1

Tu mówi prawde o Leo. A co do niego samego to jako trener chyba sie nie nadaje skoro nawet takiego Lecha nie potrafił dobrze prowadzić.

0

Hmm fajnie by było zobaczyc Victora w takim pojedynku , no ale cóz skoro nie może jeszcze to nie może.

0

Co moje oczy widzą .. :D trzeba to oblac ! :D

0

Z roku na rok coraz to gorsze sprawy się dzieja w piłce.. rządzi jedynie $$$.

0

To trzeba było kurna nie kontraktowac Douglasa tylko kupić Cuadrado.

7

Pozyjemy , zobaczymy czy aby Vermaelen zagra tego 3 grudnia czy tez " wyjdzie " nowa kontuzja ..

0

No napewno , wara szejki.

0

Cuadrado bardziej pasuje koszulka Barcy ;)

0

Oby to nie było nic poważnego.

0

Spotkanie z Sevilla duzo pokaże jakie to znowu wielkie zmiany wprowadzi Lucho...

1

edytowałem raptem 28 i musialem co nieco zmienic :P

1

Tak sie kończa brudne interesy.

0

Jak to prawda niech przychodzi , Zubi wyjazd wrac z całym zarządem.

0

Wierze w to że Gerard wróci do swojej dawnej dobrej formy jaka miał za Pepa. Musi tylko no nowo ja odnalezc i sie postarać na boisku.

1

Ale ten czas leci .. 16 lat debiut a juz 27 ma.. oby grał jak najdłużej jeszcze w Barcelonie , mistrz ! :)

0

Jak widac Laporta nie patyczkuje sie z nimi i mówi to co myśli , bardzo dobrze to sama prawda :) wracaj Joan do Barcy.

0

Byle te wyniki nie przyszły za pozno jak będzie pozamiatane...

1

To tym lepiej , wiecej czasu na przygotowania do jakże ważnych spotkan które czekaja Barcę .

0

No,właśnie gdyby..

0

Nigdy nie mow nigdy , żebyś tych słow swoich nie wspomniał za pare lat i nie ugryzł sie w język.

0

A mógł na tym mundialu zdobyc swoje upragnione MŚ.. no właśnie mógł ale zabrakło szczęscia .. oby wygrał kolejne !

1

Kto wie może kiedyś Generał zasiądzie na ławce trenerskiej ;) zna Barce od podstaw więc pewnie by sobie poradził :)

0

Brawo Panowie :)

1

" oraz o Montoi, który chce odejść z Barcelony. Jak pisze dziennik, klub nie będzie mu robił problemów. " - bo kurna zarząd klubowy razem z trenerem jest głupi że tak z nim postepuje. Jeszcze beda za nim płakać jak trzeba bedzie za niego potem wybulic z 40 mln.

0

Zapamiętaj sobie że drewno to jest w lesie i jest na opał i nie tylko a nie piłkarzy od takich wyzywać. Kibic mi wielki.

0

Chodziło mi tylko i wyłacznie o Montoya .

0

Potrzebne sa zmiany taktyczne i składu bo to widac gołym okiem. Pomoc jest bardzo słaba w tym sezonie to najbardziej daje sie we znaki.

10

Adama to jest koks... co wyprawia na boisku to palce lizac . Ma przed soba kapitalną przyszłosc. A co do meczu to 3,4-1 powinno być na luzie po tym jakie sety marnowali na pustą i wgl..

0

Niech sie pakuje i moze odchodzić. Czas na kogos innego. Niech on w zimie odejdzie a Martin na prawa za niego. Ja bede bardzo zadowolony , moze ktos inny jeszcze też.

0

No ciekawe jak by sobie poradził w 1 meczu po takiej przerwie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?