Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leo strzel brameczke !!
0
Brawo ratuje tyłek...
0
Jestt nasz Crack kanarek !!!
0
Jak wygramy wypije dzis flaszkę , ale jak nie wygramy to też wypije... kto chętny sie napić wpadać ..
0
Ale fart kolejny raz
0
nie było spalonego !!!
1
Co jak co ale Real ucieka ... tylko 0-1 oto prosze ..
1
Panie i Panowie z czym my na PSG ?
0
Ale mamy farta że wybił ..
0
Suarez ajajajajaj
0
Bo mógł Enrique wystawic taki skład i taktyke jak ostatnio to zaczął cos kombinować na 2 DP .. a mowiłem zeby teraz nie experymentował.. ale bądzmy dobrej mysli .
0
hahah Alves co za wrzutka
0
Szkoda mógł strzelać Alves..
0
haha ale chycił :D
1
jaja sobie robisz prawda ?
1
haha Ney go z baniaka
0
Co tam sie dzieje ;p
0
No no ciekawy skład , obysmy tylko wygrali !
0
Miejsce Songa jest a Anglii , tam czuje się jak ryba w wodzie to zawodnik przystosowany to takiej gry jak w BPL.
0
Prawdziwy kolekcjoner ZP ;)
0
Mistrz ! szkoda że tacy piłkarze jak on musza konczyc kariery...
0
Ta murawa jeszcze gorsza była niż wczoraj w meczu Betisu , masakra.
1
Gdyby nie te warunki Barca by wygrała bez problemu
2
Ale lipa bramka z dupy i 1-2 ...
0
kur... i po kuponie ;/
3
Mówcie co chcecie , dostaja kase za grę , ale w takim bagnie to ja bym miał daleko gdzies biegac , niezle siły ich to kosztuje , przeciez piłka sie zatrzymuje w miejscu,...
4
Zaraz to chyba straż przyjedzie i bedzie pompowac wode ze stadionu :D
2
Co jak co ale o kontuzje na takim boisku łatwo jak ciul...
2
Masakra jakie boisko niczym wczoraj w meczu Betisu , oby Barca dowiozła ten wynik bo mam ich tylko na kuponie :)
2
Trzeba było wczoraj Betis ogladac to byc zobaczył co było jakie boisko , jak świniaki w błocie