Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I gitara rekord wyrównany :)
0
Gooolll Messi :D Pedro asysta wow xd
0
Ooo kanarek wszedł :D czuję bramki :D
0
To jak ludzie kupilismy Suareza za 81 a za ile chcecie go sprzedac ? :D
0
I czerwona sie kłania
11
Jakie hejty na Suareza juz wola Pedro hahahahaha beke mam z tego ! :D
0
Arek ale blisko !!!!
0
Suarez po co ?? mogles sam strzelac...
0
Kazdy ma swoja opinie , koniec temau ogladamy mecz.
0
Bredzisz głupoty musze Ci powiedziec , nie jeden kibic by go widzial na prawej obronie w Barcelonie .
0
Teraz to mnie rozbawiles , ogladam czasem jego występny i dałby wieciej niz Alves.
0
1-0 dla Barcy....
0
A trzeba było wydac nawet i te 50 mln na Cuadrado to by chociaz pozytek był na prawej obronie skoro Montoya nie moze grac bo Alves to szkoda słow...
1
Dopóki Alves gra , Mascherano na obronie , Busquets na DP , to samo zarząd jak jest , Lucho , tak ciezko widze trofea w Barcelonie.. czasy ktore były za Pepa sie skonczyły , tu trzeba nowego zarzadu w roli prezydenta Laporta , trenera z jajami ktory odmieni gre na boisku i zacznie dawac szanse tym ktorzy na to zasługują.
6
Gramy bardzo słabo , ta bramka to czysty fuks .. Ajax gra za to bardzo dobrze i jesli sie nie poprawi Barca to nam cos wcisną
2
Ajax gra dzis naprawde ładnie
0
Ale dzis sypie kartkami
0
Ten gol i tak nadal nie usprawiedliwia gry Barcy.
4
Brawo dla Bartry za walke z bramkarzem !
0
hahaah ale brama!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Tęsknie za Barca prowadzona przez Pepa .. to były piekne czasy :/
1
Barca to wyjedzie ale chyba na taczkach z Amsterdamu.. masakra to co sie dzieje ...
1
Lucho amator trener nie rozumie błedów z poprzednich spotkan !
1
A niech przegraja !! zarzad niech wypi**** z klubu łacznie z tenerem ! to co sie dzieje w klubie i teraz na boisku to istny kabaret !!!!
0
hahahaha nie wierze !! to gra Barca ?????
0
Przeciez według Lucho Alves jest 100 razy lepszy niz Montoya.
1
Jak mozna dopuszczac Ajax to takich sytuacji...
0
Juz Busi zaczyna , zaraz wyjmie chusteczke .
0
Alves cóz za podanie...
0
a Messi cos wcina :D