barcelona. Potrzeba kogos z wyzszej półki który zrobi z tym porządek i bedzie miec jaja zeby postawić na danego zawodnika który na to zasługuje i tam gdzie jego pozycja. I co najwazniejsze zmiana zarządu.
0
Tylko że jak narazie to musza w pełni zacząc sie rozumieć a wtedy pewnie bedzie duzo goli jak i strach rywala.
1
Luis Enrique: „To trener, który ma jasno określone idee. Jest spokojnym człowiekiem i sądzę, że jest zdolny sprostać wielkim wyzwaniom w tym sezonie”.
Predzej wyleci niz cos osiągnie ;) A co do Xaviego to ciesze się ze zostaje :)
0
Moim zdaniem Pique powinien zostac , ale Alves w tym momencie juz mógłby odejsc .
1
Jedno sie tylko nasuwa : zarząd i Lucho won jak najszybciej bo Barca przez nich zjedzie duzo do dołu, a na to pozwolic nie mozna.
1
Oby tylko sie zmarnował swojego potencjału i grał tak jak do tej pory a bedzie to bardzo ważny zawodnik Barcy w przyszłosci.
0
Czyli sprawa wyjaśniona. Ciekawe ile jeszcze Pique bedzie tak na ławie siedział.
1
Heh a jak Manchester my w finale pogonili to wtedy pasowała jakos :)
0
Andres miło ze tak sie poświecasz , ale prosze Cie ogól sie bo Ci to nie pasuje kompletnie ! :D
0
Oby to pomogło Pique i wrócił do swej dawnej pewnej formy . Ciekawe co mu Pep mówił.
4
Lucho za duzo kombinuje , to sie dla nas zle skończy cos czuję , ale obym sie mylił...
12
Pamiętam sezon za Pepa jak Barca łotała kazdemu ile wlezie nawet po 8-0.. nikt nie był w stanie Barcy zatrzymać a przeciwnicy nie wiedzieli co sie dzieje na boisku. To były piękne czasy !
1
Tylko że to co wyprawia Lucho z zespołem w tej wczesnej fazie to aż sie boję co może być na koniec sezonu i czy zdobedziemy jakies trofea..
0
Tak jasne , to że narazie Real imponuje skutecznościa to nie znaczy ze cały sezon tak beda i że CR7 strzeli więcej bramek od Leo , bo jeden moment i Real może dopaść kryzys.
1
Jest przerwa 2 tygodnie , trzeba wszystko przeanalizowac i wrócic na własciwe tory , niech Barca pokaze swoją najlepsza wersję i czas zacząc poscig za liderem abyśmy my tam wrócili.
0
Valdes trzymaj się i szybkiego powrotu między słupki !
0
Ale jeśli juz ma grac Munir , niech zagra Sandro :)
1
I po uj było sprowadzac tego Douglasa ? kasa po raz kolejny wyrzucona w błoto przez zarząd . Ale to jest normalka w ostatnich latach jesli chodzi o obronców bo same niewypały transferowa na tej pozycji juz wiecie chyba o kogo chodzi. Sam osobiscie czekam na odejsce Alvesa , tylko szkoda ze LE jest tak durny i nie widzi ze Montoya może dac Barcelonie dużo na prawej obronie. Zdecydowanie musi byc cos na linii Trener -Martin bo kazdemu daje szanse a jego zawsze albo na trybuny albo wgl nie powołuje. Szkoda Martina !
0
Nasza rakieta na lewej stronie.
2
Brawo nie zawinił przy bramce , ale za to Enrique owszem przy ustalaniu składu i taktyce.
1
Oby tylko nagle ta seria dobra się nie zatrzymała , bo takiego Neymara nam własnie teraz potrzeba.
0
Dobre zawody wczoraj zagrał Rafinha. Powinien częsciej dostawac szanse i grywac pełne spotkania z takimi przeciwnikami.
0
Młody musi troszke szybkość poprawić a bedzie wszystko dobrze. Nasz obrońca na lata .
0
W tym meczu Suarez na mega plus . To dzieki niemu odrobilismy.
1
Luis Enrique, który powiedział, że Barça zagrała najgorszy mecz w tym sezonie.
A przez kogo zagrała taki mecz ? przez Lucho bo nie potrafi ułożyć druzyny.
10
No no Bojan niezle , trafiaj częsciej ;)
2
Szkoda że Sandro tak mało dostaje szans .
0
Wracac bez wirusu FIFA !