0

I gitara rekord wyrównany :)

0

Gooolll Messi :D Pedro asysta wow xd

0

Ooo kanarek wszedł :D czuję bramki :D

0

To jak ludzie kupilismy Suareza za 81 a za ile chcecie go sprzedac ? :D

0

I czerwona sie kłania

11

Jakie hejty na Suareza juz wola Pedro hahahahaha beke mam z tego ! :D

0

Arek ale blisko !!!!

0

Suarez po co ?? mogles sam strzelac...

0

Kazdy ma swoja opinie , koniec temau ogladamy mecz.

0

Bredzisz głupoty musze Ci powiedziec , nie jeden kibic by go widzial na prawej obronie w Barcelonie .

0

Teraz to mnie rozbawiles , ogladam czasem jego występny i dałby wieciej niz Alves.

0

1-0 dla Barcy....

0

A trzeba było wydac nawet i te 50 mln na Cuadrado to by chociaz pozytek był na prawej obronie skoro Montoya nie moze grac bo Alves to szkoda słow...

1

Dopóki Alves gra , Mascherano na obronie , Busquets na DP , to samo zarząd jak jest , Lucho , tak ciezko widze trofea w Barcelonie.. czasy ktore były za Pepa sie skonczyły , tu trzeba nowego zarzadu w roli prezydenta Laporta , trenera z jajami ktory odmieni gre na boisku i zacznie dawac szanse tym ktorzy na to zasługują.

6

Gramy bardzo słabo , ta bramka to czysty fuks .. Ajax gra za to bardzo dobrze i jesli sie nie poprawi Barca to nam cos wcisną

2

Ajax gra dzis naprawde ładnie

0

Ale dzis sypie kartkami

0

Ten gol i tak nadal nie usprawiedliwia gry Barcy.

4

Brawo dla Bartry za walke z bramkarzem !

0

hahaah ale brama!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Tęsknie za Barca prowadzona przez Pepa .. to były piekne czasy :/

1

Barca to wyjedzie ale chyba na taczkach z Amsterdamu.. masakra to co sie dzieje ...

1

Lucho amator trener nie rozumie błedów z poprzednich spotkan !

1

A niech przegraja !! zarzad niech wypi**** z klubu łacznie z tenerem ! to co sie dzieje w klubie i teraz na boisku to istny kabaret !!!!

0

hahahaha nie wierze !! to gra Barca ?????

0

Przeciez według Lucho Alves jest 100 razy lepszy niz Montoya.

1

Jak mozna dopuszczac Ajax to takich sytuacji...

0

Juz Busi zaczyna , zaraz wyjmie chusteczke .

0

Alves cóz za podanie...

0

a Messi cos wcina :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?