Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahaha ja prd :D
1
Widzieliście może sołtysa gdzies na widowni ? :D
1
no to zegnamy ...
7
waka waka hahahaha
0
Po przerwie dawac mi tu Halilovicia , Adame i Martina i Sandro
0
Masip ładnie !!!!
2
hahahah na trybunach shakira waka waka jak Pique mial pilke :D
0
Gooll Pique :) :P
0
Tez macie takie odczucie ze mecz bez komentarza to nie mecz ?
0
Suarez pieknie !
1
Tez macie transmisje bez komentarza ?
0
OO kurdde nasz Crack Pedro kapitan :D
5
Hymn LM czuję na ciele ciary a tu za ciula nie .. ciekawe czemu... aa wiem juz bo to tylko puchar sołtysa .. :D
1
A zeby to szlak !!!! nawet w takim meczu brak Montoyi ! uciekaj Martin i nie marnuj sie ;/
0
Może i zagra , zobaczymy
0
Tylko ile to bedzie wszystko trwało jeszcze, to jest ciekawe.
1
Chciałbym aby to Halilović zagrał od 1 minuty , i Montoya obowiązkowo . I za Munira wolałbym Sandro. Ale jak bedzie to sie okaze.
1
Jak tylko Lucho zdecyduje sie w koncu dobrze ustawić obronę tzn. Bartra i Mathieu na srodek a Mascherano na DP to wyniki i styl gry powinien być duzo duzo lepszy.
0
Jak to dobrze że my go teraz mamy w druzynie :)
1
Szkoda mi na tym zdjęciu Montoyi. Chłop sobie chyba nie pogra..
0
Dobrze Leo sie wgrał na nowej pozycji która mu dał Lucho. Nadal strzela bramki , bardzo duzo asyst czego chcieć od niego więcej. Mistrz.
0
Co tu dużo mówic .. kapitalny zawodnik pod każdym względem.. oby jeszcze grał dla Barcy długie lata i w niej zakonczył karierę . Magik !
2
Dali by sobie juz spokoj z tym. Laporta na prezydenta .
1
Ale wysoko o ja prd .. :D
0
Bardzo dobrze że się rozwija , oby tak dalej .
0
Powiem tyle : wszystkie fajne cięzko wybrac hehe
0
I dobrze dla niego jak i dla Barcy , on na Camp Nou nie pogra nic i przyszłosc by sobie tylko marnował, niech mu się wiedzie jak najlepiej. Zawsze to kasa przyda się z jego transferu tylko ciekawe jestem ile..
1
Ważne ze gra o wiele lepiej ;)
0
Juź kombinuja aby Messi nic nie dostał , banda z FIFA.
1
Mi chodzi jako klub i początek sukcesów. To on wyciągnał Barca z dołka. A to ze zostawił Barce z długami to inna sprawa , nie zawsze pieniądze są najwazniejsze tylko trofea.