0

Leo strzel brameczke !!

0

Brawo ratuje tyłek...

0

Jestt nasz Crack kanarek !!!

0

Jak wygramy wypije dzis flaszkę , ale jak nie wygramy to też wypije... kto chętny sie napić wpadać ..

0

Ale fart kolejny raz

0

nie było spalonego !!!

1

Co jak co ale Real ucieka ... tylko 0-1 oto prosze ..

1

Panie i Panowie z czym my na PSG ?

0

Ale mamy farta że wybił ..

0

Suarez ajajajajaj

0

Bo mógł Enrique wystawic taki skład i taktyke jak ostatnio to zaczął cos kombinować na 2 DP .. a mowiłem zeby teraz nie experymentował.. ale bądzmy dobrej mysli .

0

hahah Alves co za wrzutka

0

Szkoda mógł strzelać Alves..

0

haha ale chycił :D

1

jaja sobie robisz prawda ?

1

haha Ney go z baniaka

0

Co tam sie dzieje ;p

0

No no ciekawy skład , obysmy tylko wygrali !

0

Miejsce Songa jest a Anglii , tam czuje się jak ryba w wodzie to zawodnik przystosowany to takiej gry jak w BPL.

0

Prawdziwy kolekcjoner ZP ;)

0

Mistrz ! szkoda że tacy piłkarze jak on musza konczyc kariery...

0

Ta murawa jeszcze gorsza była niż wczoraj w meczu Betisu , masakra.

1

Gdyby nie te warunki Barca by wygrała bez problemu

2

Ale lipa bramka z dupy i 1-2 ...

0

kur... i po kuponie ;/

3

Mówcie co chcecie , dostaja kase za grę , ale w takim bagnie to ja bym miał daleko gdzies biegac , niezle siły ich to kosztuje , przeciez piłka sie zatrzymuje w miejscu,...

4

Zaraz to chyba straż przyjedzie i bedzie pompowac wode ze stadionu :D

2

Co jak co ale o kontuzje na takim boisku łatwo jak ciul...

2

Masakra jakie boisko niczym wczoraj w meczu Betisu , oby Barca dowiozła ten wynik bo mam ich tylko na kuponie :)

2

Trzeba było wczoraj Betis ogladac to byc zobaczył co było jakie boisko , jak świniaki w błocie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?